Skocz do zawartości

V Runda WMMP


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

praktycznie każda wcześniejsza runda WMMP nie licząc Brna i Mostu pogodowo była kapryśna. Chociaż w Brnie też było tak pół na pół i padało momentami. Mam nadzieję że tym razem pogoda będzie bardziej przewidywalna i nie będzie znowu nerwówki ze zmianą opon :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie jak wygladala ostatnia runda moto gp w wykonaniu doctora i pewnie usmiech opusci twoja twarz :icon_mrgreen:

 

A Sliger ma dwa wyjscia - albo kazac wszystkim ogladac swoje plecy i pewnie jechac po zwyciestwo... albo kontynuujac tradycje znow byc w czyms pierwszym - w przeszlifowaniu kompletnego zestawu akra :buttrock: Trzymam kciuki za opcje nr 1 ofkors :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie jak wygladala ostatnia runda moto gp w wykonaniu doctora i pewnie usmiech opusci twoja twarz ;)

taaa... Emil jak chcesz być pierwszy, to się już nastawiaj mentalnie do tego, że nie dotrzesz do Poznania przed północą... najpewniej punkt 6.00 w piątek :D

 

A Sliger ma dwa wyjscia - albo kazac wszystkim ogladac swoje plecy i pewnie jechac po zwyciestwo... albo kontynuujac tradycje znow byc w czyms pierwszym - w przeszlifowaniu kompletnego zestawu akra :D Trzymam kciuki za opcje nr 1 ofkors :)

W przeszlifowaniu to bym nie życzył, a pierwszy to już jest... pierwszy taki akrap w PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Prawie jestem gotowy :icon_mrgreen: Tzn motocykl jest przygotowany . Mam nadzieje ze pogoda bedzie przewidywalna tzn jak ma lac niech ciagle pada!! A jak bedzie sucho to niech nikt na gorze nie wpadnie na pomysl skropienia toru!! Wczoraj wymienilem naped i bedzie agresja :biggrin: :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff, czytam i czytam i nie mogę sie naczytać :)

 

 

ja standardowo złoję wszystkim dupska i nawet MR. Śliwa nie będzie dla mnie problemem buhahaha

 

z każdym wyścigiem jestem coraz bliżej niego, ostatnio to juz prawie czułem jak bąki puszcza w czasie jazdy....to jest znak, ze jestem coraz bliżej niego buhahahahha

 

 

 

Pozdro

Qba

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje, ze niedlugo Warszawscy bikerzy zamiast naklejac sobie the doctor i 46 beda smigac w dresach na scigantach z nalepkami mr. sliwa i 23 :buttrock:

Trzymam za Was kciuki Panowie, pokazcie, ze Warszawa umie jezdzic :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak.... Każdy ma jskiś cel... ja kupiłem nowe sliki po to aby "dobrze pojechać". Chciałbym ukończyć wszystkie treningi oraz wyścig... 1min48sek: spokojnie mozna to pobić.... ale najważniejsze to wyjeździć swoje "od deski do deski" poprawiając tor jazdy i czas... I tego wszystkim w ten weekend życze.... Pozdrawiam Waldi (Klama)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...