Skocz do zawartości

CR? YZ? RM? KX..???


Rekomendowane odpowiedzi

taaa tylko ze w yz , kx, rm baaardzo czesto padaja skrzyniei nic na to nie porazicie poprostu maja juz swoj taki urok , cr sa fajne ale wlasnie od rocznika 2000 , ale i tak mi nie powie ze KTM to gowno bo te jednak od paru lat najlepiej prosperujaca firma i ma najlepsze i najprostsze konstrukcje silnikow , ale co jest dobre za to trzeba placic wiec nie jest tani , no i conajwaznijsze do KTM wszystkie czesci albo macie na mijscu u dealera albo w ciagu 2-3 dni macie je na mijscu , a nie jak do innych (yamaha , kawasaki, suzuki) nic nigdy nie ma na mijscu i na czesci czesto tzreba czekac z 2-3 tygodnie wiec sami sobie porownajcie

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to za trafiła mi sie bardzo dobra okazja YZ 125

nie mogę wam podać linka i powiedzieć co siedzi w tym motocyklu bo boje się ze ktoś mi go zwinie z pod nosa. :)

dziś jadę ją oglądać i jak kupie to się pochwale! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa tylko ze w yz , kx, rm baaardzo czesto padaja skrzyniei nic na to nie porazicie poprostu maja juz swoj taki urok

Gdzie to przeczytałeś? A ostatnio w moim KTM się posypała skrzynia, już następnemu właścicielowi :wink: A w 520 zobaczysz jak przyjdzie do wymiany trybu drugiego biegu to też normalne w KTM.

cr sa fajne ale wlasnie od rocznika 2000

Jakie zmiany zaszły od rocznika 2000?

ale i tak mi nie powie ze KTM to gowno bo te jednak od paru lat najlepiej prosperujaca firma i ma najlepsze i najprostsze konstrukcje silnikow

Tu się tylko w 1 miejscu zgodzę - śrubowa regulacja zaworów do rocznika 05 albo 06, ale w nowych KTM co takiego jest prostszego w silnikach?

no i conajwaznijsze do KTM wszystkie czesci albo macie na mijscu u dealera albo w ciagu 2-3 dni macie je na mijscu , a nie jak do innych (yamaha , kawasaki, suzuki) nic nigdy nie ma na mijscu i na czesci czesto tzreba czekac z 2-3 tygodnie wiec sami sobie porownajcie

Nie pierd*l, sam ostatnio u mnie pytałeś o zawory do KTM i mówiłeś najpierw że nigdzie nie możesz dostać a później że strasznie drogie i dopiero na następny miesiąc miały być a było to 12 czerwca. A do Yamahy też ludzie kupują na miejscu, w moich okolicach właśnie do KTM nic nie ma i musiałem wszystko od Krywulta ściągać.

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierd*l, sam ostatnio u mnie pytałeś o zawory do KTM i mówiłeś najpierw że nigdzie nie możesz dostać a później że strasznie drogie i dopiero na następny miesiąc miały być a było to 12 czerwca. A do Yamahy też ludzie kupują na miejscu, w moich okolicach właśnie do KTM nic nie ma i musiałem wszystko od Krywulta ściągać.[/b]

Nie ma się co sprzeczać. czarczi po prostu sie zakochał w KTM'ach i póki co mu to nie przejdzie. Do czasu jak zaczną mu się problemu z moto i się będzie denerwował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie pierd*l, sam ostatnio u mnie pytałeś o zawory do KTM i mówiłeś najpierw że nigdzie nie możesz dostać a później że strasznie drogie i dopiero na następny miesiąc miały być a było to 12 czerwca. A do Yamahy też ludzie kupują na miejscu, w moich okolicach właśnie do KTM nic nie ma i musiałem wszystko od Krywulta ściągać.[/b]

 

 

robili porządki w magazynach stąd te problemy , zawsze tak jest między czerwcem i lipcem

 

a propo motocykla to bierz to co w lepszym stanie , w każdym może coś się posypać nawet przy wyjeździe z salonu .....

