Skocz do zawartości

VTX 1300, 1800 & Mean Streak 1500, 1600


Miłek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomogło . każda wiedza pomaga :icon_eek:

O Yamashce nie myślałem bo design i przeniesienie napędu mi nie leży no i za drogie.

Zostały mi już dwa typy VTX 1800 lub VN1600MS oba są bez zarzutu choć bardziej skłaniam się ku kawie. Vtx troche mi się wydaje przesadzony , moto ma mi sprawiac frajde z jazdy i w miescie i na trasie a nie tylko poza miastem.

Już szukam , teraz kwestia juz tylko w konfiguracji moto (kolor, ubranie, papiery itd)

Dzieki

 

Ale nadal szukam odpowiedzi na pytanie : Jaki max laczek mozna wcisnąć do VN bo fabryczny wygląda jak od taczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak Mean streak 1600 to w wersji poniższej :notworthy: :

SPECIAL EDITION

 

SPECIAL EDITION

 

a VTX jest ten ładny (tyle że mocno "przesadzony" - więc pewnie Tobie nie odpowiada) :

Honda VTX 1800 R CORBIN

 

przynajmniej wyróżnia się z tłumu a i dodatki jakie ma to koszt paru ładnych tyś. zł.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze moge poleić VTX'a, przesiadłem się na niego w połowie sezonu, gdzie wcześniej pomykałem Volusią/VL800 i przesiadka z 800 na 1800 to ogromne emocje i radość

 

co przemawia za VTX'em (zwłaszcza z F-ką)

- przede wszystkim to jest HONDA = jakość i bezawaryjność

- ogromna moc i jeszcze większy moment obrotowy

- bardzo dobre hamulce (dual CBS wiadomo)

- fajna stylistyka

- kapitalne malowanie

- masa możliwych akcesoriów

 

a tak wygląda mój "potfór" ---> http://www.bikepics.com/members/edi1980/05vtx1800/

Edytowane przez EDi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie a ile Kawa VN 1500 Mean Streak ma KM dzisiaj znalazłem wersje która ma 85 a przecież one miały nie całe 80 . Ktos ma jakies dane na ten temat.

 

Witam. Wiem tylko, ze VN 1600 MeanS ma KM 73/5300 obr/min., i max moment obr. 125Nm. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i dlatego troche zgłupialem. Tym bardziej ze niby tyle stoi w brieffie !! 66KW !!

Nie wiem teraz co to za silnik ale chyba nie bede sie martwil z nadmiaru :)

 

Witam. 90 KM - niezle podkrecony. A masz jeszcze jakies faktury co bylo robione? Chyba nawet w "duzym Briefie" (Teil II) powinny byc odnotowane zmiany. Ale tez bym sie cieszyl. :biggrin: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No i stało się. Stoi w garażu i czeka na cieplejsze dni Kawa VN 1600 MEAN STREAK. Pierwsze wrażenia.

1. Wielki ale mniejszy od VTXa

2. Linia jak dla mnie idealna, pozycja na koniu jest b. wygodna. Trójkąt kiera, siedzenie, podnóżki jest idealny.Siedzenie rewelka.

3. Praca silnika - bulgot jak w Vulcanach, ale super. Przyspieszenie potrafi zaskoczyć, trzeba się nieżle go trzymac :) a to tylko albo aż 72KM. Wyciągnie bez problemu z wysokiego biegu i małej prędkości. Chociaż, zbyt gwałtowne przyspieszanie na zbyt wysokim biegu powoduje charakterystyczny klekot. Napęd na wał i sztywne przeniesienie napędu daje tu o sobie znać. w sumie jazda miodzio.

4. Niestety na oryginalnych wydechach cichy

5. Prowadzi sie rewelacyjnie, ale jeszcze mam do niego respekt.

Moto waży 317Kg i na postoju i przy małej prędkości czuć tą mase.

6. Hamulce dają sobie z nim rade bez zająknięć

7. W sumie przymierzałem się do niego i do VTX i uważam że to był dobry wybór. Jak na moje 85Kg wagi i 180cm wzrostu moto jest jakby skrojone dla mnie na wymiar. Vtx to zbyt dyży klamot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...