Skocz do zawartości

KTM EXC 250 SM czy SUZUKI DR-Z 400 SM ??


Ktorego wolicie?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktorego byscie wybrali na moim miejscu?

    • KTM EXC 250 SM
      10
    • Suzuki DR-Z 400 SM
      27


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Ci jazdę testową Suzuki, właśnie mają DRZ-400 SM. Idź do dilera i się przejedź.

Nic cię to nie kosztuje, tylko musisz mieć strój na moto i jazda.

Ja jeździłem i moto jak najbardziej fajne, lekkie, dynamiczne, do zabawy. Fajny ma dźwięk i mocy na początek aż nadto. Coprawda po przesiadce na Vstroma 650 różnica jest ogromna, ale tamto to turystyczny parowiec, a tu pełna zabawa i prowadzenie jak rower, sama micha się śmieje jak się już wjeździsz.

Myślę, że to Ci rozwieje większość pytań.

To się nazywa Karawana Suzuki czy coś takiego, wejdź na stronkę Suzuki Polska i sprawdź gdzie możesz pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DR-Z SM jest bardzo duzo na niemieckim mobile WIec nie mam sie o to co martwic

2. Powtarzam kolejny raz Nie chce go odrazu zmieniac Mowie ze jest taka mozliwosc poprostu

3. No wlasnie mam sie na nim nauczyc jezdzic i pozniej troche nim pojezdzic jeszcze Nie kupie go na sezon Dlatego chce wybrac odpowiedni do nauki jazdy I zeby mi sie pozniej nie znudzil

4. DObra dzieki Ja sie poprostu zapytalem

 

To co polecasz?

Ja polecam ci sie zamknąć :icon_mrgreen: W jednym temacie zadając ciągle takie same pytania nabiłeś chyba ze 30 postów. Wydaje mi sie że tutaj nikt cie nie nauczy jeździć i nie kupi za ciebie motoru :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci jazdę testową Suzuki, właśnie mają DRZ-400 SM. Idź do dilera i się przejedź.

Nic cię to nie kosztuje, tylko musisz mieć strój na moto i jazda.

Ja jeździłem i moto jak najbardziej fajne, lekkie, dynamiczne, do zabawy. Fajny ma dźwięk i mocy na początek aż nadto. Coprawda po przesiadce na Vstroma 650 różnica jest ogromna, ale tamto to turystyczny parowiec, a tu pełna zabawa i prowadzenie jak rower, sama micha się śmieje jak się już wjeździsz.

Myślę, że to Ci rozwieje większość pytań.

To się nazywa Karawana Suzuki czy coś takiego, wejdź na stronkę Suzuki Polska i sprawdź gdzie możesz pojeździć.

 

Tak wszystko super tylko jeden szczegul Nie posiadam prawa jazdy wiec mi nie dadza sie przejechac xD hehehe.... Ale dzieki wielkie

 

Ja polecam ci sie zamknąć :P W jednym temacie zadając ciągle takie same pytania nabiłeś chyba ze 30 postów. Wydaje mi sie że tutaj nikt cie nie nauczy jeździć i nie kupi za ciebie motoru ;)

 

nie odzywaj sie tak brzydko do mnie bo to nie ladnie :banghead:

no bo chyba po to pisze zeby sie dowiedziec i wybrac cos odpowiedniego nie? a nie tak sobie zeby miec jakies posty na kacie Pff... duzo sie dowiedzialem dzieki temu FORUM

 

 

 

 

:D Ale teraz juz wiem na 99% Co wybrac Wiec dzieki wszystkim co mi pomogli NaraziE :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś wczesniej dlaczego DRZ lepszy do trików skoro cięzszy.

No tylko dla tego ze ma silnik 4T :icon_rolleyes: a to pozwala na bardzo łatwą jazde na tylnim kole bo nie musisz używać chamulca jak w 2T w momencie jak postawi Cię za bardzo do pionu tylko w 4T puszczasz poprostu gaz a silnik sam zwalnia :(

Generalnie możnaby znaleźć znacznie lepsze moto na supermoto niż DRZ ale uważam ze na początek to Suzuki bedzie dobrym pomysłem.

Do supermoto musi być silnik z dużym momentem obrotowym a to zapewnioa charakterystyka czteropaka.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie ty masz takie DR-Z. I jak? jestes zadowolony z niego? Poczatkujacy dal by rade go opanowac i nauczyc sie na nim jezdzic? Jak myslisz?

 

 

ja jestem zadowolony z niego:) pomijam fakt ze wczesniej mialem kilka moto (50tki 125tki,drz400e) na ktorych sie duzo nauczylem i ciesze sie ze nie siadlem na nic wiekszego i kilka lat jazdy, posiadam prawko na moto itd... wiec interpretuj to sobie jak chcesz i kupuj drz SM na pierwsze moto hehe xD aaaa bym zapomnial gumowych drzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie masz prawka, to zapisuj sie na kurs i dawaj jazdy na motocyklach kursowych. to "nędzne" :buttrock: 125-ki ale wydaje mi się, że jak je będziesz na maksa odkręcać to też się czegoś nauczysz.

Pozatym wtedy poukłada Ci się w głowie czym chciałbyś jeździć i porównasz czy masa 125 jest dla Ciebie O.K.

A prawko Ci się przyda, chyba że jesteś tkzw. niedzielnym motocyklistą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie masz prawka, to zapisuj sie na kurs i dawaj jazdy na motocyklach kursowych. to "nędzne" :biggrin: 125-ki ale wydaje mi się, że jak je będziesz na maksa odkręcać to też się czegoś nauczysz.

Pozatym wtedy poukłada Ci się w głowie czym chciałbyś jeździć i porównasz czy masa 125 jest dla Ciebie O.K.

A prawko Ci się przyda, chyba że jesteś tkzw. niedzielnym motocyklistą.

Pozdrawiam

 

Wiesz co tak szczerze mowiac to nie chce mi sie isc na prawko xD hehehe... nie no moze sie wybiore zobacze pozniej.

A tak wogule to trudno jest zdac prawko na motor? tak trudno jak na samochod? :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak wogule to trudno jest zdac prawko na motor? tak trudno jak na samochod? :)

 

 

ja w sieradziu zdawałem, w łodzi by mnie wyrzucili na pierwszym zatrzymaniu :banghead: (za długo jeżdżę żeby się nauczyć jazdy egzaminacyjnej )

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Zastanawiam sie ktory wybrac motor na moj pierwszy. Doradzcie ktory i napiszcie dlaczego wlasnie on, czy KTMa EXC 250 SM czy moze SUZUKI DR-Z 400 SM. :icon_mrgreen: :biggrin: :) ;)

 

Ile tematów założyłeś w sprawiem porady jaki motocykl wybrac ??? 4? 5? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...