 

"jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz"

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie a co z tym kitem ze światłami??

tak jak się spodziewałem, każdy chwali co innego :smile: ale to dobrze poznać jak najwięcej opinii o różnych modelach, koniec końców wezmę CR-ke najpewniej, miałem kiedys Hondę, mój brat ma cruisera Hondy, ja nigdy nie nażekałem i on tak samo a przejeździł na motorze tyle prawie ile ja mam lat ;) nie wiem dlaczego zdradziłem Honde dla KTM-a, chociaż nie powiem żeby to był czas stracony, ale KTM wypada z obiegu jak narazie dla mnie, może kiedys sie zdecyduje, ale jak przychodzi do wymiany czegoś to trzymac sie za portfel :evil: , Honda to Honda, nie ma problemu z dostępnością do części, nie takie drogie jak do KTM :icon_evil: mocna, odpowiednio zadbana posłuży myślę długi czas, będe celował w rocznik najwcześniej 98, na aluminiowej ramie.

apropo czy ktos dokładnie wie od kiedy weszły do CR-ki aluminiowe ramy, i czy od tego momentu zaszły jakieś znaczące zmiany w konstrukcji motocykla czy silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie a co z tym kitem ze światłami??

tak jak się spodziewałem, każdy chwali co innego :smile: ale to dobrze poznać jak najwięcej opinii o różnych modelach, koniec końców wezmę CR-ke najpewniej, miałem kiedys Hondę, mój brat ma cruisera Hondy, ja nigdy nie nażekałem i on tak samo a przejeździł na motorze tyle prawie ile ja mam lat ;) nie wiem dlaczego zdradziłem Honde dla KTM-a, chociaż nie powiem żeby to był czas stracony, ale KTM wypada z obiegu jak narazie dla mnie, może kiedys sie zdecyduje, ale jak przychodzi do wymiany czegoś to trzymac sie za portfel :evil: , Honda to Honda, nie ma problemu z dostępnością do części, nie takie drogie jak do KTM :icon_evil: mocna, odpowiednio zadbana posłuży myślę długi czas, będe celował w rocznik najwcześniej 98, na aluminiowej ramie.

apropo czy ktos dokładnie wie od kiedy weszły do CR-ki aluminiowe ramy, i czy od tego momentu zaszły jakieś znaczące zmiany w konstrukcji motocykla czy silnika?

 

125 od 98 były na alu a 250 od 97. Tez zmieniam sprzeta teraz i wybor tez padl na Honde:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crossowiec - jak cos to szukaj HONDY HM CRE 125 . Ona juz seryjne ma swiatla, posiada homologacje. Wiec swiatla sa Ci potrzebne a papiery zawsze moga lezec w szafie :) No i latwiej potem sprzedaz , bo wiekszy jest popyt fulli z blacha niz bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z żubrem,niestety są problemy z dostępnością niektórych części, nie wspominając juz o cenie :icon_rolleyes: :icon_rolleyes: poza tym u KTMJ-a można sie posilić częściami tylko do motocykli nie starszych jak 9 lat, bo później to juz szukaj wiatru w polu, niestety tak sobie postanowił KTM.

rzemyk-125 odpada co najmniej 250 musze mieć, za słaba 125 będzie :smile: , i nie chce ze światłami tylko full crossa, światła chciałbym właśnie dokupić takie żeby można było podłączyc instalke jak będzie trzeba.

Panowie a znalazłem jeszcze niezłą CR500 z 96 roku bodajże, cena też niewygórowana bo coś koło 6tys.PLN, co powiecie o tym sprzęcie?ma ponad 70 KM i to 2-sów bardzo mi sie to podoba :icon_mrgreen: ktoś wie cos więcej o tym moto bo mało spotykane jest raczej?no i na stalowej ramie, nie wiejm kiedysię zakończyła produkcja tego oracza.

radzio99-a co bierzesz 125 czy 250?i jaki rocznik do jakiej kwoty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...