Skocz do zawartości

co kupic


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

haja koledzy

mam do was ogromna prosbe. moj chlopak ma wkrotce urodziny i chce mu na prezent kupic cos z dzialu motocykle. interesuje sie crossem jednak ja na ten temat nie wiem za wiele. myslalam o jakims gadzecie do motoru (ma husqvarne) lub cos z ubran ale nie wiem co mogloby mu sie spodobac. a moze byłby zainteresowany jakims ladnie wydanym albumem o historii motocykli? co sadzicie?

 

Jak myslicie co moglabym mu kupic?

 

Piszcie co wy chcielibyscie dostac, bedzie mi pomocne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszystko zależy za ile??? Jeśli chodzi o jakiś nisko budżetowy prezent polecam koszulki od FUNT'a sam je nosze i są naprawde super :) nadruki nie spierają się, itd i są poświęcone motocyklą, polecam również bogaty wybór naszywek :) świetne, np. na kurtke :D

P.S zmień sobie płeć w profilu :biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekawice raczej odpadaja bo niedawno kupil 2 pary, ale koszulka jest ciekawa

 

a co do ochraniaczy itp to niestety nie wiem czego nie ma :) bo rzadko go widuje w pelnym "wyposazeniu", a poza tym wydaje mi sie ze takie rzeczy ma

 

dzieki za rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do ochraniaczy itp to niestety nie wiem czego nie ma ;) bo rzadko go widuje w pelnym "wyposazeniu", a poza tym wydaje mi sie ze takie rzeczy ma

 

dzieki za rade :)

No tak , w końcu to Twój chłopak :)

A tak poważnie , to ciekawą propozycja może być bielizna termoaktywna - nawet jak ma , to dodatkowa nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik motogodzin - przede wszystkim :P, okleinka jakaś fajna, jakiś zestaw do czyszczenia filtra, olej do silnika, filtr powietrza, zestaw naprawczy do linek, osłony dłoni, aluminiowy korek wlewu paliwa itd itp pomysłów jest dużo :icon_arrow:

A z ciuchów koszulka, czapeczka lub portfel Foxa, albo jakiejś innej firmy którą lubi. Ale Foxa lubi każdy więc to bezpieczny wybór :buttrock:

 

Np.

http://www.allegro.pl/item221498582_fox_t_...z_2_roz_xl.html

http://www.allegro.pl/item221519299_thor_t...ined_roz_l.html

http://www.allegro.pl/item221213562_fox_ra...nner_blitz.html

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszy byłby licznik motogodzin, jest to potocznie pożądany gadżet ale należy do takich o kupnie których "na codzień" sie nie myśli.

ubrania cywilne-raczej nie. na ogół chłopaki w tej dziedzinie są dość wybredni i głupio byłoby kupić mu coś niepasującego i zmuszać go do zakładania tych ciuchów na każdą randke ;D

ktoś tu podsunął pomysł z paliwem ;D mnie się spodobał

i nie zapomnij powiedzieć czy prezent mu się spodobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszy byłby licznik motogodzin, jest to potocznie pożądany gadżet ale należy do takich o kupnie których "na codzień" sie nie myśli.

ubrania cywilne-raczej nie. na ogół chłopaki w tej dziedzinie są dość wybredni i głupio byłoby kupić mu coś niepasującego i zmuszać go do zakładania tych ciuchów na każdą randke ;D

ktoś tu podsunął pomysł z paliwem ;D mnie się spodobał

i nie zapomnij powiedzieć czy prezent mu się spodobał

Ale kto nie chciałby mieć ciuchów Foxa czy Alpinestars? To nie jest Diverse czy jakiś Adidas że ma to co druga osoba na ulicy, a najlepsze że po tym że ktoś ma takie ciuchy można rozpoznać od razu przyjazny klimat motocyklowo-rowerowy :)

 

Chociaż zgadzam się że licznik motoh rządzi:) ale na allegro 200zł kosztuje, to taki wypasiony prezent już by był;)

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...