Skocz do zawartości

Motoryna + silnik WSKi


Macias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc to znowu ja, Kondon(gościu) udzielił mi kilku rad podzielił sie ze mną swoim filmem i w ogóle ale nikt inny nic nie napisał więc pytam sie jeszcze raz jak wykonać takie połączenie wski i motoryny badź rometa 50 T1 i wski wszystkie rady pomysły i spostrzeżenia będą mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak po uprzednim obejrzeniu filmu zauwazyłeś ze silnik był mocowany w trzech miejscach! miało to zapobiec jego przekreceniu! ale ten trzecei mocowanie nie jest konieczne!

 

pytasz sie jaki koszt wiec koszt jest nijaki jezeli masz spawarke albo kogoś kto ja ma i jest przyjacielsko do ciebie nastawiomny, musisz wszytko dokładnie wymierzyć gdzie maja sie znajdowac mocowania pod silnik! musi być duza precyzja!

 

silnik nie moze być przechylony na zadna strone bo ci moze łańcóch spadać !

 

wiec przymierzasz silnik paranascei razy zeby miał pewnosc czy dobrze i spawasz dodatkowe uchwyty z jakiś płaskowników potem robisz w nich dziury tylko dokładnie!!!!!!!!!!!!

 

i tyle jeszcz raz powtarzam!!!

 

a zapomniałem!

 

jak wiadomo wsk 125 ma łąncóch z prawej strony a motrynka czy innny romet z lewej wiec rodzi sie problem ,but rozwiazanie jest proste wystarczy uciąć (bolczyk który słózy zeby benben hamulcowy sie nie krecił) i przezpawac go z drugiej strony przekrecić koło i po problemie mamy juz łancóch z drugiej strony!

 

 

Musi być precyzja, zero fuszerki!

 

Gościu mówisz o precyzji a walisz takie błędy że aż w oczy kłują !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...