Skocz do zawartości

Intruder C1800R


Prałat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bunio66 a jak sprawuje Ci się Twoja 800setka? Bo powolutku myśle o zmianie wysłużonej Virówki. :)

Kupiłem jako nówkę, dziś mam 8tyś km. Jeździ mi się coraz lepiej jest całkiem zwinna (jak na swoją klasę ) w mieście i bardzo przyjemna w trasę, pali ok. 5l. Absolutnie zero problemów z mechaniką. Z czystym sumieniem mogę polecić. : :bigrazz: Mój po 8 tyś nie nosi śladów zużycia, praktycznie jak nowy, jeżeli będziesz kupował używanego z takim przebiegiem to ma wyglądać jakby wyjechał z salonu

Pozdro

Mariusz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bunio66 a jak sprawuje Ci się Twoja 800setka? Bo powolutku myśle o zmianie wysłużonej Virówki. :biggrin:

 

 

Kupiłem jako nówkę, dziś mam 8tyś km. Jeździ mi się coraz lepiej jest całkiem zwinna (jak na swoją klasę ) w mieście i bardzo przyjemna w trasę, pali ok. 5l. Absolutnie zero problemów z mechaniką. Z czystym sumieniem mogę polecić. : :biggrin: Mój po 8 tyś nie nosi śladów zużycia, praktycznie jak nowy, jeżeli będziesz kupował używanego z takim przebiegiem to ma wyglądać jakby wyjechał z salonu

Pozdro

Mariusz :P

 

Bunio, jest taki egzemplarz. Mój, do tego Limited Edition. 13k przejchane i cacy. Jeżeli będziesz myślał na poważnie to daj cynk bo wlaśnie jest na wylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl piekny i wg mnie ma tylko jedna wade (poza cena) - silnik sie za wysoko kreci. Wyglad - w koncu przestal wygladac jak skrzyzowanie skutera z batmobilem na gumie 240... Ale to tylko moje zdanie a gusta sa rozne.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jako nówkę, dziś mam 8tyś km. Jeździ mi się coraz lepiej jest całkiem zwinna (jak na swoją klasę ) w mieście i bardzo przyjemna w trasę, pali ok. 5l. Absolutnie zero problemów z mechaniką. Z czystym sumieniem mogę polecić. : :) Mój po 8 tyś nie nosi śladów zużycia, praktycznie jak nowy, jeżeli będziesz kupował używanego z takim przebiegiem to ma wyglądać jakby wyjechał z salonu

Pozdro

Mariusz :cool:

Dzieki za odpowiedz :crossy:

 

bjoernrider - jeśli możesz to prześlij mi jakieś zdjątka Twojego Intruza

 

mój adres: [email protected]

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...