Skocz do zawartości

YAMAHA TTR 600E


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tego nigdzie a mam pytanie. Czym się dokładnie różni wersja TTR z rozrusznikiem? Zawieszeniem? W jakim stopniu ono jest gorsze? Proszę o szczegóły, bo nie wiem, czy warto mieć ten magiczny guziczek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z rozrusznikiem-ttre ma mniejszy skok zawieszenia i zawieszenie tylnie to niestety sachs a nie gazowy ohlins -jak to jest w przypadku ttr,jest cięższa-moim zdaniem nie warto

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iglice podnieś obie o ząbek do góry, różnica od ręki!

 

 

Właśnie tak zrobiłem -,ale jak strzelał tak strzela dalej i "konkretne fajerwerki"istne wrc;)

 

 

No właśnie testowałem wczoraj moto z nowym tłumikiem przelotowym ,poziom paliwa podniesiony na obu iglicach o jedna do gory i zamiast lepiej jest gorzej :crossy: :lapad: moto mniej zrywne- nawet na koło cięzko postawic na 2 :banghead: . Jak myslicie czym to spowodowane?? Może za uboga mieszanka - postaram się z manualem w ręku zerknąc na srube reg powietrze .Rozumiem ,że mam regulowac przy odpalonym silniku? wkręcic do oporu i wykręcic najpierw o 2,5 obr tak według serwisówki ma być i co......? Soryy ,ale laik ze mnie w tej kwestii :biggrin: .Zazwyczaj jak miałem problemy z gaznikiem wystarczyło mu przeczyszczenie dokładne.... :wink: Powiedzcie dokładnie co i jak.Pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz- Potrzebujesz 18 -tki.

 

Świece jak tanią to kup zwykłą ngk -:

 

http://moto.allegro.pl/item319317028_swiec...k_dpr8ea_9.html

 

no chyba ,że ci kasy nie zal to zainwestuj w irydową świece.-Zagadaj na pw do użytkownika o nicku Edison(ja od niego zakupiłem irydówke i jestem zadowolony moto łatwiej odpala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn sa ale mnie interesuje jakas tak cos kolo 8000 nie 10000. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M679852 juz ostatnio zwrocilem uwage na ta ale cos mi to dziwne, dopiero co byla na allegro sprzedana i znowu ja widze. Co o tym sadzicie? 16,500 tys przebiegu to cos malo na ten rocznik a cena dobra. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialem o nią zapytać.. Kombinuje zakupic ttrke i przerobic ja na sm... przegladam sobie ogloszenia i.. trafiajac na to zastanawiam sie czemu ma ona z przodu upside-down.. wydawalo mi sie ze wszystkie ttr ktore do tej pory widzialem mialy klasyczne teleskopy z przodu. Pytanie do fachowcow w sprawie tego moto: O co chodzi z ta zawiechą.. to jakas z nowu kolejna wersja TTR-hard-madafaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...