Skocz do zawartości

KTM LC4 Jk zdjać tylne koło?


Arbiterpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie żart, to moj pierwszy motorek i nie ściagałęm jeszcze koła. Do tej pory robiłem to w rowerze a tam jest łatwiej. Czyli łańcucha nie muszę rozpinac?

 

Polecasz jakas miejscowke w Warszawie, gdzie beda potrafili zdjac opone i zalatac dentkę? Cy robią to zwykłymi maszynami jak w przypadku opon samochodowych?

Edytowane przez Arbiterpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Twój pierwszy sprzęt i pierwsza wymiana ,to nie polecam robić jej samemu(mam na myśli oczywiscie nie sciągnięcie koła -bo to banalne,tylko zdjęcie i załozeni opony)- podenerwujesz się tylko niepotrzebnie ;) idź do byle jakiego warsztatu wulkanizacyjnego ,tam za ok 15-20 zł po 15min roboty będziesz miał wszystko cacy założone :notworthy: pozdro

Edytowane przez Bary82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego sam sobie nie ściągniesz i załatasz. Wystarczy kumpla załatwić żeby ci pomugł i nalepiej dwie łyżki.

 

Nie mam łyzek i wiem ze to nie jest łatwe, bo nawet w skuterze sciagniecie opony to problem. A kolo to chce zdjac sam bo z tego co piszecie jest to stosunkowo łatwe

A nie chciałbym tez podrapac felgi - jest malowana na czarno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zdjac opone i zalozyc to moze kazdy zaklad wulkanizacji samochodowej pod warunkiem, ze bedzie sie Panu chcialo bawic. Ja u siebie place 8-10 zl, za przelozenie opony. Kolo dostarczam sam. Opony mi nie wywaza.

Lyzkami mozna, ale na poczatek lepiej nie ryzykowac. Lepiej jak ktos pokaze tajniki zdejmowania i zakladania na "szampon" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem skromnie jestem posiadaczem lc4 99" jak i warsztatu wulkanizacyjnego:)i jest to jedyny motocykl w ktorym musze oponę przekladać łyżkami (bo ma za szeroką piastę ps nie klej szmelcem najlepiej tip-top) pozdro pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...