Skocz do zawartości

Yamaha YZF-R1 vs GSXR 1000


Rekomendowane odpowiedzi

Z wyglądu zdecydowanie brał bym R1 :offtopic:

Za silnik oczywiście GSXR-a :)

 

A jakby tak owiewki i hamulce z R1 przełożyć do GIXERA to już bym moją Buse wystawiał na allegro ;)

 

A tak na poważnie oba motorki nieźle naszprycowane nowinkami technicznymi i pewnie każdy z nich potrafi wiele...

Ale że ja już wyrosłem ze stuntu i i czasówek na torze, a tym samym przerzuciłem się na szybką turystykę to pozostane przy Busie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny test, brakuje tego , podobal mi sie tez test CyByRyry 1000 rr , obu wiecej takich testow bo broszury salonowe nic nam o sprzetach nie powiedza tylko takie testy :icon_twisted:

 

No chyba ze dealerzy Wam placa za dobre opinie hehehhehe

 

 

POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku kupiłem co prawda Gixera 1000 K7, ale patrzyłem na R1 i 10R Kawę.

Jeśli chodzi o wygląd to zaleleży Gixer i R1 podobają mi się tak samo.

Co do mocy to Gixer jest lepszy.Poza tym ma hydrauliczne sprzęgło i świetną skrzynię.

Co do komfortu kierowcy to porównywalne.

Jeśli chodzi o wygląd tyłu to R1 jest ładniejszy ale jak musi być gorąco w D..., skoro w moim Suzu

są tłumiki nisko a i tak czuję niezłe ciepło.Ogólnie te silniki generują duuużo ciepła.

No i kasa nowa R1 droższa o 6 tysi, ale jakby była w tej samej cenie to i tak kupiłbym

Gixera.

Suzu to majstersztyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

korzystając z okazji.. Czy zmienne mapy sa gsxr1000 K6 czy tylko K7? Jak wyglada charakterystyka mapy C czyli obnizenia mocy do 120km - czy ktos uzytkowal? Wyjasnie.. chcialem kupic 750 K6, a 1000 uwazalem i dalej uwazam za za mocny motor dla mnie.. zeby gixer nie stawial sam z siebie na kolo.. Jednoczesnie nie chce zmieniac motorow, chce kupic jeden i cieszyc sie nim dlugo.. Stad pytanie apropo tych zmiennym map.. doradzcie cos, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kwietniu tego roku testowalem obydwa modele i ciezko byloby mi sie zdecydowac. Sa ze tak powiem tak bardzo zblizone do siebie, ze jak dla mnie nie odbiegaja juz prawie od siebie. Wybor raczej sprawa osobista. Gdybym mial sam wybierac raczej R1 ze wzgledu na wieksze przekonanie do firmy.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...