Skocz do zawartości

ROMET OGAR Z CZESKIM SILNIKIEM


janek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim ogarku nie moge ustawic wolnych obrotow myslalem ze to linka wiec kupilem nowa i dalej jest to samo a wogule to nowa linka wypada mi z manetki ,wiec przy gazniku zalozylem podkladke ktora naciagla troche linke ale chcialbym zeby to bylo dobrze zrobione. Prosze o porade ?????????? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu chcesz ustawiać wolne obroty czy linke gazu ? nic z tego nie zrozumiałem :/

 

 

edit

A już wiem o co chcodzi :D zrozumiałem poczekaj chwile mam książke serwisową od jawki 50 to ci ją moge dać ;)

Daj swojego maila to ci wyśle :)

Edytowane przez ozi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić dedykowaną linkę gazu i manetkę do ogara 200 lub pomajstrować z dopasowanie linki od ogara 205 (z regulacją luzu jest). Tak w ogóle to w ogarze 200 na gaźniku jest takie coś czym sie reguluje luz na lince.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić dedykowaną linkę gazu i manetkę do ogara 200 lub pomajstrować z dopasowanie linki od ogara 205 (z regulacją luzu jest). Tak w ogóle to w ogarze 200 na gaźniku jest takie coś czym sie reguluje luz na lince.

 

Witam

Zgadza sie ale ta regulacja przy gazniku w moim przypadku jest juz na maxa wykrecona a linka i tak ma luz wiec podlozylem tam podkladek ale i tak nie ma wolnych obrotow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz na manetce reguluje się też tą śrubą przy lince

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/322179443f1d097d.html

aha i mam nadzieję, że obroty regulujesz śrubą przy gaźniku ?

i obrotów też czasami nie można ustawić jak się ma zły skład mieszanki paliwowo-powietrznej

przez zapchany lub nieszczelny filtr powietrza

Edytowane przez szyszunia1514
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład mieszanki w silniku jawki50 reguluje sie za pomocą iglicy i ustawianiu poziomu paliwa.

Obroty na biegu jałowym przez śrubkę którą podnosi przepustnice.

Dysze w gaźniku mają być wkręcone na max. Nimi sie nic nie reguluje.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład mieszanki w silniku jawki50 reguluje sie za pomocą iglicy i ustawianiu poziomu paliwa.

Obroty na biegu jałowym przez śrubkę którą podnosi przepustnice.

Dysze w gaźniku mają być wkręcone na max. Nimi sie nic nie reguluje.

 

 

Czy sroba ktora reguluje obroty to ta przez ktora linka od gazu wchodzi w gaznik czyli do iglicy?????

Moj ogar nie reaguje na ta wlasnie srobke ;-(

A w jakim punkcie ustawic iglice????

Czekam na porady

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sroba ktora reguluje obroty to ta przez ktora linka od gazu wchodzi w gaznik czyli do iglicy?????

Moj ogar nie reaguje na ta wlasnie srobke ;-(

A w jakim punkcie ustawic iglice????

Czekam na porady

Pozdrawiam

Jezu czy ten gaźnik jest aż tak bardzo skomplikowany że nie widzisz na nim śruby do regulacji ????? :) tam jest tylko jedna śrubka regulacyjna powinna być koło dysz i powinna być pod nią sprężynka . a regulacja przy lince gazu służy tylko do ustawienia luzu na lince - jak skręcasz kierownicą żeby silnik nie zwiększał obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...