Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

witam witam szanownych X11-tkow :D

rowniez posiadam takowoz rakiete koloru niebieskiego, troche latam nia po stolycy i podlasiu, moto warte swieczki, przyspieszenie powodujace bol w przedramieniach od sciskania kierownicy przy dobrym odkreceniu ze startu manetki, minus to wiatr, do 160 jakos idzie w miare jechac, ale powyzej juz trzeba sie dobrze przytulac do baku ale co tam...maszyna bomba, z tym podkrecaniem silinka to slyszalem za kupuje sie modul i ma sie ponad 160 koni, czyli mysle ze predkosc max wzrasta do....bujnej wyobrazni i silnych rak ;P, 250 bez problemu na seryjnym sprzecie ;), a tak swoja droga moze ktos by mi doradzil bo musze naprawic kolektor a z tego co wiem to ciezka sparwa bo jest podwojny i razcej musze wymienic i teraz mam okazje do kupienia kolektora od 1100 xx to jest taki sam silnik jak w x11 tylko inna charakterystyka silnika i zastanawiam sie czy bedzie pasowac? wie ktos moze??

dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam szanownych X11-tkow :icon_rolleyes:

rowniez posiadam takowoz rakiete koloru niebieskiego, troche latam nia po stolycy i podlasiu, moto warte swieczki, przyspieszenie powodujace bol w przedramieniach od sciskania kierownicy przy dobrym odkreceniu ze startu manetki, minus to wiatr, do 160 jakos idzie w miare jechac, ale powyzej juz trzeba sie dobrze przytulac do baku ale co tam...maszyna bomba, z tym podkrecaniem silinka to slyszalem za kupuje sie modul i ma sie ponad 160 koni, czyli mysle ze predkosc max wzrasta do....bujnej wyobrazni i silnych rak ;P, 250 bez problemu na seryjnym sprzecie ;), a tak swoja droga moze ktos by mi doradzil bo musze naprawic kolektor a z tego co wiem to ciezka sparwa bo jest podwojny i razcej musze wymienic i teraz mam okazje do kupienia kolektora od 1100 xx to jest taki sam silnik jak w x11 tylko inna charakterystyka silnika i zastanawiam sie czy bedzie pasowac? wie ktos moze??

dzieki i pozdro

Witam. kolektor wydechowy od xx technicznie pasuje, można go zamontować bez żadnych problemów, tyle ze ma mniejsze przekroje rur i inne długości kolanek oraz inne ich ulożenie, tak że nie polecam, napewno zmieni charakterystyke silnika

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich

 

Przejrzalem tematy zwiazane z honda x11,ale nie znalazlem odpowiedzi na swoje pytania...licze na Wasza pomoc.

 

Obecnie jezdze suzuki gsx-r 750 1998r.nigdy nie jezdzilem na golym moto i zastanawiam sie nad kupnem wlasnie hondy x11...jezdze glownie po miescie wiec brak owiewek mi nie przeszkadza,a na ewentualne trasy mozna dokupic jaks mala szybke na lampe np.Pytanie tylko :

 

1)jak ten motor zachowuje sie w zakretach?

2)czytalem,ze do 160 km/h jedzie sie komfortowo,ale czy da sie latac np.240??czy tak wieje,ze nie ma szans?

3)i po 3 jak zachowuje sie na np.gumie lub stoppie??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto1100 jeżeli pytasz o duże prędkości to spójrz jednak na XX'a - ma te same walory co X11 tylko że plastiki dają zdecydowanie lepszą ochronę przed wiatrem niż nawet najlepsza szybka akcesoryjna.

 

> XX zachowuje się w zakrętach bardzo stabilnie podejrzewam, że X11 również w końcu to ta sama konstrukcja. W ogóle moto nie ma tendencji do myszkowania :buttrock:

> odnośnie stawiania na gumę czy robienia stoppie. X11 ma połączone hamulce więc będziesz miał pewnie wyzwanie by ponownie nauczyć się zabawy tym sprzętem :bigrazz:

> o prędkościach już pisałem.

