Skocz do zawartości

APRILIA SR wady i zalety


speeeed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest N-I-E-M-O-Ż-L-I-W-E żeby ten skuter tyle leciał...

Co ci da zwiększona pojemność bez dobrego/tuningowego gaźnika?

Wydech też seryjny??

 

Wątpie że on poleci 115km/h, pokazywać to ci może, ale i tak poleci te 90-95km/h

moj leci 85 bez ŻADNEGO tuningu wiecc :) 115 jest realne ale podstawowym pierwszym elementem tuningu powinie byc wydech on daje duz oa nie roleczki .

[pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój derbi leci niby 120 licznikowe, a w rzeczywistości 103...

licznika samochodowe bardzo zawyżają , powyżej 100 może dochodzić nawet do 20km odchyłki , więc nie sądze żeby 105 przekroczył ale nie chce się kłócić, weź gpsem zmierz i będzie wiadomo .

 

jak to jest że ci pali poniżej 3/100 ?

mój poniżej 4 nie schodzi, a potrafi nawet 6 łyknąć a gaźnik seryjny

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem ale pali malutko, nie chciałem sie chwalic ale jak niektórzy z was nie ma nic do powiedzenie niech niepisza, przeczytaj to co pierwszo napisałem a potem pisz ja nie robie wiejskich tuningów tylko kupuje u ' mielocha' tylko polini. dzieki tym co radza co robic czy cos a nie wymyslaja niekturzy z was robia niepotrzebny spam za rada dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel tak samo liczy jak Ty. Tylko że on za każdą założoną część dodaje ca. 5 -8 km/h :icon_mrgreen: To nie jest tak jak Ty mówisz. Zajedź na hamownię dla motocykli to mina Ci zrzednie. Aczkolwiek fajnie że śmigasz.

 

 

pzdr

Edytowane przez mwichan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ile drogi kolego mam jeszcze czekać aby kupić sobie taki sprzęt ? Speeed tak naprawdę na tym swoim sprzęcie porusza się nie legalnie bo o ile dobrze wiem motorower a takim może się poruszać w swoim wieku i to posiadając kartę motorowerową może mieć do 50 cm3.

 

Poza tym w wieku 14 lat jestem pewien że co najmniej 90 % osób nie powinna dosiąść takiego sprzętu. Ku%$@ mnie trafia jak widzę kolesi 17 letnich co zapieprzają przez skrzyżowanie bez choćby zwolnienia nawet nie mając pojęcia że istnieje coś takiego jak zasada prawej ręki.

 

więc.. co Ty w ogóle do mnie mówisz chłopcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba pisze tak chyba z zadrości :-). Z tego co wiem, jokoko miał wcześniej prawko A1 i jeździł Cagivą Mito, więc jakieś pojęcie ma. A w wieku 14 lat jazda z takimi prędkościami, jak podał autor tematu, przy mizernej niestety znajomości przepisów jest niebezpieczna dla otoczenia. Jeśli zna przepisy doskonale, a odkręca do końca tylko na torze i pasach startowych, to przepraszam - ale wątpię, żeby tak było.

 

P.S. Coś jest w tym dziale (mam na myśli "Motorowery/Skutery"), że tak nas do niego ciągnie? Przecież już porzuciliśmy pierdziawy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jokoko pewnie ze nielegalnie mo motorower moze jechac z predkoscia 45km/h przepisy znam bo mam karte motorowerowa nie jezdze cały czas na pełnym gazie :notworthy: tylko pare razy go testowałem, mwichan moze masz i racje ale nie wyssane z palca seryjnie tyle pokazuje szybkosciomiez ale pojade na hamownie, ja mam motor pierwszy sezon takze niech nikt niech nie pie***li ze ku**a zmyslam myslałem ze szybkosciomiez to szybkosciomierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożek dobrze mówi.Speed zluzuj poślady,przecież forum jest nie po to ,żeby kłócić się ile jedzie czyjś skuter.Wiadomo,że prędkościomierz nie jest zbyt precyzyjny,więc jeśli chcesz uzyskać dokładny wynik to musisz posłużyć się GPS-em.Innej rady nie ma.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...