Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysx11, nie orientujesz się co będzie się działo po dojeździe do tego zajazdu?? Z programu niewiele wynika, (oprócz koncertów, konkursów itp.) Jest to zlot jedno czy dwudniowy?

Scenariusz jeden-pogaduchy, koncerty i pijanstwo :) Można na noc zostac ze swoim namiotem lub pokoik wynajac.Zlot jest z soboty na niedzielę.W niedzielę to już tylko trzeźwienie jest.

Ja nie zostaje na noc.Zastanawiam się też czy wjadę na plac bo szczerze mowiąc z kasą i czasem krucho, więc wolę polatac zamiast kasę na bilet dac.35 zeta to troche duzo za sam wjazd wg mnie.Przyjedź na 14tą na Nowy Rynek w Łowiczu albo na mszę na 13tą-fajna sprawa, zaprzyjaźniony pleban odprawia, daleko nie masz.Maszynę przegonisz, a zamiast zlotu możesz pałac w Nieborowie zwiedzic a i poznamy się.Myślę, że znajdziesz kogoś znajomego bo sam mam paru ziomali z Łodzi i Brzezin, którzy wpadają tu.

Jakbys się wybierał daj zna.Dam Ci nr tel. na pw.

 

Odnośnie wymiany świec to ja dłem radę zwykłym długim kluczem.Trochę trzeba się nagimnastykowac, ale da radę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz jeden-pogaduchy, koncerty i pijanstwo :) Można na noc zostac ze swoim namiotem lub pokoik wynajac.Zlot jest z soboty na niedzielę.W niedzielę to już tylko trzeźwienie jest.

Ja nie zostaje na noc.Zastanawiam się też czy wjadę na plac bo szczerze mowiąc z kasą i czasem krucho, więc wolę polatac zamiast kasę na bilet dac.35 zeta to troche duzo za sam wjazd wg mnie.Przyjedź na 14tą na Nowy Rynek w Łowiczu albo na mszę na 13tą-fajna sprawa, zaprzyjaźniony pleban odprawia, daleko nie masz.Maszynę przegonisz, a zamiast zlotu możesz pałac w Nieborowie zwiedzic a i poznamy się.Myślę, że znajdziesz kogoś znajomego bo sam mam paru ziomali z Łodzi i Brzezin, którzy wpadają tu.

Jakbys się wybierał daj zna.Dam Ci nr tel. na pw.

 

Odnośnie wymiany świec to ja dłem radę zwykłym długim kluczem.Trochę trzeba się nagimnastykowac, ale da radę.

pozdrawiam

Ok, jak będzie pogoda to wpadnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od XX jest krotszy

 

 

2 cm różnicy od xx-a na wtrysku... Myślę że przejdzie a xx-owcy nie narzekają na zawias będzie przekładka :)

Edytowane przez Goral1906

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2 cm różnicy od xx-a na wtrysku... Myślę że przejdzie a xx-owcy nie narzekają na zawias będzie przekładka :)

 

Ale w xx jest wystajaca sruba, a w x11 wklesla. Lagi nie zamocujesz tak jak powiniens, polka bedzie przeszkadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Raczej pogody nie będzie :( , u nas ciągle pada. Jak się nie poprawi to nie wyjeżdzam dzis.

pozdrawiam

Witam,

Pogoda to jedna sprawa, a motór druga. Coś mi cieknie z chłodnicy, więc na razie jestem uziemiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale w xx jest wystajaca sruba, a w x11 wklesla. Lagi nie zamocujesz tak jak powiniens, polka bedzie przeszkadzać

 

Hmm jak przeszkadza półka? prędzej mocowanie kierownicy ale myślę że powinno się zmieścić wraz z śrubą, ew coś się będe kombinować <zmienić korki jak wejdą>

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm jak przeszkadza półka? prędzej mocowanie kierownicy ale myślę że powinno się zmieścić wraz z śrubą, ew coś się będe kombinować <zmienić korki jak wejdą>

 

Skrót myslowy, chodzi oczywiscie o mocowanie kierwonicy. Jezdzic mozesz i bez zmiany korka tylko laga nie do końca wsunieta będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O irydowych mówi sie ze są trwalsze i silnik pracuje równiej oraz podobno szybciej się grzeje"" znalazłem nawet twierdzenie ze przy lotach 10-12 tys na 4 lata wystarczą.trzeba u nas opuszczać silnik do wymiany świec?, Ew ktoś widział klucz którym je wykręcić bo mam 3 i żaden mi nie wejdzie w wszystkie świece

 

 

Ja odkręcałem taką podwójnie łamaną gedorą na kiju, jeżeli ci bardzo zależy to mogę w poniedziałek fotki tobie wysłać, bardzo łatwo się to robi.

 

Witam wszystkich posiadaczy X-11!

Paktycznie od 4 dni jestem posiadaczem tej pięknej maszyny!

 

Pochodzę ze Złotowa (północna wielkopolska) a na codzien jeżdżę po Poznaniu więc gdyby szykowało się jakieś spotkanie to jestem chętny.

 

Dopiero co zaczynam zapoznawać się z tą maszyną. Oprócz kanapy jest w stanie oryginalnym. Chciałbym dowiedzieć się od Was w jakim zakresie obrotów ujeżdżacie swoje 11-stki aby uzyskać optymalne spalanie?

 

W tym sezonie będę chciał się zając pełnym okufrowanie (to temat na później), dorobieniem własnego dodatkowego systemu elektronicznego z wyświetlaczem i sterowaniem w kierownicy:

- olejarka z automatycznym uwzględnianiem postoju i deszczu

- mocne kierunki LDEowe w oryginalnych kloszach z autowyłączaniem

- może automatyczne ssanie

- dalsze punkty to temat w pełni otwarty

 

Cześć ja też latam po Poznaniu, jak cie zobacze to ci coś rykne :)

"Motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, Dzięki, nie wiesz może jak wygląda sprawa z mocowaniem i podłączeniem elektryki?? Bo widzę, że z kierunkami jest tam coś trochę przekombinowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elektryka mam tylko taki problem ,że jak właczam długie to mam tylko silniejsze światło, a w hornecie na długich sa dwa jednocześnie. Wyciecie na kierunki jest w obudowie lampy. Z mocowaniem lampy nie ma problemu, wystarczy odrobine pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elektryka mam tylko taki problem ,że jak właczam długie to mam tylko silniejsze światło, a w hornecie na długich sa dwa jednocześnie. Wyciecie na kierunki jest w obudowie lampy. Z mocowaniem lampy nie ma problemu, wystarczy odrobine pokombinować.

Ok, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...