Skocz do zawartości

a gdzie ten stunt part.2 ?


pushek_CBR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ej wogole o czym tu mowa jest?

każda szanująca się wioska ma teraz z jedną conajmniej grupe stunterów - teraz to jest modne, wystarczy mieć do tego mniej lub bardziej odpowiedni sprzęt i jazda. Inna sprawa jest to że jedni sie tym podniecają drudzy nie. Fajnie popisać sie jazda na gumie czy coś w tym rodzaju, tyle ze niektórych to nie rusza nic a nic bo jest to tak popularne . Mieszkam przez okres studiów z takim jednym - z dnia na dzień zaczał jezdzic na gumie, załozyli z kolesiami z wioski ekipe (sie smiac chce jak o tym pisze a radza sobie nawet niezle:)) i juz jest stunterem, juz jest fajny - tyle ze dla niektórych tak jak mówie nie jest to nic nadzwyczajnego. wystarczy nieco czasu i kasy i juz mozna zostać kaskaderem:P

nie ma sie czym podniecać, zaloze sie ze przecietny motocrossowiec amator nie takie ewolucje potrafi wykonać bez kilkugodzinnych treningów tylko pozostaje jeszcze pytanie PO CO? temat strasznie gówniarski moim zdaniem typu "Mam 15 lat i jestem prze **ujem". pozdro

 

ps.a dlugie i szybkie gumy sa proste - podziwiam jak ktoś jedzie 5km/h na gumce, wtedy mozna popatrzeć.

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta dyskusja nie wiem do czego prowadzi?? :P

 

pushek przyszedł się pochwalić, to się dowiedział, że mało kogo to interesuje. kolesi, którzy mu będą klaskać opadającymi koparami z okazji "dawania na kółko" znajdzie gdzie indziej

poza tym temat raz został zamknięty: po cholerę to było odgrzebywać..?

jsz

 

ps. przypomniała mi się właśnie historyjka węgra (?), który zamieścił w necie filmik na którym ostro poginał po drodze publicznej. jakież było jego zdziwienie, kiedy okazało się, że policja też zagląda do sieci: znaleźli, przyszli, a dowód wykroczenia sam im dostarczył... :icon_twisted:

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Jest temat stunt to po co znowu moralizatorzy i inni "wiedzący lepiej" się wypowiadają? Forum jest dla wszystkich motocyklistów więc i niech Stunterzy maja swój temat zarzucają fotki itd. A jak komuś sie nie podoba to po co tu zagłada i pisze pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje cie to na ch*j zagladasz do tematu?

 

nie znajdujesz tu poklasku dla swoich popisów, to na ch*j o nich piszesz?

:(

jsz

 

ps.

lubie dawac na gumie pod 3paki mam 15 lat ale niezle mi idzie pozdro

 

i...

 

wiec tak serio to mam 18lat i prawojazdy posiadam.

 

ja widać z powyższych cytatów chciałeś prowokacji. no to ją masz, coś ci się nie podoba..? na przyszłość będziesz wiedział, że jak szukasz poklasku, to masz do tego swoich kolesi w towarzystwie wzajemnej adoracji :)

Edytowane przez jeszua
„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chłopaki po co ta nerwówka

A co do stuntu to rzeczywiście mało tego sam chciałem się czasem coś o tym wypowiedzieć ale tu niezabardzo było można bo nikt o tym nie rozmawiał a zresztą teraz widać jaki mógł by być tego efekt

 

No i zdjęcia sam bym wrzucał swoje słuchał opinii i pomysłów co by tu dalej można by zrobić i jakie błędy popełniam no ale wszystko z głową i by nie przegiąć wiem że jest forum specjalnie o stuncie tylko co ja się będe tam wypowiadał jak w sumie dopiero zaczynam

 

Więc może dobrym pomysłem by było przeznaczyć folder na temat stuntu kto tego nie lubi po prostu by tam nie wchodził moim zdaniem proste i logiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K***a ludzie... opanujcie się !

 

 

ps.a dlugie i szybkie gumy sa proste - podziwiam jak ktoś jedzie 5km/h na gumce, wtedy mozna popatrzeć.

 

Prawda, szybkie można nauczyć się w kilka godzin, wystarczy mieć porządny sprzęt...

 

jeszua nie czepiaj się, chłopak ma dopiero 18 lat a już coś umie :crossy:

 

Pushek_CBR - masz jeszcze jakiś filmik który prezentuje twoje umiejętności??

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua nie czepiaj się, chłopak ma dopiero 18 lat a już coś umie :)

 

nie czepiam się tego, że coś potrafi; tylko tego, że bawi się w - pożal się boże - prowokatora: a jak mu ktoś przyciera uszu, to jak gówniarz z piaskownicy w krzyk, że mu się krzywda dzieje :icon_razz:

chciał mieć prowokację, to ma. gdyby po prostu zaprezentował co potrafi, bez kretyńskich tekstów "mam 15 lat i latam 3 paki na kółku" - nie byłoby tej wymiany zdań

EOT

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...