Skocz do zawartości

V Runda WMMP


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie sie wezme za ciebie preclu tym razem :biggrin:

 

szykanka buhahahahahahhaa

pozdro600

 

 

haaaaaaaa, już to widzę jak walisz glebę na tej szykance heheheheheehe

 

może szykanka pomyliła ci się z szynką czy coś takiego hehehehe

 

ze mną to ty będziesz miał tyle wspólnego, że razem staniemy na starcie i to tyle będziesz mnie widział buhahahahaa :buttrock:

 

qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma jakies wiesci z gixxer cup moze?

Panowie, chwalic sie jak wrocicie!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko wiadomo :-)

Supersporty, Stocki, Superbiki-szacunek!!! Niesamowita walka ;-)

puchary Markowe - Ostra Jazda!!!

 

Pomimo problemów technicznych z moją "staruszką" poszła całkiem nieźle....

Pretendent: I miejsce

Rooki pow 600: II miejsce (żeby nie gasnący!!!!!!!!!!!!!! motocykl na kazdej patelni, i to jeszcze na każdym okrażeniu) byłbym z pewnością I......... Ale życiówka 1min42 to też całkiem nieżle....

PS

Może ktoś wie co to może być... Na wyściu z zakrętu w pełnym złożeniu i na odkręconym gazie wyłącza się motocykl; tak jakby ktoś przekręcał kluczyk!!!!! Podejrzewam czujnik pochylenia.... ale nie mam pojęcia jak to sprawdzić...

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych w ten weekend na torze w Poznaniu (Quba, Łukasz & Team oraz Mańka i Marcina) i nie tylko!!!!!

Szczególne podziękowania dla Mirka oraz Oli z Nowej Iwicznej!!!!! Bardzo Wam dziękuję za wszystko!!!!!!!!!!! :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko wiadomo :-)

Supersporty, Stocki, Superbiki-szacunek!!! Niesamowita walka ;-)

puchary Markowe - Ostra Jazda!!!

 

Pomimo problemów technicznych z moją "staruszką" poszła całkiem nieźle....

Pretendent: I miejsce

gratuluje 1 miejsca!! dobrze wiedziec ze "staruszka" mozna tyle :buttrock: ciekawi mnie jakich zmian dokonales od czasu treningow na grandysach bo tam o ile pamietam to kreciles czasy 1,48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje 1 miejsca!! dobrze wiedziec ze "staruszka" mozna tyle :) ciekawi mnie jakich zmian dokonales od czasu treningow na grandysach bo tam o ile pamietam to kreciles czasy 1,48

DZIEKI!!!!!!! :-)

Faktycznie w Pretendencie 1 miejsce.... Szkoda, ze w Rookie wyłączał mi sie motocykl po 2 czasami nawet 3,4 razy od trzeciego okrążenia bo też byłbym pierwszy (mimo tego najlepszy czas 1,42 zrobiłem na 7 kółku)

 

A jeśli cjhodzi o Motorek..... Kompletnie nic nie robiłem od ostatnich "grandysów"... Miłałem zmienić olej w lagach i zębatki... ale nie zdążyłem.....

Może uda się to zrobić na VI rundę?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...