Skocz do zawartości

co kupic


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy tylko mi sie wydaje ze mati kmx to pisze bezsensowne posty nie wnoszace nic do tematu aby nabic licznik ??;/ Jesli nie ma to pomysl o podstawce pod moto :)Bo nikt nie wymienił :biggrin: a z ciuchami troche lipa ustrzelic rozmiar przez internet;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania nowy,oryginalny ściągany z usa longsleeve alpinestars,firmy związanej z motocyklami :buttrock: Idealnie nadaje się do noszenia na co dzien,kolor czerwony,rozm L,atrakcyjna cena :buttrock: Jak co to PW.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mi sie wydaje ze mati kmx to pisze bezsensowne posty nie wnoszace nic do tematu aby nabic licznik ??;/ Jesli nie ma to pomysl o podstawce pod moto :)Bo nikt nie wymienił :icon_mrgreen: a z ciuchami troche lipa ustrzelic rozmiar przez internet;/

 

No nie wiem ale jak nie moge sie spytac czy autor kupil juz cos... Moze ty tak piszesz zeby nabic sobie licznik na pewno nie ja :icon_biggrin: Jestem ciekawy do czego wedlug ciebie sluzy forum :) chyba po to zeby sie pytac i sobie pomagac :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj teraz to mam problem. rozmawialam z kumplem u ktorego moj chłopak robi zakupy i okazuje sie ze licznik to on ma. a w ogole to ma wszystko: nowe ochraniacze, rekawiczki, kask... i MNIE... hehehe

Podobno ostatnio niemal cala swoja garderobe wymienił

 

 

jedyna rzecz o jakiej teraz marzy to nowy motor :cool: bo obecny wystawił do sprzedazy

a ja niestety nie mam 18 tys. zeby mu kupić :banghead: chociaż bardzo chciałabym sprawic mu taka radość :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na pewno powiedzialas koledze, ze chodzi o licznik motogodzin?? Moze sie cos pomylilo ze zwyklymi zegarami?? A co do prezentu to zawsze mozesz mu kupic nowa opone kostkowa :biggrin: Troche drogie ale zawsze sie przydaje. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty? ja bym skakal ze szczescia jakby mi moja mała kupila oponke :icon_mrgreen:

 

w zeszlym roku dostalem od niej rekawiczki i tez bylem bardzo zadowolony.

a ma np. taki pas na biodra z kieszonką na komorke, porfel, telefon itp?

nie pamietam jak sie to nazywa.

albo pas nerkowy?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...