Skocz do zawartości

tlok METEOR. czy to dobre???


radzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i dolozyc ze 200 zl. bo chce kupic do yamahy tdr 125 i nie jestem pewin jaki kupic ten tlok . meteora mam w motoroweze i jest caly juz jakies 3000 km jedze i nic nie wiem czy jak kupie do do yamahy tego meteora to czy faktycznie sie nie rozleci.

Edytowane przez radzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłok jest dobry ale pierścienie pękają, je trzeba dorobić

 

 

najtańszy tłok kosztuje więcej niż remont

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakość meteorów tak jakby się poprawiła i już się tak nie rozlatują jak kiedyś. Ja bym jednak polecał dołożyć trochę więcej kasy i zakupić np. VERTEXA.

 

 

SIEMA >>> VERTEX? - może i dobry ale mam całkiem sporą kolekcję z wypalonymi dziurami w denkach ( odnoszę wrażenie że to już nie ten sam vertex co kiedyś )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA >>> VERTEX? - może i dobry ale mam całkiem sporą kolekcję z wypalonymi dziurami w denkach ( odnoszę wrażenie że to już nie ten sam vertex co kiedyś )

 

Vertexy są różne. Są tanie i drogie. Z tymi tanimi rzeczywiście bywa różnie, ale z całą pewnością są lepsze od meteorów. Jeżeli chodzi o te najlepsze wyścigowe Vertexy to jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś miał z nimi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vertexy są różne. Są tanie i drogie. Z tymi tanimi rzeczywiście bywa różnie, ale z całą pewnością są lepsze od meteorów. Jeżeli chodzi o te najlepsze wyścigowe Vertexy to jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś miał z nimi problem.

dobrze dotrzesz VERTEXA to będzie Ci długo chodził... słyszałem że orginalnie montowane do Yamah są właśnie VERTEXY. ja mam i mimo dużego przebiegu sie zajebiście spisuje ale dodam że moto juz było sprowadzone z włoch z tym tłokiem :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...