Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pzm.pl/Karting/Tory_Kartingowe/...rtingowy_LUBLIN

http://www.pzm.pl/Karting/Tory_Kartingowe/...gowy__BILGORAJ_

Dobre zdjęcia lotnicze przy odrobinie wysiłku można wyszukać na http://www.geoportal.gov.pl

Z parametrów nic takiego nie wynika ale gdzieś słyszałem, że ten biłgorajski jest węższy. Może to było czyjeś błędne odczucie.

Słyszałem też, że płaci się od godziny i niezbyt rygorystycznie pilnują czasu.

Tyle plotek.

Na wygląd w/g mnie lepszy lubelski. O nawierzchni nic nie wiem.

 

P.S. A w ogóle to mam propozycję, żeby zakładać nowe wątki na kolejne śmigania i zejść już z tego tematu bo jest mocno "przeterminowany" :bigrazz:

P.S.S. Turtel, da się jakoś wbić na to grono i poczytać?

Edytowane przez krzyhooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. A w ogóle to mam propozycję, żeby zakładać nowe wątki na kolejne śmigania i zejść już z tego tematu bo jest mocno "przeterminowany" :clap:

P.S.S. Turtel, da się jakoś wbić na to grono i poczytać?

 

ad. 1 zgadzam się w pełni z przedmówcą :icon_razz:

ad. 2. No właśnie, jak wbiłem w google grono to wyskoczyły ciekawe artykuły o udostępnieniu danych osobowych użytkowników grona?? :crossy:

pzdr

 

Będę wiedział w niedziele wieczorem, jeśli pogoda dopisze mam zamiar zdedrzeć jeszcze trochę metalu z podnóżków. :banghead:

 

lecisz na Biłgoraj??? nie chwaliłęś się w 2oo :buttrock:

może i ja się wybiorę....

kiedy chcesz polatać na Biłgorringu :bigrazz: ??? niedziela???

i jeszcze jedno:

1. tam można pojechać i co: 2 godz. poproszę?? czy trzeba wcześniej rezerwować miejsce..

2. no i czy np, 2 osoby wpuszczą na tor jeśli nie bedzie więcej chętnych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turtel, chyba sie mijalismy zaraz przed Zakretem :icon_mrgreen:. Zauwazyles ze zalozylem owiewke? :icon_razz:. Teraz to sie miodzo jedzie :icon_mrgreen:. A chlopakow widzialem chyba troche dalej jak wyjezdzali z jakiegos zajazdu. Jak sie smigalo?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ niejako przypadkiem udało się dzisiaj pośmigać na torze w Biłgoraju z grupą w większości z grono.net trochę wrażeń i porównań gdyby komuś znowu przyszło do głowy tam jechać zamiast do Lublina:

 

1. nawierzchnia - Lublin miał całkiem niedawno zmieniany asfalt i cóż - to widać i czuć. W Biłgoraju jest nawierzchnia sprzed dwudziestu-paru lat... Miejscami łatana, gdzieniegdzie pęknięcia (zarośnięte trawką), nierówna. Skutek: dużo większe zużycie opon, uślizgi kół wpisane w zabawę, itd..

2. konfiguracja toru zupełnie inna niż w Lublinie, nawet ciekawa i w sumie to jakaś odmiana ale:

- skonstruowany jako prawoskrętny - osobiście nie lubię

- na stronie pzm.pl jest jakiś stary layout - prawdę można zobaczyć w geoportalu lub na żywo - jest więcej winkli

- męczący - w praktyce leci się chyba 9 kolejnych winkli wisząc z prawej strony bike'a

- bardziej niebezpieczny w przypadku wylotu poza tor - jakieś rowy, chaszcze, opony na zewnętrznej stronie szybkich odcinków

3. Kasa - w sumie taka sama jak w Lublinie: 10zł/h dla "obcych"

 

Ogólnie człowiek ma naturę adaptacyjną i po paru kółkach dało się jakoś z tym wszystkim pogodzić i dostosować ale jednak ogólne wrażenie: to tylko prawie jak w Lublinie. A prawie robi różnicę...

Chociaż podobno tor ma w planach remont i zmianę nawierzchni - pożyjemy, zobaczmy. Na razie wybieram Zemborzycką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turtel, chyba sie mijalismy zaraz przed Zakretem :). Zauwazyles ze zalozylem owiewke? :P. Teraz to sie miodzo jedzie :). A chlopakow widzialem chyba troche dalej jak wyjezdzali z jakiegos zajazdu. Jak sie smigalo?

Jeśli masz na myśli wieczorem to możliwe, rano jechałem przez Otwock. Tak czy tak nie zauważylem Cię ;)

Turtel

Jak masz fotki z Biłgoraja to daj sygnał.

Pozdro

Pruch

Fotek nie ma, nie chciało mi się pstrykać, wolałem kręcić kółka ;). W Lublinie też wiekszość fotek nie ja robiłem, ale tym razem fotograf nie dojechał.

 

Co do samego toru to w zasadzie krzychooo napisał wszystko. Ogólne wrażenie gorsze niż Lublin, ale dało radę się przyzwyczaić i latać n 101% ;)

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, coś Chichio nawet na PW nie reaguje na pytania o film...

A szkoda bo nawet surowy materiał niektórych by zadowolił.

 

A tak dla zabicia czasu i gdyby ktoś chciał zobaczyć co się działo na początku września w Biłgoraju:

http://www.sendspace.pl/file/gsENY0B0/

http://www.sendspace.pl/file/Kq71rLim/

Ok. 20min, 350MB w dwóch rar-ach. Kodek Xvid.

Daje jakieś pojęcie o ukształtowaniu toru, jakości nawierzchni, kurzu jaki się podnosi przy wyjechaniu poza tzw. "best line" ;), itd..

 

A tak swoją drogą... - może jakaś reaktywacja Lublinerringu na sobotę? ;)

Jeśli oczywiście niedzielne zawody nie zablokują toru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...