Skocz do zawartości

Tempomat


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba masz wyjątkowo miłe doświadczenie z poczta, ja wręcz przeciwnie, dla mnie nie istnieje coś takiego jak priorytet, lusterka któtre koleś wysłał mi w czwartek do dzisiaj do mnie nie doszły.

Powiedzmy że wysłał je w czwartek wieczorem więc w piątek zaczęły swoją podróż, łikendu się nie liczy, poniedziałek i dziś powinny być na miejscu.

A jak niema jeszcze to na prawdę źle trafiasz z pocztą.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym to "gazomat" i z tempomatem nie ma za wiele wspólnego. Sprawiłem sobie coś podobnego w samochodzie (porażka) i prędkość się wahała od 50 pod górkę do 150 po przejechaniu za szczyt z górki, trzeba było non stop korygować jego ustawienia (prawie tak często jak nogą, bez "tempomatu"). Silny motocykl aż tak nie puchnie na wzniesieniach, ale wahania prędkości i tak będą bardzo znaczne nawet przy zmianach wiatru. W kilka motocykli praktycznie nie do utrzymania jednakowe tempo jazdy, nawet gdy są to identyczne modele. A jeżeli jeden kolega będzie jechał bez tego wynalazku to go szlag trafi z ciągłymi zmianami prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z leonstarem że cena jest lekko przesadzona :icon_razz: ale nie sądzę, jak niektórzy żeby nie było to przydatne.

miałem kiedyś cb500 i od kilku godzinnej podróży bolała mnie dupa i plecy. teraz mam transalpa który ma taką mocną sprężynę przy gaźnikach że po kilku godzinach jazdy czuje jakbym miał zwyrodnienie prawego nadgarstka - trochę to boli :icon_rolleyes: strasznie mocno musze trzymać za manetę. ten kawałek plastiku przyda się i mi. ale nie będę za to płacił 50zeta. zrobię sobie z czegoś. plastik sie dobrze wygina pod wpływem ciepła. jakiś plastikowy pasek i palniczek - powino się zrobić w 10 minut max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Nie musisz sciskac manetki.

 

Przydatne bo czesto jezdze trasy jednodniowe powyzej 300km. W trasie 650km mialem wielka chcec zdjec prawa reke z kieronicy ale nie bardzo sie da.

Myslalem nad zrobieniem mechanicznego tempomatu manetki ale jakos nie mam checi za to sie zbarac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. zrobiłem przed chwilką ten wynalazek w ciągu 2 minut. Pasek plastiku o grubości 3mm i szerokości ok 2,5cm podgrzałem nad gazem w kuchni, do momentu aż nie zaczął sam się wyginać. następnie nawinąłem go na szyjkę butelki po winie, naszczęście pijam takie trunki ;D założyłem na manetę i jestem jak najbardziej zadowolony. nie ślizga się, wygoda na pewno będzie. Pozdrawiam i zachęcam do własnoręcznej produkcji. TO PROSTE jak drut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. zrobiłem przed chwilką ten wynalazek w ciągu 2 minut. Pasek plastiku o grubości 3mm i szerokości ok 2,5cm podgrzałem nad gazem w kuchni, do momentu aż nie zaczął sam się wyginać. następnie nawinąłem go na szyjkę butelki po winie, naszczęście pijam takie trunki ;D założyłem na manetę i jestem jak najbardziej zadowolony. nie ślizga się, wygoda na pewno będzie. Pozdrawiam i zachęcam do własnoręcznej produkcji. TO PROSTE jak drut

nowy sposob masturbacji?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na wiek zainteresowanych tym cudactwem i jestem załamany. Jakieś marne i cherlawe te "roczniki"są. Ćwiczyć trzeba nadgarstki ( jak jeden z kolegów napisał) i problemów nie będzie :buttrock: .

nowy sposob masturbacji?????

To jeden z wielu ale najbardziej sprawdzony i polecany przez starszych...buahahahaha

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zastąpi ręki :icon_mrgreen:

Zrobiłem w osiem dni 5,200km, ostatni dzień, wczoraj, to powrót znad jeziora Faaker do Siedlec. Tak na oko to dystans 1,1100km. Obyło się bez tego wynalazku, więcej uważam go za niebezpieczny :icon_razz: Usypia czujność a przy jeździe na moto trzeba cały czas bć na wysokich obrotach.

Bardziej od nadgarstka bolała dupa na zmianę z uszami ( od stoperów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...