Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęgło wymienione i mimo ,że "stare"tarcze jeszcze miały akceptowalną szerokośc to na nowych moto dużo zrywniejsze i wchodzi na koło jak dawniej:),ale pospiech przy skręcaniu dekla i oczywiście przekręciłem gwint od śruby koło filtra oleju(tej dużej do ktorej idzie rurka prze ktorą przepływa olej:( i mi teraz cieknie-poradzcie co z tym zrobic?Dzis wykręce ta śrubę i spróbuje ja raz jeszcze wkręcic ale obawiam sie że uszkodziłem gwint na dobre a jest tam dośc nietypowa sruba i może być problem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie znam się na oznaczeniach opon... Powiedzcie mi czy 2,5 - 21 mogę wsadzić do swojej TTR na przód? Dostałem taką oponkę w bdb stanie od kumpla i chętnie bym ją wsadził, aczkolwiek nie wiem po pierwsze czy mi wejdzie, a po drugie nie wiem czy nie jest za wąska i czy ma to sens... Jest to PIRELLI MT 23. Z góry dzięki za pomoc! :)

 

Na tył kupiłem MITAS E-09. Zobaczymy co to będzie...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez maciulak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo wytrzymał Tobie E-09 na tyle w XT-ku? I przy jakiej jeździe? Asfalt/teren. Kupiłem ją ze względu, że chciałbym dojechać czasem na uczelnię na motocyklu. Myślę, że do czerwca ją będę miał założoną a potem na wakacje mam już odłożoną Pirelli Scorpion w bdb stanie, którą dostałem od kolegi. W tej chwili też mam Pirelli Scorpion na tyle, ale szybciutko ją zajechałem, bo trochę po ulicy pojeździłem i mam głupią manierę wciąż stawiania na koło na asfalcie. Jednak postanowiłem, że jak zmienię znowu oponkę to żadnego stawiania na kole ani super przyspieszeń na asfalcie nie będzie bo naprawdę szkoda oponek.

 

No i czy ta Pirelka z tym rozmiarem 2,5 -21 wejdzie mi na ten przód? bo to chyba rozmiar bardziej na full cross 125 ale pewny nie jestem...

 

A jakie masz teraz gumy Mackon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mitas e 0-9 wytrzymał dość długo dokładnie nie powiem ci ile czy rok,czy poł itd bo na tej gumie moto sprzedałem ,a ja zjezdziłem na niej z 3 miesiące -i było ok nie znikała szybko na asfalcie ,a w lekkim terenie dawała rade,ale jak sie zrobiło mokro i wieksze błotko to było kiepsko:/.

 

Ja obecnie na przodze mam hidenau -jestem bardzo zadowolony z tej opony. Na tyle mam dunlopa ,ale zminiam go obecnie na mitasa c 0-4 dobra ,tania opona miałem ją też w xt i dawała rade nawet na drodze ,a w lesie znacznie lepiej od e 0-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema, powoli planuje zakup TTR600, szukam czegoś z ostatnich lat ;) .

Znalazłem na allegro tą: http://moto.allegro.pl/item350697429_yamah...0_belgarda.html

 

Zna ją ktoś? Czy cena nie jest za duża? Jak coś wiecie na temat tego moto to piście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Chciałem sie was spytać po co właściwie 2 linki od gazu w xt kach i ttr 600? \ostatnio w terenie zblokował mi sie gaz i jezdziłem 30 min na zblokowanym :) .Po oględzinach w lesie okazało sie że jedna z linek ( ta krótsza) jest naderwana ,a w środku piach.I tu mam pytanko bo obecnie śmigam na jednej lince i nie wiem czy na jednej lince otwierają sie(podnoszą) obie przepustnice - ta druga tez? :banghead: Czy moge śmigać na jednej bez obwa czy koniecznie zakupić tą drugą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna jest od otwierania a druga do zamykania ;]

 

imo lepiej mieć obie o czym możesz przekonać sie jadąc na gumie kiedy trzeba szybko zamknąc gaz ;] lub spręzyna sie zablokuje od zamykania i gaz masz otwarty ;] a sprzęgła nie zawsze da sie wcisnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie gra w moim sprzęcia ,właśnie z jazdą na gumie .Sprzęt strasznie ciężko postawić na gume.Dodam ,że nie z powodu braku umiejętności ,Przełożenia mam 14 na 50! i wcześniej nie było problemu ... Niedawno zmieniłem wydech na przlotowy arrow ,swiece na irydową ,i strzelał spzęt ogniem ,więc zwiekszyłem dawke paliwa zmieniajac pozycje zapinek na iglicach i strzelac przestało,ale mam odczucie że sprzęt z opoznieniem reaguje na gaz:/ już nie wiem co to moze byc-gaznik wyczyszczony ,filtr pow tez ok .Macie jakieś pomysły?Zapomniałem dodać ,że odpala idealnie- odrazu łapie:///

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...