Skocz do zawartości

egzamin A, pytania


geo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Terminy egzaminów w Skierniewicach są ok. 1-tygodniowe. To dla mnie było aż za szybko i nawet nie wziąłem "pierwszego wolnego" terminu.

To normalne, że tam są takie terminy czy Tobie się tylko tak trafiło?

Ja niedługo zaczynam kurs (ProMotor :icon_mrgreen:), a że jestem z tej strony W-wy to też myślałem o zdawaniu Skierniewicach, terminy na Odlewniczej odstraszają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abraxas, możesz powiedzieć o co Ci konkretnie chodzi? Debile, że każą używać kierunków na placu, czy debile, ci co nie każą?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

 

P.S

Egzaminator na wstepie powie jakie ma wymagania(co sprawdzic w motocyklu oraz wszystko co do kierunkow oraz obracania glowa)

Powodzenia przyszlym zdajacym!! Teraz czekac 2 tyg na blankiet.

Po wyjechaniu z osrodka jechalem w prawo(Warszawa,ul.odlewnicza)

 

Czyli nie jechałeś przez przejazd kolejowy.

 

 

Miałeś egzamin z matematyki????

 

Czytam ten temat i zamieram z przerażenia nad debilizmem polskich ośrodków egzaminacyjnych - niektórych.

 

Trudno się nie zgodzić z taką opinią. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jechałeś przez przejazd kolejowy.

 

 

 

Nie jechalem przez owy przejazd gdyz egzaminatorzy w 99% przypadkow jada w prawo :) wiec mozna powiedziec ze dwie trasy istnieja na papierze a i tak egzaminator wybiera opcje "w prawo" :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Nie jechalem przez owy przejazd gdyz egzaminatorzy w 99% przypadkow jada w prawo :) wiec mozna powiedziec ze dwie trasy istnieja na papierze a i tak egzaminator wybiera opcje "w prawo" :)

 

To dobrze. Ostatnio ćwiczyłem tylko tą traskę. W ten weekend podjechałem sobie do WORDA zrobić plac. Zabawne, w weekendy jest zatrzaśnięte, a tu ludziom dają takie treminy. Ale plac był zastawiony ciężarówkami. Za to po drugiej stronie jakiś koleś męczył się na motorku po placu to poszedłem i wziąłem sobie godzinę placu na dzień przed egzaminem.

 

Aha, jeszcze jedno: czy egzaminator truł ci coś o nodze, którą masz się podpierać gdy skręcasz w prawo lub lewo? Czy podpierałeś się tą którą ci wygodnie?

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aha, jeszcze jedno: czy egzaminator truł ci coś o nodze, którą masz się podpierać gdy skręcasz w prawo lub lewo? Czy podpierałeś się tą którą ci wygodnie?

 

Podpieralem sie ta ktora mi wygodnie :lalag: Generalnie to podpieralem sie obdywoma zeby zobaczyl co i jak (miasto) hehe a kiedy masz egzamin i o ktorej?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu. I boję się jak cholera. He, he

 

 

Kolego nie ma sie czego bac naprawde :smile: Ja poszedlem i zdalem za pierwszym razem..a osemki CBF 250 krecilem jakos niecaly rok temu...dzien przed egzaminem robilem osemki na GS 500... :lalag:

 

Jak masz jakies pytania to wal smialo a odpowiem :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Już raz zdawałem w listopadzie. Było ciemno, zimno i padało. Też robiłem traskę "w prawo" byłem pewien że coś mi nie pójdzie tam na tym odcinku, gdzie trzeba zawrócić, bo deszcz zamarzał na asfalcie. Ale pokonałem to dosyć gładko. Potem to już tylko powrót, wyluzowałem się i zaliczyłem glebę tu przy WORDzie na tym ostatnim skrzyżowanku. Po przejechaniu całej trasy. Potem wstrzymali do kwietnia, potem ważność teorii mi minęła więc musiałem zdać drugi raz no i teraz czekam na jazdy.

 

A że motorek mam i śmigam sobie jednak dyskretnie (no bo motorek trzeba przecież dotrzeć) to czym więcej jeżdżę tym bardziej mam stracha przed egzaminami.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dzis o godzinie 11 czasu polskiego na odlewniczej skonczylem jazde po miescie i pani egzaminatorka oznajmila " Gratuluje,oby wiecej takich kierowcow..wynik pozytywny"

 

Sprawdzenie motocykla:

 

Plyn hamulcowy,olej (Motocykl postawiony do pionu-tylko mowilem..korka nie wykrecalem)..nastepnie naciag lancucha,odpalam motocykl (jest na luzie) sprawdzam wszystkie swiatla pozycyjne-mijania,drogowe)sygnal swietlny,kierunkowskazy..sygnal dzwiekowy.Nastepnie sprawdzam amortyzatory bujajac motocyklem na hamulcu przednim w przod i w tyl...stan opon wzrokowo.Przepycham motocykl do wyznaczonej linii.

 

Na placyku:

 

Ogladam sie za siebie..beez wrzucania kierunkowskazu ruszam....dojezdzam do górki-staje obydwoma kolami na wzniesieniu po czym ruszam(koniecznie przed manewrem glowa na boki)!Slalom z uzyciem kierunkowskazow oraz obracania glowy,nastepnie piec osemek tylko z obracaniem glowa(bez kierunkow).Zjazd z osemki z uzyciem kierunkow i obracaniem glowa(slalom) i koniec...pozniej miasto..ale to juz pestka

 

P.S

Egzaminator na wstepie powie jakie ma wymagania(co sprawdzic w motocyklu oraz wszystko co do kierunkow oraz obracania glowa)

Powodzenia przyszlym zdajacym!! Teraz czekac 2 tyg na blankiet.

Po wyjechaniu z osrodka jechalem w prawo(Warszawa,ul.odlewnicza)

 

;)

 

a może by tam szanowni Panowie :) motocylisci ;) opowiedzieli trosze o części egzaminacyjnej na placyku? czego się spodziewać co sie po kolei robi itp :D

 

Alez prosze bardzo :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abraxas, możesz powiedzieć o co Ci konkretnie chodzi?

 

O to, że egzaminatorzy niektórzy TOTALNIE nie rozumieją idei egzaminu. Nie kumają po co jest plac i po co jest część w ruchu ulicznym podczas egzaminu.

 

A w konkretnym przykładzie miałem na myśli to, że kandydat na kierowcę ma się skupić na jeździe a nie LICZENIU ósemek.

 

A szanowna pani "maleństwo" - toż motocykliści nic innego w tym temacie nie robia tylko opisują swoje wrażenia z egzaminu. Również z części placykowej :-) Poczytaj to co zostało już napisane :-)

Edytowane przez abraxas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie plac wyglądał inaczej niż jak to mówił Pozytywnie Zakręcony Wariat.

Na początek egzaminator powiedział, że motocykl ma cały czas być na chodzie, w ogóle go nie gasimy.

Na początek sprawdzenie płynu hamulcowego i oleju itd. Potem ruszanie pod górę, następnie hamowanie awaryjnie z prędkości 50 km/h i wjazd na ósemkę. Przed osemką się rozglądamy i wjeżdżamy, kręcąc głową przy manewrach po jakichś trzech razach egzaminastor krzyknął "slalom" wtedy z ósemki bezpośrednio na slalom i jedziemy bez kierunkowskazów, tylko głowe odwracając w odpowiednich momentach. Slalom przejechałem raz i egzaminator kazał mi zsiadać. Jeszcze mi się dostało za to, że zgasiłem moto :). Potem było miasto, ta część egzaminu trwała u mnie dokładnie 9 minut :biggrin:. I zdałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...