Skocz do zawartości

Kupić czy nie motorower Kingway Chopper


mahermnih1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny temat, w którym się zacznie przepychanka pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami chińszczyzny. Poczytaj: http://forum.motocyklistow.pl/Co-sdzicie-o...39u-t78005.html

http://forum.motocyklistow.pl/JINLUN-Made-...ina-t37080.html

jeśli nadal będziesz napalony na niego to kupuj.

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale ja potrzbuje konkretów nie bo.......

tak bo.......

czy części takich motorów sie często psują itp.

najlepiej by było gdy by mi napisal ktoś kto ma chińczyka

Pozdro dla wszystkich forumowiczów :icon_mrgreen:

 

www.wsk125.bnx.pl <--------------------------------------!!! zapraszam !!!

Edytowane przez mahermnih1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale ja potrzbuje konkretów nie bo.......

tak bo.......

czy części takich motorów sie często psują itp.

najlepiej by było gdy by mi napisal ktoś kto ma chińczyka

Pozdro dla wszystkich forumowiczów :buttrock:

 

www.wsk125.bnx.pl <--------------------------------------!!! zapraszam !!!

 

 

Ja mówię "tak" kupuj, bo już sam nie wiem co myśleć o tej chińszczyźnie i chętnie posłucham kolejnego szczęśliwego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdecyduje sie na kupno tego motorku. Made in china odstrasza :icon_mrgreen: ale wygląd fajny

http://moto.allegro.pl/item223190311_motor...ngway_los_.html

cena też fajna gość zszedł do 2 tyś. no ale .... chiny zawsze produkowały gówno i w dodadku ten moto jest 4 suwowy <zawory> dlamnie czarna magia nie mam o nich pojęcia

dzięx za posty pozdrawiam ;)

 

Ale dziwi mnie dlaczego gość sprzedaje po 2 latach urzytkowania przejechał tylko 700 km coś mi tu nie gra a wy co myślicie na ten temat ??

http://moto.allegro.pl/item223190311_motor...ngway_los_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie chce gdybac, ale jak czytam temat "made in china " i wypowiedzi uzytkownikow "nowki" sztuki ........... to nie dziwie sie ze koles sprzedaje to g*** !!! :evil:

Takich cyrkow jakie maja chlopaki z chinszczyzna to chyba nikt nie ma i kolo pewnie ma dosyc nerwow i dlatego sprzedaje.

Az ze chce AZ 2000 to proste, chce sie pozbyc klopotu. :icon_question:

Jesli masz luzne 2 tysiace to bierz. Motor w sumie ma juz przejechane 700 km, pewnie podokrecany i juz ciut sprawdzony.

Jak masz czas na dlubanie i chcesz sie czegos o sprzetach poduczyc - bierz, niezla szkola przetrwania :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czas na dlubanie i chcesz sie czegos o sprzetach poduczyc - bierz, niezla szkola przetrwania :evil:

 

różnie to bywa, ja jak na razie (3000km) tylko leję benzynę i jeżdżę, no ale może po 4000 zacznie się szkoła przetrwania :icon_question:

 

a 2000PLN pewnie dlatego, że nowy to ok 3200, 2 lata - cena spada

Edytowane przez mkmurawski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chinskie sprzęty to tak jak ruski trochę - totalny remont potrzebny na sam początek a nowe czesci ze sklepu trzeba naprawic jeszcze przed uzyciem.

 

W UK sporo jeździ tego chinskiego badziewia a to tylko dlatego że ludzie zamiast sie bawic w serwisowanie, naprawy i utrzymywanie normalnego sprzetu wolą kupić chinczyka za 1 tygodniówkę i jak się "skończy" moto za kilka miesiecy to kupić nowe. Znajomy ma off-road`a 125ccm made in china i po ok. 5 miesiacach lakier na wahaczu zniknął a pojawiła się okrutna rdza jak na 30 letnim moto. Plastiki same odpadały po ok. 500mil przebiegu. Kola się zdecentrowały, przewody el. same kruszą sie przy konektorach itd.

 

Jak chcesz to bierz ale licz się z tym ze daleko nie dojedziesz. Lepiej kup cos markowego i ciesz sie jazdą a nie kupuj chinszczyzny tylko dlatego ze jest swiezy rocznik i taniocha bo i tak sie rozpadnie bo kilku setkach km.pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...