Skocz do zawartości

Owiewka przednia do CBF600N


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

może mi kto podpowiedzieć dokąd można w Wawie podjechać żeby przymierzyć dobrać i kupić jakiś kawałek plastiku z szybką do CBF600N żeby mnie tak nie zdmuchiwało z siedzenia :( ? :wink:

Z góry dzięki, pozdr.

YZ

PS: Uprzedzając - szukałem na forum ale chyba CBF nie jest zbyt popularnym moto :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Uprzedzając - szukałem na forum ale chyba CBF nie jest zbyt popularnym moto :banghead:

 

dowolna szyba uniwersalna do nakeda

nie wiem, gdzie w stolycy, ale ogólnie dobrą jakość ponoć oferuje http://www.mgg.com.pl/, przy okazji za przyzwoite ceny

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wawy, to też nie podpowiem, ale na ebay'u jest sporo tego towaru. Ja owiewkę do swojego szerszenia kupiłem u tego gościa, wybór ma dość duży. Wysyłka z reichu, więc paczka przyszła szybko, bez ceł i vatów :icon_mrgreen: No i towar solidny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowolna szyba uniwersalna do nakeda

nie wiem, gdzie w stolycy, ale ogólnie dobrą jakość ponoć oferuje http://www.mgg.com.pl/, przy okazji za przyzwoite ceny

jsz

 

Tej firmy odpada z powodu blaszek mocujących. Montujesz je pomiędzy lampę a uchwyty lampy. Jak popatrzysz na te uchwyty w swoim motocyklu to od wewnątrz zaraz za śrubą mocującą reflektor masz przyspawane pręty, które służą za prowadnicę linek i kabli. No i właśnie z tego powodu nie możesz ustawić tej szyby pod odpowiednim kątem. Mocowania owiewki opierają się o wspomniane pręty i szyba jest ustawiona niemalże pionowo. Klatkę piersiową chroni przed wiatrem doskonale, ale hałas jest tak duży, że z niej zrezygnowałem i leży sobie teraz w szafie (muszę wymyślić jakieś inne mocowanie). Ja posiadam CBF500, ale budowa reflektora, zegarów i ich mocowanie są chyba takie same jak w CBF600N.

 

Jak byś znalazł coś godnego uwagi to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...