Skocz do zawartości

Enduro szkola


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A masz zamiar gdzies przez pustkowia wybrac sie w swiat, ze tak o enduro pytasz :notworthy: ?

 

 

...oczywiscie!...chciala bym raz pojechac do Afryki na Sahare :crossy: .....jezdzenie po pustyni jest ponoc super przezycie :( ...ale jeszcze musze troszeczke potrenowac :buttrock: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

...Pro-Motor wyglada ciekawie :) ...

 

...jestem czeszka z odrobina polskiej krwi :lalag: ...

 

 

Pralinko (słodki nick :biggrin: ) serdecznie zapraszam do ProMotora!

mamy specjalną dziewczyńską sekcję enduro - niestety - bez taryfy ulgowej, z pełnym wyciskiem ale za to z "siostrzaną" afmosferą :biggrin:

 

więcej info, kontakt i foty (a co!?) na stronie

http://www.pro-motor.pl/401.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pralinko (słodki nick :) ) serdecznie zapraszam do ProMotora!

mamy specjalną dziewczyńską sekcję enduro - niestety - bez taryfy ulgowej, z pełnym wyciskiem ale za to z "siostrzaną" afmosferą :cool:

 

więcej info, kontakt i foty (a co!?) na stronie

http://www.pro-motor.pl/401.html

 

 

...chetnie przyjade :) tylko, ze az w przyszlym roku bo teraz jestem calkowicie zawalona praca :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pralinko (słodki nick :icon_razz: ) serdecznie zapraszam do ProMotora!

mamy specjalną dziewczyńską sekcję enduro - niestety - bez taryfy ulgowej, z pełnym wyciskiem ale za to z "siostrzaną" afmosferą :rolleyes:

 

więcej info, kontakt i foty (a co!?) na stronie

http://www.pro-motor.pl/401.html

 

 

Mam pytanie czy pro-motor, ma własne motocykle do nauki jazdy enduro, albo czy istnieje możliwość pożycznia, bo chętnie bym poćwiczył, ale nie mam jeszcze środków na własne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy pro-motor, ma własne motocykle do nauki jazdy enduro, albo czy istnieje możliwość pożycznia, bo chętnie bym poćwiczył, ale nie mam jeszcze środków na własne moto.

 

Witaj Marcinie :smile:

powiem szczerze - jest tak dużo chętnych na indywidulane doszkalanie enduro, pomykających już na własnych sprzętach, że obecnie niemożliwością jest zrobienie kursu dla totalnych świeżaków.

ale dobrze myślisz gościu :flesje: - takie były plany

Mam nadzieję, że zrobimy coś takiego w przyszłym sezonie.

Do tego czasu zapraszam na wizytację treningu - zobaczysz, czy cię to kręci :)

gdyby co - kontakt na prv

Możesz też wypożyczyć moto w szkole Demczuka - namiary na stronę gdzieś na początku tego tematu

 

pozdrawiam i życzę szybkiej wygranej w totka! ;)

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcinie :crossy:

powiem szczerze - jest tak dużo chętnych na indywidulane doszkalanie enduro, pomykających już na własnych sprzętach, że obecnie niemożliwością jest zrobienie kursu dla totalnych świeżaków.

ale dobrze myślisz gościu :) - takie były plany

Mam nadzieję, że zrobimy coś takiego w przyszłym sezonie.

Do tego czasu zapraszam na wizytację treningu - zobaczysz, czy cię to kręci :biggrin:

gdyby co - kontakt na prv

Możesz też wypożyczyć moto w szkole Demczuka - namiary na stronę gdzieś na początku tego tematu

 

pozdrawiam i życzę szybkiej wygranej w totka! :flesje:

 

żeby sprostować,

 

1. Wiem że to mnie kręci

2. Źle napisałem trochę, nie stać mnie na drugie moto :P taki już zupełnie zielony nie jestem

3. Czy trening odbywa się tam, gdzie normalne szkolenie na prawko i doszkalanie?

4. Muszę sprawdzić w szkole Demczuka czy można wyporzyczyć samo moto, bez szkolenia.

 

Dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby sprostować,

 

1. Wiem że to mnie kręci

2. Źle napisałem trochę, nie stać mnie na drugie moto :clap: taki już zupełnie zielony nie jestem

3. Czy trening odbywa się tam, gdzie normalne szkolenie na prawko i doszkalanie?

4. Muszę sprawdzić w szkole Demczuka czy można wyporzyczyć samo moto, bez szkolenia.

 

Dzięki za odpowiedź :clap:

 

 

niedokładnie się wyraziłam.. TO - w sensie terningu doskonalenia enduro. TO Jest niezły fizyczny wycisk i nie każdy tak lubi (bezstresowe pyrkanie po leśnych drogach - bez obrazy - też potocznie nazywane jest enduro) :)

Stąd moje zaproszenie - wciąż aktualne :buttrock:

Treningi odbywają się generalnie w bardzo zróżnicowanym terenie - łącznie z wyjazdami - zależy od umiejętnośi i stawianych celów.

ProMotor ma ofc niewielki tor zbudowany obok placu manewrowego, ale jeżdżą tam kursanci kat A aby zaznajomić się ogólnie z jazdą w terenie, ze specyfiką zachowania motocykla i oczywiście dla zabawy

:cool:

 

kupuj sprzęta i wpadaj

albo tylko wpadaj - to zrobisz wszystko żeby kupić sprzęta tak cię wkręcimy :icon_twisted:

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedokładnie się wyraziłam.. TO - w sensie terningu doskonalenia enduro. TO Jest niezły fizyczny wycisk i nie każdy tak lubi (bezstresowe pyrkanie po leśnych drogach - bez obrazy - też potocznie nazywane jest enduro) :buttrock:

Stąd moje zaproszenie - wciąż aktualne :icon_twisted:

Treningi odbywają się generalnie w bardzo zróżnicowanym terenie - łącznie z wyjazdami - zależy od umiejętnośi i stawianych celów.

ProMotor ma ofc niewielki tor zbudowany obok placu manewrowego, ale jeżdżą tam kursanci kat A aby zaznajomić się ogólnie z jazdą w terenie, ze specyfiką zachowania motocykla i oczywiście dla zabawy

:wink:

 

kupuj sprzęta i wpadaj

albo tylko wpadaj - to zrobisz wszystko żeby kupić sprzęta tak cię wkręcimy :icon_rolleyes:

 

 

wpadnę na pewno, może nawet jutro :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podrywam bo w Bandicie nie da się tak łatwo poderwać, co innego w lekkim enduro. Jadę tylko zobaczyć :P

 

 

Panowie uspokójcie emocjonalność! :banghead:

nic i nikogo nie ma tu do podrywania -

raz, że mój pomarańczowy to nie podrywa się tylko lata, no ewentualnie zapie**ala :P

dwa, że poderwana to ja jestem totalnie od jakiś 7 lat i naruszanie tego stanu grozi śmiercią lub trwalym kalectwem :D

trzy, że jutro i tak nic nie zobaczysz - chyba że obstawisz stację benzynową w Górze Kalwarii bo to jedyny punkt stojący w planach :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwaga wszystkie mobile, które zapowiadały przez ostatnie 3 tygodnie chęć wizytowania/ uczestniczenia w treningu enduro ProMotora i dostały namiary dojazdowe na pw :cool:

 

szykujcie się wstępnie na sobotę - mamy plany stacjonarne (o ile coś się nie zmieni..)

jeśli chcecie pobrykać - dajcie znać na pw

będzie zimno! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...