Skocz do zawartości

pomocy yamaha tdr 125


Piteros1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam w koncu znalazlem jakies normalne forum ktore nie jest tylko o komarach i mz-tach kupilem sobie yamahe tdr 125 bez iskry mechanik stwierdzil ze trzeba wymieniec modul a ja nigdzie go nie moge znalesc w salonie kosztuje 1500zl :) a ja za motor dalem 2150 zl pomozcie moze ktos z tad ma taki modul ??? albo wie kto ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w koncu znalazlem jakies normalne forum ktore nie jest tylko o komarach i mz-tach kupilem sobie yamahe tdr 125 bez iskry mechanik stwierdzil ze trzeba wymieniec modul a ja nigdzie go nie moge znalesc w salonie kosztuje 1500zl :) a ja za motor dalem 2150 zl pomozcie moze ktos z tad ma taki modul ??? albo wie kto ma

 

http://firmy.pkt.pl/firma/elserwis__zaklad...9yeV9iYXNl.html

 

Jesteś pewny, że to moduł? Na początek sprawdź stacyjkę, wyłącznik zapłonu, świecę, przewód WN, wszystkie połączenia z masą, wszystkie przewody odpowiedzialne za zapłon, jeśli to możliwe odłącz też część instalacji nie odpowiedzialnej za zapłon itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze w wawie jest koles ktory ci wszystko zrobi i modul bo mi robil. swietny mechanik. to czego szukasz to da sie dostac i zrobic tylko musisz szukac i patrz w dt 125 tych nowszych bo to ma ten sam silnik. :biggrin:

 

w tzr chyba tez ten sam silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

Odświerze troche temat...

Mam pytanie odnosnie dyfuzora, jest na nim wybity napis " yamaha 5AN 00 "

a moj sprzet jest z '99 roku wiec po co to 00 i co oznacza 5AN lub 4FU?

pozdrawiam :crossy:

 

 

To jest oznaczenie modelu (pierwsze znaki w numerze ramy). np 3SH był produkowany (chyba) do 1994. Później 4FU, kolejno 5AN itd. Myślę, że te 00 nie ma wielkiego znaczenia.

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oznaczenie modelu (pierwsze znaki w numerze ramy). np 3SH był produkowany (chyba) do 1994. Później 4FU, kolejno 5AN itd. Myślę, że te 00 nie ma wielkiego znaczenia.

 

Pozdrawiam

Rafał

Ja mam 1994r i 3XE.

A co do dyfuzora to wydaje mi się, że to numer katalogowy tłumika. Jutro jak nie zapomne to sprawdze co u mnie wybili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...