Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

ma być wytrzymałe, tak samo jak lakier, jest pokryte bezbarwnym lakierem. Robiłem to w firmie z Dąbrowy Górniczej koszt za komplet dekli to około 200zł z wysyłką

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szeroką lekko podwyższaną kierownicę, bodajże właśnie LS. Zmieniłem bo jednak wygodniej na oryginalnej, a po za tym z powodu krótkich linek zawsze będziesz miał luz na manetce gazu. Niby niewielki ale kilka razy mało się przez to nie wywaliłem.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proponuję spotkanie 25 maja w centralnej Polsce.Praktycznie przy samej A2.

Nie jest to typowy ogólnopolski zlot a takie lokalne rozpoczęcie ale bywa okolo 200 maszyn.

Do dyspozycji pokoje hotelowe(na czas zlotu niższa cena niz w linku -szczegóły blizej maja) i mozliwosc rozbicia namiotu.

http://www.zajazd-nieborow.pl/index2.html

Blizej maja wiecej szczegolow, ale warto sie zastanowic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem za Łebą, termin dosyć odległy aby można było wszystko sobie zorganizować, kasę, czas, a na następny sezon jeśli by się reszta zgodziła, to można by docenić ludzi z południa Polski i dużo wcześniej pomyśleć nad zlotem np. w Częstochowie.

Warte też przemyślenia jest podczepienie się pod zlot z forum CBR-XX, rozpoczęcie jest już planowane, ale aby każdy mógł się dostosować proponuję termin bardziej w wakacje, tam również coś z XX można będzie zdziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie aby spotkać się na: Czwartym Atomowym Zlocie w Bydgoszczy

w dniach 19-21 lipca 2013

?

 

Mają fajne filmiki na Tubie z poprzednich 3 zlotów, tutaj ich strona: :)

 

http://www.fenixbydgoszcz.pl/zlot_motocyklowy_bydgoszcz.html

"Motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bez zwierania ecu po odpaleniu x11 kontrolka f1 mruga mi 7 razy jednostajnie<krótko>, nie mam obecnie serwisu przy sobie i nie mogę sprawdzić. Mógłby mi ktoś zerknąć i popatrzyć co mi tam nie odpowiada? ew powiedzieć co to może być.

 

Obecna diagnoza to ze to od czujnika temp. gdyż nie wskazuje mi temp silnika.

Edytowane przez Goral1906

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

"- loose or poor contact on ECT sensor

- open or short circuit in ECT sensor wire

- faulty ECT sensor"

Z tłumaczeniem myślę, że sobie poradzisz.

Edytowane przez niebieski.ts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie oleje lejecie w X11? niby na zachodzie nie polecają pełnych syntetyków.... w tym sezonie przeszedłem na semi od Gulfa, zrobione dopiero kilkadziesiat km ale bez żadnych uwag krytycznych.

K&N czeka narazie w pudle, spalanie może troche wzrosnąć, na gaźnikach spada ale wkręt i reakcja na gaz lepsza, sprawdzić w praktyce trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...