Skocz do zawartości

Rozrząd VN 750


goodidea
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Mam Ogromny problem z odlanezieniem punktow do ustawienia fsz rozrzadu w VN750 z 86 r?

Bylbym wdzieczny za udostepnienie mi takowych lub podpowiedzi gdzie moge to znalezc:)

Pomozcie Srodek sezonu a ja stoje:(

 

 

Siema >> nie pękaj nic to nie jest takie straszne jak pisze Piotrek !!! Idź na stronke www. blackbears.ru i tam masz do pobrania manual do VN 750 >> ściągnij go sobie i wtedy wyjaśnią się twoje wątpliwości >> tylko składaj uważnie a nic złego się nie stanie >>> KONIECZNIE PRZED ODPALENIEM OBRÓĆ WAŁEM I SPRAWDŹ CZY ZNAKI SIĘ ZGADZAJA . Pozdro i głowa do góry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go wcale nie straszę ale w manualu jest kilka błędów i trzeba bardzo pogłówkować aby nie zrobić kuku w silniku.

Jedno sprawdzenie to mało kilka obrotów wałem i kolejne sprawdzanie znaków. To chyba najgorszy silnik do poskładania i powinien być pomocą naukową podczas szkolenia mechaników moto. Kilka lat temu rozbierałem taki silnik dla warsztatu ze stolicy a i tak chłopcy nie kumali o co chodzi mimo że patrzyli mi na ręce. Zbrali w częściach a za miesiąc przywieźli do poskładania. Wszystko jest dla ludzi tylko powoli i ostrożnie bo Paradowscy czekają na następnego klienta.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go wcale nie straszę ale w manualu jest kilka błędów i trzeba bardzo pogłówkować aby nie zrobić kuku w silniku.

Jedno sprawdzenie to mało kilka obrotów wałem i kolejne sprawdzanie znaków. To chyba najgorszy silnik do poskładania i powinien być pomocą naukową podczas szkolenia mechaników moto. Kilka lat temu rozbierałem taki silnik dla warsztatu ze stolicy a i tak chłopcy nie kumali o co chodzi mimo że patrzyli mi na ręce. Zbrali w częściach a za miesiąc przywieźli do poskładania. Wszystko jest dla ludzi tylko powoli i ostrożnie bo Paradowscy czekają na następnego klienta.

 

 

Kurde fakt jest to wyzsza szkola jazdy silnik tak przekombinowany zeszok;/ale powoli skladam lancuszek wymieniony ale te punkty..;/Poszukam a tym manualu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde fakt jest to wyzsza szkola jazdy silnik tak przekombinowany zeszok;/ale powoli skladam lancuszek wymieniony ale te punkty..;/Poszukam a tym manualu

 

 

 

Siema >>> No moze nie jest to najłatwiejszy silnik ale bez przesady da się go poskładać >> ważne !!!! na łańcuszkach masz kropki farby a w manualu pokazane co to oznacza >>> popatrz dokładnie i po założeniu łańcuszka na wałki dokładnie wszystko posprawdzaj i policz ogniwka łańcuszka tak jak w serwisówce jest to pokazane . Mi zmontowanie jednej strony zajęło ok 20 min . KONIECZNIE OBRÓĆ WAŁEM KILKA RAZY I ZA KAŻDYM RAZEM SPRAWDZAJ ZNAKI >>> BO TAK JAK NAPISAŁ PIOTR >>ŻEBY NIE ZROBIC KUKU !!!!

 

No chyba wystarczjąco jesteś przerażony >>więc weź się do roboty <<< POWODZENIA !!!!

 

IIIIIIII WAŻNE !!!! ŻEBY ZŁOŻYĆ KOŁA NA WAŁKU BALANSUJĄCYM WG INSTUKCJI >>SPRAWDŹ PRZED ZAŁOŻENIEM BO CI SIĘ SILNIK ROZPADNIE <<< SĄ NA WAŁKU KROPKI FARBY I ZNAKI NA KOŁACH BALANSERA - PAMIĘTAJ O TYM !!!!

Edytowane przez Daro36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...