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku dzięki za info.Co do XX to nie bardzo mi to leży,nie chce miec juz plastika,zero owiewek...chociaz ma wiecej mocy,ale z X11 tez sie da jeszcze wydusic...czy jest na forum użytkownik ,ktory ma X11 lub innego dużego naked bike'a i jezdzi na niej "nieco" ostrzej niz przecietny kierowca moto??...jak wygląda sprawa z czesciami do x11??

pozdrawiam

Edytowane przez moto1100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego moto 1100 nie wiem czy będę ci mógł pomóc,ponieważ X11 jest to mój pirewsz tak duży motocykl ale powiem ci jakie są moje odczucia :wink: .Moim zdaniem,jeżeli chodzi o nakeda nie ma lepszego.Bardzo dobrze trzyma się drogi,ładnie wchodzi w zakręty(nie ma jakiegoś majtania motocyklem) jest bardzo dobrze wyważony także moc przechodzi w prędkość a nie w jakieś inne dziwne rzeczy ;) .Zasób mocy uważam,że jest ogromny np.jadąc na 5-tce 80 wsciskasz manetkę gazu i tak jakbyś był na dwójce idzie do przodu ostro.Natomiast co do prędkości jechałem nim niestety najszybciej tylko 180 i nie odczułem żeby mnie rzucało czy straszliwie wiało.To tak z grubsza tyle co do X11.Napewno warto go kupic bynajnmniej ja tak uwazam.Wiecej wrazen i doznań z jazdy w sezonie :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam

 

haryniusz

Edytowane przez haryniusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pisalem juz troche o x11 ale moge pare rzeczy dopisac:

- predkosc: 140-160 mozna smialo jechac bez wiekszego bolu przedramion, powyzej zaczyna wiac, jechalem

osobiscie 250 i wiem ze mozna by jescze cos wydusic tyle ze juz nie mialem gdzie - co do tej predkosci wieje

bardzo mocno, trzeba sie dobrze wtulic w bak, glowe bardzo odwiewa do tylu, trzymanie kierownicy rowniez

sparwia bol rak czyli reasumujac dlugo tak sie nie pojedzie - jakas chilowa predkosc i potem trzeba wracac do

160 zeby dac odpoczac cialu

- spalanie: jak ktos mi pisze ze x11 spala mu 6 litrow na trasie przy predkosci 130-140 to tylko sie zasmieje,

normalnie liczysz 8 litrow, w miescie 9, natomiast rzeczywiscie jak jedziesz 80-90 bez zadnego odkrecania to

fakt zejdziesz ponizej 7 ale powiedz kto tyle jezdzi?? jezeli liczysz na takie spalanie to polecam cos mniejszego

jakols 600

- odnosnie czesci:" honda ogolnie nie jest tania, zalezy co nawala; jak dobrze poszukasz na sieci badz jak

dobrych masz znajomych to idzie przezyc- wiadomo chcesz utrzymac sprzet w dobrej kondycji trzeba dbac i

nie czekac na jutro (w sensie a moze dojezdze do konca sezonu ) - w mysl zasady : jak kto dba tak ma

- masa: moto jest ciezkie i tu nie ma co ukrywac, jak juz sie pzrechyli stajac na miejscu na jedna strone to nie

latwo go przywrocic do pionu, w czasie jazdy jest super, nie buja, nie zachowuje sie dziwnie

- hamulce: jak dla mnie bomba

- w tej chwili bede kupowal owiewke bo jednak czlowiek nie lata tylko po miescie, czasami wypada sie gdzies

dalej a wtedy jest nie oceniona

...hmm to chyba tyle jako cos mi sie jeszcze pzrypomni na pewno napisze

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam X11 01 jestem bardzo zadowolony

polatałem Bkingiem jest sukinsyn mocniejszy przy wyższych obrotach

polatałem HAYABUSĄ ma moc MOC MOOOC w całym zakresie , no i ochrona przed wiatrem

lecisz 200 i luz spokój, można smiało się rozkręcać

ale X11 z wydechm XILL poezja polecam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

hej. wlasnie zakupile 4 dni temu x11 - nawinalem juz 700km - zakochalem sie:)

Czy sa jakies usterki dla tego modelu, czego sie wystrzegac, na co uwazac?

Dzieki za info:)

 

moze jakies spotkanko x11?

 

pozdrawiam

Edytowane przez szpakmarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolanczam sie rowniez, dajcie cynk gdzie i i kiedy polatamy

 

jezdze 2 sezon, nawinalem jakies 12kkm i jedyna powazniejsza awaria byla wymiana zaworu sterujacego wtryskiem i wymiana swiec

 

pzdr

 

....2 fast 4 for the rest... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...