Skocz do zawartości

materiały na kanapę


cypherius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie - potrzebne to, co w temacie.

Czyli : jaka gąbka, jaki materiał ? (skóra odpada - koszt :) ), może skaja ?

Kanapa na moto bedzie robiona od podstaw, wiec sie pytam szanownych 4umowiczow :)

I jak cos to gdzie proponowane materialy mozna qpic :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze skura - i nawet mam pomysla jak to zrobic niskim kosztem :-)

Kumpel jak robil sobie kanape ze skury mial ten sam problem co ty (koszty) ale kiedys jak siedzielismy u niego w garazu wpadlem na "genialny" pomysl :-)

Poswiecilismy 2 godz na lazenie po ciucholandach i w koncu trafilismy na stara skurzana kurtke z lekkimi dziurkami za......uwaga......uwaga........ 20 zl !!

I to wlasnie za ta sume kumpel zyskal skurzane poszycie na siedzenie :-)

a co do materialu "wypychajacego" to nie polecam gabki tylko raczej przejdz sie gdzies w miescie do tapicera i moze Ci sprzeda troche takiego twardego czegos do wypychania - rewelacja.

Z tego co pamietam to siedzenie wynioslo kumpla cos ok 35-40 zl ale jest poprostu odjechane :-) wlasnie u tego tapicera co kupowal to "wypychadlo" mu wytloczyli na siedzeniu jego ksywke :-) i efekt jest poprostu extra :-)

PS: Cypherius - kiedy zobaczymy fotki twojej jawahy ?? juz sie nie moge doczekac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poswiecilismy 2 godz na lazenie po ciucholandach i w koncu trafilismy na stara skurzana kurtke z lekkimi dziurkami za......uwaga......uwaga........ 20 zl !!

 

Ja zrobiłem dokładnie tak samo. Tylko wybierz taką kurtałkę żeby skóra była w miare gruba. Moja kanapa była zajebista dopóki qmplowi nie spadł na nią żar z papierosa. Teraz mam pokrowiec ze skaju i też nie narzekam.

 

PS: Cypherius - kiedy zobaczymy fotki twojej jawahy ?? juz sie nie moge doczekac :-)

 

Ja też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze juz w pazdzierniku ale niczego nie obiecuje :-))

Fotki mialem juz robic ale po wypadku musialem dac pare rzeczy do "poprawienia" a z koleji jeszcze kilka innych musze przerobic a do tego szkola wiec.... musze czekac na kazda wolna chwilke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kiedys w motocyklach crossowych obijal mi siedzenia znajomy tapicer. Bral 10 zl za siedzenie, stosowal skore, ale zapewnial, ze jest na tyle impregnowana, ze od wody (deszczu) sie nie skorczy, ani nie rozejdzie od uciskania tyłkiem.

Nie kłamał. Siedzenia robił naprawde dobre.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...