Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

TU STACJA METEO!!!! Jak mnie słychać :biggrin:

 

 

W Lublinie o godzinie 07.10 w sobotę 08.08.2009r. sytuacja pogodowa ma się następująco:

 

1. Zachmurzenie--- 0%

2. Opady - 0%

3. Słońce --- 100%

 

Jednym słowem --- WARUNKI SPRZYJAJĄCE śmiganiu na Torze Lublin :crossy:

 

Siadać na motągi i zapitalać do Lublina :crossy:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólne latanie. Miłym akcentem była minuta ciszy dla uczczenia pamięci Jakuba Dereckiego. Pozdrawiam cabaniero, którego miałem okazję poznać na żywo. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota na torze to możliwie najlepiej spędzona sobota... dzwonów niestety kilka było, w tym jeden spektakularny (latający Hornet) ... ja raz miałem podbramkową sytuację na owym piasku który to miejscami zalegał na torze, ale jakoś udało się utrzymać na kołach ... tomba7 widzimy się następnym razem w Lublinie...

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padnięty ale cały :bigrazz: ponad 110 km nakręcone :crossy:

Dzisiaj również było kilka paciaków i tu szczególne podziękowania dla dwóch ratowników drogowych, którzy błyskawicznie opatrzyli kumpla cb750 :notworthy:

 

Kiedy następne terminy :icon_question:

 

 

P.S. Czekamy na foty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padnięty ale cały :bigrazz: ponad 110 km nakręcone :crossy:

Dzisiaj również było kilka paciaków i tu szczególne podziękowania dla dwóch ratowników drogowych, którzy błyskawicznie opatrzyli kumpla cb750 :notworthy:

 

Kiedy następne terminy :icon_question:

P.S. Czekamy na foty :wink:

 

 

Cześć M4NIEK!

Ci dwaj Ratownicy Drogowi to Ludzie z Lubelskiego Stowarzyszenia Motocyklistów: mój mąż Darek - wyższy okularnik na XJ bordowej i Mikołaj na TRANSALPIE - ten niższy z bródką też okularnik -Prezesunio. :biggrin:

Obydwaj mają odruch bezwarunkowy czyli udzielają pomocy bez względu na okoliczności.

Tak jak dziś.

 

Nie chwaląc się też tak, jak w/w Panowie jestem Ratownikiem Drogowym.

 

Jestem pod wrażeniem moich Chłopaków i też im dziękuję,że byli w tym miejscu w tej niemiłej chwili.

A koledze, który był opatrywany życzę zdrówka!!! I radzę Ci -idź do Lekarza bo kto wie ,co Darek z Mikołajem narobili :icon_mrgreen: ( żart oczywiście)

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na wstępie chciałbym podziękować (jak się okazuje po zdjęciach) dość licznej grupie osób, która się zatrzymała gdy przytrafiła mi się mała przygoda!

 

Wiele osób podczas tego weekendu mnie pytało czy będą gdzieś zamieszczone zdjęcia z tego weekendu, tak więc duże zainteresowanie dało o sobie znać. Zważywszy na fakt, iż motocykl i jego właściciel nie bardzo nadawali się na dalsze śmiganie, to biegałem z kumplem po torze i w ten magiczny sposób napstrykaliśmy niespełna 2000 zdjęć! Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie...

 

1. http://picasaweb.google.com/rkorzonek13/TorLublin080809A#

2. http://picasaweb.google.com/rkorzonek13/TorLublin080809B#

3. http://picasaweb.google.com/rkorzonek13/TorLublin090809A#

4. http://picasaweb.google.com/rkorzonek13/TorLublin090809B#

5. http://picasaweb.google.com/rkorzonek13/TorLublin090809C#

 

Miłego oglądania!!!

 

 

 

PS: Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli! Na zdjęciach widać, że około 6 osób zatrzymało się przy mnie a ja zamiast się szybko zebrać to sobie leżakowałem w najlepsze... I tutaj rodzi się mała prośba do osób obecnych na sobotnim śmiganiu: ponieważ pamiętam, że wchodziłem w zakręt na prostą startową, opona zaczęła się już mocno ślizgać, odpuściłem trochę gazu, opona złapała przyczepność i wysadziło mnie z siodła. Następne co pamiętam to to, że (chyba) ktoś prowadził moje moto a ja powiedziałem, że sam sobie podjadę. Tak więc jeśli jest osoba, która wie więcej niż ja i może mi opowiedzieć to będę wdzięczny. Niestety nie pamiętam osób, które mi pomagały (a wypadało by), nie pamiętam czy podziękowałem (tym bardziej by wypadało) --> bardzo, bardzo dziękuję!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że wszystko z Tobą ok, ale rzeknij czemu te foty takie ciemne ;)

 

Ponieważ jeden aparat miał filtr przeciwsłoneczny, który się średnio sprawdził jak słońce było za chmurami. Następnym razem będzie lepiej i ja już mam nadzieję nie będę cykać fotek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...