Skocz do zawartości

..::16 WRZEŚNIA DOM DZIECKA W-WA::..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ty, lotniku-zalotniku, nie masz znajomości u wróżbitów od pogody ;)?

Zresztą fachowcy twierdzą, że pogodę można prognozować na max. 2-3 dni do przodu. Prognozy na dłuższe terminy to wróżenie z fusów.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty, lotniku-zalotniku, nie masz znajomości u wróżbitów od pogody :)?

Zresztą fachowcy twierdzą, że pogodę można prognozować na max. 2-3 dni do przodu. Prognozy na dłuższe terminy to wróżenie z fusów.

pzdr

 

A mam, ale moje orły mają abonament na metar 24 godzin. A i tak zawsze bredzą, że będą jakieś fronty.

IMGW robi prognozy długoterminowe, czasami się nawet sprawdzają. Tym razem twierdzą, że będzie babie lato, czyli pogoda przyjazna dla współplemieńców z Twojego avatra. Cieszysz się ? :icon_razz:

 

A dla dzieciaków mam już wydębione od marketingowca 40 koszulek polo i T-shirtów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam, ale moje orły mają abonament na metar 24 godzin. A i tak zawsze bredzą, że będą jakieś fronty.

IMGW robi prognozy długoterminowe, czasami się nawet sprawdzają. Tym razem twierdzą, że będzie babie lato, czyli pogoda przyjazna dla współplemieńców z Twojego avatra. Cieszysz się ? :smile:

 

A dla dzieciaków mam już wydębione od marketingowca 40 koszulek polo i T-shirtów.

Długoterminową to możemy sobie sami zrobić. Prawdopodobieństwo będzie równie wysokie :icon_razz: .

Każdy by się cieszył :icon_razz: . Taka pogoda jak dziś nie nastraja mnie pozytywnie :biggrin: .

A do DD może zajadę wracając z Ryni. Trochę nie po drodze ale ...

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie CZD - 8 września będzie spotkanie z dzieciakami. Organizuje je vcr-oc, ale myślę że nikt nie będzie miał nic przeciwko aby pojawiła się ekipa z fm.

Tu macie linka:

http://vfr.superhost.pl/vfr-oc-pl/forum/vi...t=1599&start=60

 

 

Ponieważ zbliża się termin a była propozycja wpadnięcia do CZD to przypominam to info. Koledzy na Hondach zapraszają i obiecali, że nie zrobią krzywdy jeżdżącym na innych sprzętach. Jak napisali:

 

"Nie ważne na czym latasz, ważne kto lata. Jeśli godzisz się wejść pod skrzydła VFR OC jako organizatora to jesteś mile widziany nawet na rowerze czy hulajnodze, tudzież na rolkach. Zapraszamy nawet wierzchem lub na latawcu, byleby z możliwością lądowanie na terenie CZD.

Ave moto i inne ruchomości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Moi! Plan jest taki, jak zorganizujemy sobie grilla to na miejscu zrobimy zrzutkę do kasku po powiedzmy 5 zł i pójdziemy do pobliskiego sklepu na zakupy i zrobimy sobie grilla, żebyśmy mieli siłę zagrać w piłkę z dzieciakami :icon_mrgreen: Co Wy na to?

 

Plan jest jak najbardziej spoko, chętnie podjem trochę mięska przed obiadem rodzinnym :icon_mrgreen: Niestety nie będę mógł spędzić z wami za dużo czasu, ze względu na wspomnianą wcześniej rocznicę śłubu i wynikajace z niej obowiązki :]

 

Co do pogody, to miałem gdzieś dostęp do takiej prognozy na 10 dni do przodu i jak planowałem wyjazdy różne i ślub między innymi to sprawdziła się dosyc dokładnie, mam nadzieję, że jeszcze to odnajdę, wtedt podam szacunkową prognozę

 

Oto link do naszej akcji.

Proszę zastanówcie się jeszcze raz nad połączeniem naszych akcji :icon_mrgreen:

 

Kembi, dużo bym dał, żeby móc się do was przejechać. Aczkolwiek, ze względu na moje uroczystości domowe nie mam pojęcia czy cokolwiek z tego wyjdzie. Wiem, gdzie jest dom dziecka, wiem jaki kierunek jazdy, nie wiem tylko o której zaczyancie i o której planowane jest zakończenie imprezy u was. Wszystko też zależy od tego jaka będzie pogoda. Jak będzie ładnie to pojadę rano posiedzę z wami 2-3 godzinki i wrócę do domu pomagać żonce :icon_mrgreen: jak będzie brzydko to raczej nie przyjadę, ze względu na dość szerokie przygotowania w domu. Na 100% nie będę mógł zostać na noc, no chbya, że zdaży się cud i moja małżowinka się zgodzi. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pepe, jeżeli czarnych skór na czarnych pyr, pyr nie biją to chyba dam radę wpaść na 2-3 godz. chociaż mam ślub w Wyszkowie o 16:00 i obiecałem, że będę. Tylko o której godzinie się to zaczyna i jaki adres - czy chodzi o CZD w Międzylesiu przy Al. Dzieci Polskich ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pepe, jeżeli czarnych skór na czarnych pyr, pyr nie biją to chyba dam radę wpaść na 2-3 godz. chociaż mam ślub w Wyszkowie o 16:00 i obiecałem, że będę. Tylko o której godzinie się to zaczyna i jaki adres - czy chodzi o CZD w Międzylesiu przy Al. Dzieci Polskich ? :P

 

Tak jest, to to Centrum Zdrowia Dziecka. Piknik ma się zacząć o godz 10 rano. Jak będę znał więcej szczegółów to będę donosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeJ! :icon_mrgreen:

 

Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam ten temat.

 

Mam pytanie, czy mogę również przyjechać 4 kołach?

 

I jeszcze jedno: czy w związku z rozpoczęciem roku szkolnego dzieciaczkom nic nie jest potrzebne? To pytanie do organizatorów , kontaktujących się z P. Jolą.

 

 

Pozdróweczka, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4 kółkach też można, będziesz najwyżej pomagać w sprawach organizacyjnych podczas przejażdżek :icon_eek:

 

A jeśli chodzi o zapotrzebowanie przyborów szkolnych to myślę, że tego nigdy nie jest za dużo, więc jeśli możesz coś wziąć to weź. Może poprosimy dzieciaki, żeby nam coś narysowały? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie pracuję, wszyscy sprawdzają prognozę pogody non stop :-)

a to cynk : http://www.accuweather.com/world-forecast-...SZAWA|&metric=1

 

Postaram się być w sobotę u VFR.

 

Napisałem w sprawie jazdy po parku 16-tego, ale jeszcze nie mam od, będę dzwonił

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie pracuję, wszyscy sprawdzają prognozę pogody non stop :-)

a to cynk : http://www.accuweather.com/world-forecast-...SZAWA|&metric=1

 

Nie wiem skąd masz tą prognozę, ale przepowiednia na 16.09. jest jak dla mnie idealna :D

Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...