Skocz do zawartości

PRAGA - Wrzesień


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja niestety po zeszłotygodniowym wypadzie muszę odstawić moto do mechanika, jesli sprawi sie dzielnie to jadę, jesli nie to życzę udanej wyprawy - szczegóły odnośnie noclegu w Pradze poszły do vigaCMHQ na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abu - jest jeszcze kilka dni... wierzę że się wyrobisz.

 

Magister - szkoda :crossy:

 

AKTUALNA LISTA:

 

- vigaCMHQ

- EARL

- Kubuś

- ruso

- KarolinaPink

- plooscva

- DeviLLny Diabełek raz

- abu

- wolkan

- trzykawki

- Robert

- J.Pastor

- Karmazynowy mściciel

- Pol_dek

- Molin2007

- Autochton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir --> myślę, że nie ma sensy płacić za A4 skoro przelotowa predkośc "peletonu to 100-110 km/h. - a odcinek tej A4-ki krótki

 

polecimy równolegle do niej i pozwiedzamy troche tamtejszych wiosek

Byłem dzisiaj w Piekielnych (puszką :icon_eek: )... no ale do rzeczy:

1. tak jak wspomniano A4 nie jest płatna

2. równoległa na odcinku Wroc - Świdnica trochę przebudowywana - tzn kawałki zdrapki, miejscami 1 pas, itp.

3. Makro jest dokładnie na TEJ drodze Wroc => Jelenia Góra, czyli git.

Ja jechałem A4 , a później Złotoryja, Gryfów Śl, Frydlant (CZ), Jablonne, Zakupy, i od południa do Piekielnych. Od Svitavy droga zamknięta = brak mostu! Proponuję jechać drogami głównymi (chyba, że GPS będzie na stanie grupy), ponieważ oznaczenia w wioskach czeskich kiepskie (nieraz żadnych), same piekielne doły nie mają (poza jedną zrobioną na płocie - MOTO JASKINIE) drogowskazów :icon_eek: Odbicie z drogi głównej (w prawo pod górę na ukos) bez jakiejkolwiek strzałki, itp... dojechanie tam po ciemku po raz pierwszy byłoby cudem... same jaskinki super, miesca duuuużo, są jakieś materace (kilkanaście ułożonych pod ścianą), temperatura tak ok 10 st. - tylko duża wigotność. Smażony ser+frytki 65 KCs, kawa ,herba 15 KCs - ceny OK.

A4 można wziąć pod uwagę ze względu na duży ruch w piątek na drogach, czas dojazdu do piekielnych, zmęczenie dojeżdżających (mżawki, itp- tfu, tfu na trasie) - jakby nie było, to 70 km z V średnią 110 km.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZAFIR ---> dzięki za raporcik.

Miejsce zbiórki we wWrocku bez zmian ale jak już pewnie doczytałeś ---> lecimy A4.

GPS - jest na stanie więc jakoś trafimy..... a do samych piekielnych to Ty już powiesz gdzie skręcić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,słoneczko,

brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,brak opadów,

 

może to pomoże. prognozy na wyjazd .... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - wyjazd niestety koliduje ze szkołą - nie da rady :clap:

 

Innym razem Słoneczka miłe z Wami pojadę :cool:

 

Życzę udanej i pogodnej podrózy i... wypijcie tam jednego pilsnerka albo zlatopramenka za mnie :lalag:

 

Buziaczki

 

DeViLLeK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - wyjazd niestety koliduje ze szkołą - nie da rady :clap:

 

Innym razem Słoneczka miłe z Wami pojadę :cool:

 

Życzę udanej i pogodnej podrózy i... wypijcie tam jednego pilsnerka albo zlatopramenka za mnie :lalag:

 

Buziaczki

 

DeViLLeK

 

Ehh.. Devillek.... nie wierzę w to co czytam :)

Nie może tak być że nie jedziesz.......

Pokombinuj cuś :P

 

 

Jaskiniowiec - w końcu będziesz spał tam gdzie Twoje miejsce ----> w Jaskini :PPPPPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale odpadam. Skreślcie mnie z listy uczestników.

Nieuważny człowiek skasował mi motocykl, a drugiego nie mam. Muszę się wycofać bo jako pasażer to nawet ze swoim klonem bym nie pojechał :icon_razz:

Jedźcie ostrożnie- szczególnie w mieście- ofermy w katamaranach są wszędzie (powinny być takie naklejki :crossy: )

Niech wam czeskie piwo smacznym będzie.

Ahoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruso ---> szkoda wielka, że nie będziemy mogli zobaczyć Twojej mordki :flesje:

Ja się już w miarę wykurowałem po swoim szlifku - moto nie ucierpiało.

 

 

Fenix - trzeba czytać cały wątek a nie tylko końcówkę - to byś wiedział że jest hotelik w Pradze :D))

Co do "młodzika" to wiek tu nie ma nic do rzeczy - liczą się chęci i dobry humor :crossy:

 

Miło nam będzie mieć Ciebie w grupie :buttrock:

 

W razie co - czekam na SMS-ka - doczytaj - co i jak.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd z Wrocka 15:30.

 

PRZECZYTAJ CAŁY POST - jest tam dokładny plan podróży !!!!!

 

W dalszym ciągu nie mam SMS-ów z potwierdzeniem wyjazdu od:

 

- Robert

- J.Pastor

- Karmazynowy mściciel

- Molin2007

 

 

abu - wyrobisz się z naprawą????

 

Szafir - co z Tobą????

 

 

PS - jeśli ktoś chce jechać a nie zdeklarował się wcześniej proszę o kontakt telefoniczny ze mną : 604 66 00 37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...