Skocz do zawartości

II Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Sandomierz


lisek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kurde narazie pogode ch*j strzelil... i nie wiem czy nie poczekam z wami na poprawe do jutra i czy nie pojade z wami.... w razie co to jeszcze bede dzwonil do ktoregos z was...

ano ano pogoda co najmniej do dupy :D ,miejmy nadzieje ze jutro bedzie oki :) ,jak tylko nie bedzie padalo to mysle ze wszyscy lecimy moze znajdziemy schronienie w razie zlewy oby jej nie bylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poprawiła się.... Także jest nadzieja :icon_mrgreen:

Potwierdzac ludziska czy lecicie. Wstępnie jest ugadane tak, ze ok 8 spotykamy sie na parkingu przy Tesco, ok 8.30 wyjazd. W Kraśniku i w Annopolu dołącza się do nas koledzy.

Piszcie też ewentualne poprawki do tej propozycji :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No poprawiła się.... Także jest nadzieja :(

Potwierdzac ludziska czy lecicie. Wstępnie jest ugadane tak, ze ok 8 spotykamy sie na parkingu przy Tesco, ok 8.30 wyjazd. W Kraśniku i w Annopolu dołącza się do nas koledzy.

Piszcie też ewentualne poprawki do tej propozycji :P

jesli pogoda sie utrzyma mam nadzieje ze tak to lece :) z tym ze ja bym czekal przy trasie lbn krasnik raczej jak sie z belzyc przez radawczyk na lbn cisnie a Ty Przemek lecisz pod tesco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w Sandomierzu juz jest zajebista :icon_mrgreen:

Bylem na miejscu, zapowiada sie fajnie, narazie rosna namioty i jest okolo 50 maszyn ale w tamtyn roku tez bylo malo ludzi w piatek, a w sobote dowalilo az bylem zdziwiony

oki cieszy nas to:),daj znac jak tam jutro z rana w sandomierzy czy tam okolicach wyjezdzamy o 8 czli kolo 7 mozesz napisac jak sie obudzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek, no mi najbliżej też by było pojechać tak jak Ty mówisz...

Ale Paweł sam by musiał z Lublina wyjechać... Bo przecież w tym smutnym jak p**** mieście to motocyklistów nie ma, sa tylko posiadacze.....

No nic, jeśli Paweł sam bedzie chciał wyjechac z Lublina, to my Czarek spotkamy sie powiedzmy na Petro w Bełżycach...

Tylko żeby ta pogoda się utrzymała :)

Edytowane przez przemekpal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wystapienia zadowalających warunków atmosferycznych będę oczekiwał szanownego towarzystwa o 8.45-9 na stacji shell w Krasniku(kot lubić v-power). W obecnej chwili negocjuje zgodę najwyższej instancji na moją jutrzejszą delegację . Ostatecznie przy braku aprobaty o 6 rano wypchnę maszynę za płota i rura :buttrock:

Pozdrawiam

Pruch :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem dzisiaj na Kraśnik...i to co zobaczyłem wstrząsneło mną...Przed Wlikołazem od strony Lublina leciała dość spora grupa motocyklistów z Lublina i nie tylko, podejżewam, iż jechali właśnie na ten zlot...i...prawdopodobnie samochód Lanos zaczął wyprzedzać inny pojazd na ulicy (chyba nawet na "trzeciego") i czołowo zdrzył się z jadącyn naprzeciwko motocyklistą z Lublina (czarny Fazer z żółtym bakiem) Nie wiem co z kierowcą, zabrała go karetka, czyli żyje, z Lanosa niewiele co zostało, nie mówiąc już o motocyklu. Oby chłopak wyszedł z tego cało. Wygląda na to, że nawet jazda w grupie (tam było ok. 20 motocykli, nawet mieli kamizelki odblaskowe, było jasno i była dobra widoczność, prosta droga, żadnych górek) jest niebezpieczna, także uważajcie na siebie.

Ja nie jadę jutro niestety wypadły mi ważne sprawy, muszę pojeździć w kilka miejsc załatwkić kilka ważnych spraw.

Pozdrawiam i uważajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wystapienia zadowalających warunków atmosferycznych będę oczekiwał szanownego towarzystwa o 8.45-9 na stacji shell w Krasniku(kot lubić v-power). W obecnej chwili negocjuje zgodę najwyższej instancji na moją jutrzejszą delegację . Ostatecznie przy braku aprobaty o 6 rano wypchnę maszynę za płota i rura :)

Pozdrawiam

Pruch :D

 

 

Oczywiwcie będziemy na Shellu ja Jacek i Beata, pozostali mam nadzieje też, ktroym jest po drodze ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...