Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,czy ktoś ma może zmieniony kierat w swoim X'ie ? Chodzi mi o podwyższenie odpowiednim mostkiem. Gdzie nie spojrze to LSL do hondy X-11 w cenie 700 zł - do tego kierat (niewiadomo jak przewody starczą...) czy istnieje jakieś tańsze rozwiązanie ?

 

PS. Jeżeli uda się ustalić jakieś spotkanie X'ów to chętnie podjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, ale słyszałem że źle się jeździ z szeroką kierą na dłuższych wycieczkach. Same dystanse możesz dotoczyć sobie u kumatego tokarza, poszukać, pokazać co się chce i płacić. Co do spotkania, to było coś o Łebie, ale może coś bardziej pośrodku mapy dałoby lepsze wyniki jak 4 X-11tki w jednym miejscu, zdjęcie z 2011 w Pile niedaleko mnie :biggrin:

 

post-36779-0-21749200-1306184390_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne x11 :P

Ja obecnie kończe naprawę swojej x11 po wypadku i walcze z PZU krk :(

 

Co do kierownicy nie montuj wysokiej bo przewody są za krótkie. Ewentualnie nie szeroką a wąską jak do crossa, ja miałem zamontowaną od crossa, potem od cbf 600 z lucasa na podporach rentala obie i nie ma to sensu problem z puszczeniem przewodów by wystarczyły. Obecnie kupiłem cała kompletną kierownice na allegro i wszystko ładnie pasuje to moto jest tak zrobione na styk ze masakra :P

 

Mam pytanie nie posiada ktoś: prawego boczku i ew rury aluminiowej do chłodnicy? Do skończenia motocykla brakuje mi tych 2 elementów;/ i mogę wyruszać w nowy sezon,

 

Posiada ktoś laminat z plast bike jak to sie sprawdza??

 

DSC_0086.jpg

 

DSC_0010.jpg

 

100_1098.JPG

www.cbr-xx.pl Zapraszam również na www.forumcbf.pl

 

Jak ktoś ma pytania to na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szeryfx jeśli będzie kasa, to można i tam. Nie wiem co inni, ale jeśli znalazłoby się jakieś bardzo tanie zakwaterowanie, a najlepiej namioty, to byłoby super. Określić szczegóły, termin, do potwierdzenia dokładne miejsce i obietnica, że ten a ten na 100% będzie, bo okazji do tworzenia takiego spotkania kilka osób chciało robić i się to jakoś rozpierzchło.

Goral1906 ciekawie poszedłeś z kolorami, akurat zielony najmniej mi się ogólnie podoba, ale to u Ciebie może być ciekawe w zestawieniu ze złotymi felami. Co do prawego boczku, jak nie znajdziesz na allegro, co też pewnie tanio nie wyjdzie, to może lepiej samemu pobawić się w żeluj modeluj, skoro tak dobrze idzie Tobie odbudowanie moto. Rurę może ktoś ze jakiś mechaniorów którzy potrafią spawać aluminium będzie umiało pomóc, zrobić kopię oryginału. Plasbike, nie wiem o jaki dokładnie laminat Tobie chodzi, ale chyba pisali o nich gdzieś, że za tą kasę rewelacji nie ma, ale ujdzie, chodzi przede wszystkim o spasowanie takich rzeczy jak przedłużka przedniego błotnika, przy tylnym błotniku (hagger) potrafią dać zbyt krótką osłonę nad łańcuchem, czasem błotnik jest zbyt nisko opony, przy nowej może haczyć o ten błotnik, ale sam nie sprawdziłem. Dopiero przymierzam się właśnie do takiego błotnika tylnego i przedłużki przedniego błotnika. Sam jestem ciekaw opinii na ich temat i części które robią.

Edytowane przez niebieski.ts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ze zdjęcia który jesteś z lewej strony i masz PUIG. Sam dorabiałeś mocowanie PUIG czy można je gdzieś kupić? Kupiłem PUIG i nie ma mocowań :/

 

 

Goral1906 ładnie okleiłeś kapę. To jest zrobione folią do oklejania?

 

 

 

 

Ślesin brzmi dobrze tylko żeby spotkanie nie pokrywało się z jakimiś innymi fajnymi zlotami, można zerknąć na omko.pl w tym celu

"Motór nie umiera nigdy, motór jest wieczny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...