Skocz do zawartości

Zabrane prawko a skuter/motorower ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... nie mogl tez nawet isc na kurs wozkow widlowych... NICZYM NIEWOLNO MU JEZDZIC!! :flesje:

 

Nawet pociągiem :icon_biggrin: autobusem :icon_mrgreen: wozem konnym z tyłu za woźnicą :biggrin: :notworthy:

Cóż za okrutne prawo :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co ci zabrali? Bo to potem różnica w trudności zdania egzaminu mrugacz.gif

 

Wpisali mi nie zachowanie odstępu i nie dostosowanie prędkości, co ogólnie owocowało wjechaniem w puszkę z 2 paczkami na blacie :icon_biggrin: ...

 

Ale to co, na A i B będę musiał zdawać, czy tylko na moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. nie mogl tez nawet isc na kurs wozkow widlowych...

 

eeee bez przesady....prawo sięga dróg publicznych po domu możesz sobie nawet samolotem latać po pijaku jak wiadomo wózki widłowe raczej jeźdzą po terenie zakładów pracy z nielicznymi wyjątkami więc na kurs możesz iść...albo prawo w Polsce sie rózni u mnie kumplowi zabrali B bo wracali w 10 z dyskoteki maluchem i miał chyba z 1.5 promila a kurs na wózki widłowe normalnie ze mną robił zdał i ma uprawnienia i rajduje jak i ja w jakimś kołchozie

 

na tej samej zasadzie jak np do jeźdzenia po terenie żwirowni wozidłem nie jest potrzebne prawo jazdy kat C.....

 

pozatym wózek widłowy jest chyba w rozumieniu prawa maszyną przemysłową jak np obrabiarka numeryczna a nie pojazdem.......

 

natomiast jak nie możesz jeździć motorowerem a możesz rowerem przełoż sobie silnik w rame roweru troche kombinacji ale odchodzi

1.OC

2.Kask

3.Rejestracja

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakby się człowiek uparł to i rower można zaliczyć do pojazdu mechanicznego, a co za tym idzie gdy prowadzimy rower (idziemy na nogach, a obok nas prowadzimy rower) to też byłoby to niezgodne z prawem bo mamy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...