Skocz do zawartości

bandit 1200 jarocin


ścinacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://ssl.allegro.pl/item220147694_suzuki...lski_salon.html

 

Ogolnie zmęczony :

 

Szlif na lewa strone malowana kapa inna nozka hamucla tylnego itp

Przebieg malo prawdopodobny wydaje mi sie ze jest cofniety

Niskie obroty gasli tp -regulacja calkowita potrzebna

Zawory w silnku tak dzwonią ze chyba by przebije dzwony koscielne:)

Jak sie prowadzi nie wiem bo nawet nie chcialo mis ie jechac nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mógłby napisać że w motorze trzeba troche zrobić , ma kilka wad, a nie bdb stan żadnych usterek, i wtedy ktos kto szuka takiego motocykla a dla niego takie naprawy nie są problemem napewno bedzie zainteresowany i niebędzie miał suprise na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale są Skradzione / Podejrzane motocykle a nie moto z kilkoma usterkami... bez przesady.. regulacja zaworów w bandicie to kwestia dwóch piw i jednego wieczoru.. Dziwne by było jakby sie 8 letni motocykl nigdy nie przewrócił, bo co to był za szlif jak na deklu jeszcze jest napis?? Wszyscy by chcieli za pol darmo ideały ale trzeba sobie powiedzieć ze kilkuletni motocykl musi miec jakies wady, bo inaczej cena jest wysoka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale są Skradzione / Podejrzane motocykle a nie moto z kilkoma usterkami... bez przesady.. regulacja zaworów w bandicie to kwestia dwóch piw i jednego wieczoru.. Dziwne by było jakby sie 8 letni motocykl nigdy nie przewrócił, bo co to był za szlif jak na deklu jeszcze jest napis?? Wszyscy by chcieli za pol darmo ideały ale trzeba sobie powiedzieć ze kilkuletni motocykl musi miec jakies wady, bo inaczej cena jest wysoka..

trochę się zgadzam z przedmówcą... jakby nie lezy w kategoriach "podejrzane". Może nawet lepiej, że przy niezłej cenie są elementy, które możesz świadomie poprawić, bo widzisz, co bierzesz. Inna sprawa, że mógł się zdeklarować... Czasami ludzie walą pół Polski (np. ja:-), żeby wymarzone moto obejrzeć, a tu... klops.

Ja.

PS

Aczkolwiek info przydatne dla osób, które mogą się nim zaintewrsować, ale chyba sa lepsze miejsca na forum, trza poszukać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie raz prezjechalem pół polski zeby się wrócić z pustymi rekoma ale opisane wyżej wady nie są na tyle poważne zeby moto na forum negować... Co .. że inna nóżka.. to widac na fotce.. ze zawory.. to sie co 6 tys ustawia i można zrobić bez kosztów.. Nie ma co przesadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie bo u nas jest taka mentalnosc- kupic za malą kase a potem sprzedac za wiecej i nic w miedzy czasie nie dokladac, Jest u nas naprawde sporo dobrych motocykli ale ludzie kręca głową bo to za drogi i potem za tyle go juz nie sprzedam itp. Dobry motocykl kosztuje swoje :banghead: i juz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...