Skocz do zawartości

łańcuszki rozrządu w VN750


siarka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, po 2 miesiącach użytkowania bolidu :( zaczyna być słychać szeleszczenie najpewniej zwiastujące problem z łańcuszkiem :(

I oto moje pytanka:

- czy od razu jechać w trybie pilnym do warsztatu czy może można się jeszcze troszkę pobujać ??

- jaki jest orientacyjny chociaż koszt naprawy ?

- po jakim mniej więcej przebiegu powinny się one odezwać ??

 

z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt naprawy rozrządu w tym silniku jest bardzo duży.

Ale jest na to sposób aby dojechać do końca sezonu bezawaryjnie musisz kupić w KAWASAKI dwa napinacze rozrządu i je wymienić. Jeżeli hałas będzie nadal się pojawiał to odstaw motocykl do wymiany łańcuszków ale mam nadzieję że ten pierwszy krok pozwoli Ci na przejechanie kilku tys. kilometrów.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt naprawy rozrządu w tym silniku jest bardzo duży.

Ale jest na to sposób aby dojechać do końca sezonu bezawaryjnie musisz kupić w KAWASAKI dwa napinacze rozrządu i je wymienić. Jeżeli hałas będzie nadal się pojawiał to odstaw motocykl do wymiany łańcuszków ale mam nadzieję że ten pierwszy krok pozwoli Ci na przejechanie kilku tys. kilometrów.

 

 

 

Witam >>> W tym silniku szumi coś z załozenia !!! Możliwe że kolega jest ociupinkę przewrazliwiony bo łańcuszki nijak nie maja prawa dotknąć metalu bo wszędzie są ślizgacze plastikowe i to pracuje w oliwie . Zakres pracy napinaczy mechanicznych jest ogromny i skok trzpienia jest ok 2cm ,jedynym problemem mgą być sklepane sprężynki w ślizgach (długich) i zapewne wystarczy je wymienić lub rozciągnąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...