Skocz do zawartości

bede zmuszony kupic odkurzacza :/ jaki, co ijak?


api
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w zwiazku z tym ze podjołem prace i musze byc w miare mobilny a nie mam prawka, zmuszony jestem kupic skutera... Wiec tu pojawia sie pare pytan: Mam 1600pln (narazie) interesuje mnie skuter nie duzy, poreczny, w miare ladny :icon_rolleyes: i przedewszystkim bezawaryjny!!! No osiagi tez graja tu duza role, w tematyce skuterow jestem zielony wiec prosze o jakakolwiek pomoc! Z gory dzieki! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje użyć opcji szukaj...

Proponuje pomoc koledze a nie ciagle pie**ić o tej funkcji . olega z pewnością jej użył jednak nie znalazł konkretnej odpowiedzi na nurtujące go pytanie wiec zalozyl nowy topic zeby poprosic o opinie innych. :notworthy:

 

 

******

 

Ok ja proponuje do takiej kwoty (2000zl)

Piaggio Typhoon

o taki - http://www.allegro.pl/item219270028_piaggio_typhoon.html

Skuterek aprilia rally tez jest maly i zrywny tak jaj porzednik ktorego opisalem wyzej ^^

http://www.allegro.pl/item216251351_skuter...ly_okazja_.html

a ten to juz naprawde maly , kopa ma tez dobrego aczkolwiek typhoon troszke bardziej zrywny jest :banghead:

http://www.allegro.pl/item217865996_yamaha_bws.html

 

p.s

a nie zastanawiales sie moze na Simsonkiem Skuterkiem?

http://www.allegro.pl/item217832612_skuter...n_jak_nowy.html

tanie czesci dobre osiagi manualna skrzynia biegow?

pzdr mysle ze troszke pomoglem

pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów o odkurzaczach bylo setki!!

..................................................

 

Uzbieraj troche kasy i kup katane np taką

 

 

 

 

 

 

A moze nie wiesz jak użyć opcji szukaj??--------------------->Opcja Szukaj

Edytowane przez Sidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie już przestańcie z tą "opcją szukaj" podłapaliście to od kogoś i w kółko powtarzacie aż mnie mdli jak to znów czytam.

 

Jak dla mnie to w tej cenie stać cie tylko na simsona skuterka chyba ze jakieś mocno styrane markowe padło :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kup simaka :banghead: przynajmniej biegi sobie pozmieniasz, chyba ze naparwde tylko odkurzacz w gre w chodzi to celuj w cos starszego ale markowego

 

 

 

ps. od dzisiaj juz nic nie piszemy bo wszystko juz zostalo napisane, wyzamykac wszystkie dzialy zostawmyjedna wielka OPCJE SZUKAJ

Edytowane przez rybson13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kup simaka :banghead: przynajmniej biegi sobie pozmieniasz, chyba ze naparwde tylko odkurzacz w gre w chodzi to celuj w cos starszego ale markowego

ps. od dzisiaj juz nic nie piszemy bo wszystko juz zostalo napisane, wyzamykac wszystkie dzialy zostawmyjedna wielka OPCJE SZUKAJ

no a jak :banghead:

simak dobra rzecz :cool: kopa ma do miasta sie nadaje ale zwykly s-51 itp tez sie nadadzą ;)

pzdr

 

p.s.

polecam skuterka ze stajni malaguti :banghead:

polecam bo znalazlem fajnego :

http://www.allegro.pl/item218998866_malagu...per_okazj_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie kup simaka :wink:

A ja będę się upierał, że do miasta skuter jest praktyczniejszy - zwłaszcza jeżeli ma służyć do dojazdów do pracy. Nie wieje i - co najważniejsze - nie chlapie po nogach (buty mam czyste nawet po jeździe w deszczu), laptopa i inne graty można przewieźć w pojemnym schowku (pod kanapą), więc nie trzeba za każdym razem przypinać "pająkiem" plecaka do kanapy, a i między katamaranami łatwiej lawiruje się małym skuterem (dużym już niekoniecznie).

Edytowane przez Olsen

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, skuter do miasta ogólnie jest zajebisty. Ja jeździłem Gilerą Stalker więc wypowiedzieć sie mogę tylko o niej, ale generalnie to dobry wybór. Ja sprzedałem swojego rok temu za 2 koła z hakiem, wygodnie mi się jeździło, co najważniejsze nie musiałem przy nim prawie nic robić. Taki mały, dosyć szybki i tani środek transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze 3 posty wyzej nie chodzilo i simsona s-50 tylko o simsona skuterka

A to w takim razie przepraszam, niedopatrzenie z mojej strony. :banghead:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...