Skocz do zawartości

Subforum dla siedlec i okolic - kto chętny?


moherowy ninja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no to jest nas już tutaj trochę, można by pomyśleć o jakiejś wspólnej przejażdżce w niedzielne popołudnie jeśli pogoda pozwoli.

 

SNIPER Napisano 28 sierpień 2007 - 21:09

ja jestem z okolic łukowa

A skąd dokładnie jeśli można wiedzieć? Bo ja też jestem z okolic Łukowa.

 

misiek_virag535 Napisano Wczoraj, 22:01

też jestem za :-)

motorkami i Siedlcami oczywiście :-)

Cieszę się ze podobny (a właściwie taki sam) do mojego sprzęcik się znalazł, bo chłopaki w większości jak widzę potężne sprzęty posiadają więc zacząłem się martwić że moja yamaha może sama nie dawać rady :biggrin:

 

P.S. A Piotreek ma browara za trafną sugestję :) :biggrin:

Edytowane przez moherowy ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Czas by odświeżyć trochę wątek, a jest ku temu okazja.

22 września jest zakończenie sezonu w Łukowie, wiem tylko tyle że ok godz 13 będzie jakaś parada ulicami miasta a później impreza na zimnej wodzie.

Jak dowiem się czegoś więcej to dam znać a może ktoś z was ma jeszcze jakieś informacje na ten temat?

Jest więc okazja do spotkania zapoznawczego :)

Jeśli o mnie chodzi to na pewno się tam pojawię, no chyba że będzie strasznie lało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie i ja latam na siedleckich blachach ale już od wielu lat po stolicy. Widzę sporo motocyklistów jak odwiedzę swoje rodzinne strony więc powinniście jakąś ekipkę zebrać bez problemu tylko pomijajcie wulgarnych dresów bo tych też napotkałam, pewnie wszędzie się takich napotka.

Powodzenia.

Pozdrawiam,

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ... podobno ja też z Siedlec ... latać mogę zawsze i z każdym ... aby wystarczająco szybko/wolno ... w zależności czy Kawą czy parchem ... Parch, znaczy, ruski, ma znowu taką urodę że lubi jeździc po krzakach i polnych drogach, oczywiście jak jest sprawny. Oczywiście znowu ładowanie w nim padło "^$%##@ !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brata Wiatru!! Jestem z Kąkolewnicy, tez mam Virówke 535, a Ciebie widzialem w wakacje jechaleś przez Kąkolewnice ;) . No fajnie by bylo spotkać sie, i pogadać przy piwku :icon_razz: a więc ja jade 22 wrzesnia do Łukowa to moze bysmy sie tam spotkali?? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo mi przyjemnie że spotykam kolegę z takim samym sprzętem i to jeszcze tak blisko ;)

Spotkać trzeba się koniecznie, napisz którędy masz zamiar jechać do łukowa to może razem śmigniemy te kilka km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno będziecie jechali przez Trzebieszów, będziecie tam pewnie ok godz. 10 wiec jak sie wyśpię to podskocze do Trzebieszowa i na was zaczekam :rolleyes:

 

O ile oczywiście można się podłączyć ? :P

Edytowane przez moherowy ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to o 13 mają się wszyscy spotkać w centrum łukowa, później ma być jakaś parada i godzinny postój w centrum a po tym wszystkim impreza na zimnej wodzie.

Ale są to informacje nie pewne, cały czas staram się zdobyć jakiś program tej imprezy i jak mi się to uda to natychmiast tu zamieszczę.

 

EDIT:

Plakat imprezy:

http://img231.imageshack.us/img231/9946/zlotfinalmt0.jpg

żadnych szczegółów tam wprawdzie nie ma ale informację można traktować jako oficjalną i pewną.

Edytowane przez moherowy ninja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...