Skocz do zawartości

Moje chłopaki;)


renata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kolejny odcinek amerykanskiego choppera chlopakow z OCC i mi gul skacze !!! :)

 

Hmm, Ja to jak widzę to OCC, to mi sie raczej śmiać chce. Warsztat miód, ale chłopaki to troszkę na pałę wszytsko robią. Tak, wykończenie jest ładne, ale na mechanice to się oni nie znają. mało nie spadłem z fotela jak widziałem odcinek, gdzie zaspawali w ramie pas do przeniesienia napędu i musieli wszystko przerabiać. A inne numery tez były.

O wiele lepszy jest Biker Build-off - tam się trafiają PRAWDZIWI specjaliści.

 

A jak chcecie poczytac o innych wpadkach OCC, to jest tutaj

 

http://www.sohc4.us/forums/index.php?topic=13549.0

 

of kors inglisz spiking :crossy:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, wiadomo ze Oni tam kaszane odwalaja. :biggrin:

Mnie raczej chodzilo o klimat, o fakt ze koles bierze kawal rury i kombinuje rame, pasuje silnior, robi kierownice, zbiornik paliwa. :biggrin:

Klimaty gdzie na Twoich oczach powstaje nowe cudo. :biggrin:

A ze chlopaki z OCC robia z tego szoł i jaja to czasami smiesznie to wyglada. :flesje:

Ale ludziska to kupuja i jest git :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego życie to nie bajka?

ja długo szukałam takiego właśnie miejsca

długo czekałam na takich właśnie ludzi

ale wystarczyło, że przekroczyłam próg Motor Brosu, a wiedziałam że to jest "moje" miejsce i tutaj chce być bez względu czy bedzie dobrze czy zle.

Postawiłam sobie za punkt honoru pokazać ich pracę i motocykle "światu"

najpierw był internet, potem prasa lokalna, potem prasa motocyklowa

wreszcie telewizja lokalna i telewizja ogólnopolska, TVN

Nie zawsze jest czysto i prosto

nie zawsze wszystko idzie tak jak sobie panowie zakładają

Ale oni (a ja przy nich) realizujemy swoje marzenia

i tego wszystkim życze

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję serdecznie przyjaciół :clap:

Będąc małym dzieckiem, mając motorynkę, komarka.... zmuszony byłem sam przy nich kręcic bo psuły się codziennie :P Lubiałem tak je naprawiac, miałem później olbrzymią satysfakcję gdy mi się udawało. Fajnie było... :bigrazz: Więc miło patrzyc na kogoś kto robi to z wielkim zamiłowaniem :(

 

pzdr

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooow.

Nie wierze własnym oczom/uszom!!!! Pierwszy chyab raz w TV pokazano motocyklistów w pozotywnym swietle...to wszzytko przez Harley`e.......

 

W Końcu jakieś oficjalne info nt. Motor Bros. Firma ta była moim idolem od młodych (?) lat jak jeszcze byłem w PL i jeździłem Jawą 350TS a chłopaki z Motor Bros pokazywali się tu i tam. Hej Renata - mówią ci cos ksywki takie jak - Gamoń-Heritage Softail,Flaszka- Heritage Softail Kichu/Łycha- Czerowny FatBoy? Te osoby były dla mnie tzw. nadludźmi - gdy podjeżdzałem po kumpla Jawa i mielismy jechac poszaleć na moto (on miał błękitną Yamahę XS400 i był dość grubym osobnikiem a przy okazji synem jednego z wyżej wymienionych osób) a pod jego chatą stały np. 4 Softaile, Electra i jakieś Custom`y które należały własnie do znajomych jego rodziców to ja byłem jak w hipnozie - chodziłem wokół tych motocykli i slina mi ciekła po brodzie. Wmawiałem sobie że kiedyś będę miał jeden z takich motocykli - Electra najbardziej mi sie podobała - a teraz sen sie spełnia, tylko 3 tygodnie dzielą mnie od wyjazdu do PL gdzie czeka na mnie Electra do odbioru.

 

 

Pamietam też takiego custom`a w stylu typowo niemieckim, był w kolorach chyba srebrno-pomarańczowym z jakąś szachownicą, koła chyba do jakiegos plastika itd. Wydaje mi sie ze to była Wasza robota też. Poza tym był jeden podobny custom - srebrny,silnik S&S, wydech Supertrapp, ale "stworzony" chyba przez tzw. Cygan`a z Bydogszczy (motodawcy) którym jeździł pseudo-motocyklista imieniem L. a którego motocykl został pozniej skasowany przez ciezarówke na poboczu drogi (taka wersje ja znam) i w nastepstwie kupił sobie Heritage Softail model rocznicowy a jeździł nim chyba 2 razy w roku i zgrywał wielkiego bikera. Nie obrabiam tu nikomu d**y ale juz wtedy wiedziałem ze aby byc motocyklista trzeba jeździć motocyklem zawsze i wszedzie bo to najlepszy przyjaciel i jedyna akceptowalna forma transportu (sorki za tak materialne traktowanie motocykla).

 

Poza tym pamietam Wasze maszyny ze zlotów V2 Poznań w Lubaszu - byłem 4 razy pod rząd 2000-2004 i byliscie tam - najbarziej utkwił mi w głowie czerowny custom ze zbiornikiem od Sportstera i okrutnie wielką tylna oponą na tamte czasy. Poza tym też był jedne srebrny cusotm tez chyba od Was i z tego co pamietam miał zerwana/złamaną dzwignię od hamulca. Mam jeszcze zdjecia z tych zlotów ale nie mam skanera żeby je pokazać. Pewnie i tak wiesz osssochozzi.

 

Szakunec dla Waszej firmy. Moze w UK zatrudnie sie w warsztacie HD na kilka lat a jak wróce do PL to może wezmiecie pod uwage moje CV+życiorys......chyab ze wczesniej ktos mnie zestrzeli z motocykla gdy bede wracał z jakiejś imprezy. pozdroV2.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...