Skocz do zawartości

Jaka honda ?


Rekomendowane odpowiedzi

:smile: WITAM ! SZUKAM POMOCY W SPRAWIE MOTOCYKLA ,DO DZIS JEZDZE VN 700 WULKAN. PLANUJE KUPIC SCIGACZA :HONDA CBR 1000 F ;600 F NIE WIEM NA CO SIE NASTAWIC ,MOZE INNA MARKA . SZUKAM MARKI LUB MODELU MALO AWARYJNEGO . OSOBY Z DOSWIADCZENIEM PROSZE O POMOC . POZDRO.

 

Kolego wyłącz caps lock, bo na nasz krzyczysz, dziękujemy - Dominik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie krzycz

po drugie kwestią zasadniczą jest do czego motocykl ma służyć: lans "pod kolumną" (lub lokalnym odpowiednikiem w szczecinie), turystyka, sam czy z plecaczkiem, z jaką ilością bagażu

cbr1000f jest uznawana obecnie za coś w rodzaju protoplasty motocykli do tzw szybkiej turystyki, choć nazwa wskazuje że honda wyprodukowała ją jako supersporta; 600f natomiast jest lżejsza i niewątpliwie popularniejsza, uznawana faktycznie za motocykl mało awaryjny

na koniec kwestia kasy: ile możesz wydać. szacowana wartość zakupu pozwoli wyeliminować zbyt młode/ stare propozycje

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze uderz pomiedzy te dwie cebry i szukaj VFR , ja też szukałem na początku cbr 1000f sc24 ale po dłuższych przemyśleniach i porównaniach zdecydowałem sie na VFR , lżejsza a gabaryty podobne , komfort też , osiąg też ... VFR na trasie potrafie zejść do 5/100km przyprędk. 120-150 , cebrą mało prawdopodobne by to było , cebra strasznie ciezka a opony do tanich nie należą , zjada jak cholera i ten napinacz rozrządu , VFR ma bezproblemowy rozrząd na kołach i ... belikatny reg. napiece który mi narobił małego bigosu(reg , aku i moduł szlag trafił , moto czeka na moduł po naprawie... ) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,ja podobnie jak załorzyciel tematu byłem w dylemacie co wybrac,chciałem CBR 600,przejechałem sie dwoma egzemplarzami,prowadzenie fajne,silnik tez,ale jak dla mnie troszke mała,pozniej przymierzyłem sie do CBR 1000 znajomego,nie jezdziłem ale moto spore i durzo miejsca jest,ja jezdze VFR i kupiłem ja przez przypadek ale jestem zadwolony,to jest tak jakby cos miedzy CBR 600 i 1000,do turystyki sie nadaje i mozna tez podzidowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bardzo dziekuje za odpowiedzi,i przepraszam za duże litery.Motocykl który chcę kupić ma służyć do jazdy po mieście,jak i w dalekie trasy.W 90% będę jeżdził z osobą towarzyszącą.Kwota jaką chcę przeznaczyć na zakup motocykla to ok.9,000:pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bardzo dziekuje za odpowiedzi,i przepraszam za duże litery.Motocykl który chcę kupić ma służyć do jazdy po mieście,jak i w dalekie trasy.W 90% będę jeżdził z osobą towarzyszącą.Kwota jaką chcę przeznaczyć na zakup motocykla to ok.9,000:pozdrawiam

 

 

Jeśli masz zamiar smigać w długie trasy i w większosci z "plecaczkiem" a do tego dysponujesz kwotą ok. 9 tyś. PLN, to faktycznie rozejżyj się za ładnie utrzymaną CBR 1000F. Sześcsetkę podmęczysz na długich przebiegach z pasażerem i bagażem a ładną VFR-kę za tą kwotę ciężko wyrwać, choć jeśli znajdziesz, to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na traske to 1000 bym bral,w miescie troche nie poreczny i troche sie grzeje ale jak na traske z plecaczkiem to piekna sprawa,pelna wygoda dla obu elastyczny silnik z kopytem nawet na 6 biegu z malej predkosci ladnie ciagnie,a silnik nalezy do jednych z najlepszych pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...