Skocz do zawartości

Ceny w zime !!


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze kilka lat temu było faktycznie tak, że motocykle zmieniało się po sezonie, podczas gdy w środku tego czasu kupowali jedynie desperaci napaleni ja jazdę _już_

w tej chwili jakoś te ceny nie wykazują w moim odczuciu takich sezonowych wahań; w każdym razie są one znacznie mniej odczuwalne. lepiej poświęcić czas na szukanie egzemplarza w dobrym stanie, niż bezczynnie oczekiwać na spadek cen na jesieni

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jest tak, że poza sezonem ceny spadaja bo chodzi taka opinia ze wtedy wszyscy wymieniaja sprzety. Wtedy możesz trafić jakaś okazje jeżeli ktoś faktycznie bedzie sie chciał pozbyc moto od zaraz ale cos takiego moze sie trafic rownie dobrze w sezonie. Według mnie najbardziej sie cenia na wiosne i to zarowno jezeli chodzi o moto jak i czesci i akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak jak wspomnial jeszua nie ma większej roznicy, zarowno buble jak i dobre okazje są w sezonie jak i poza nim. Nie licz na takie rzeczy tylko dobrze szukaj.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj okazji bo okazje zazwyczaj to największe buble. Dwa najwieksze serwisy ogloszeniowe to Allegro.pl i Otomoto i tam radze Ci szukac.

Pozatym nie patrz na cene tylko stan.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obecnym czasie nie ma reguły czy to lato czy zima, zawsze krążyła taka opinia ,że najlepiej kupować na jesień a sprzedawać na wiosnę - ale to się po zmieniało. Ja w tym roku kupiłem motor w maju za lepszą cenę niż bym miał to zrobić w styczniu, również mój dobry kumpel szukał dobrego moto całą zimę i kupił w kwietniu - nie dość , że w super stanie to jeszcze w super cenie. Więc się nie oglądaj na porę roku, tylko jak coś chcesz kupić to cierpliwie szukaj a napewno coś znajdziesz godnego uwagi a i co do ceny pewnie się dogadacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dla porównania na wiosnę sprzedawałem KAWASAKI z 86 rocznika ściagnietego z niemiec i poszedł za 3800 i był w nim do wymiany łańcuch, zębatki, filtry i był w średnim stanie teraz mam problem żeby sprzedać 3400 nowsza fzr 600 do której lejesz i śmigasz..... wnioski same się nasuwają NIC SIĘ NIE ZMIENIA TRZEBA SPRZEDAWAĆ WIOSNĄ kupować JESIENIA LUB ZIMA;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...