Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że już by można rezerwować 2 domki po 3 na razie w każdym ja mam chetna Amazoneczkę z Łodzi ale jeszcze nie na 100% nawet jeśli nas bedzie 3 w domku to kosztami jakoś sie podzielimy i tyle, nie chciałabym zeby ktoś został na lodzie a im więcej nas tym razniej prawda? :D

 

melduje sie, melduje :) fajniusio ze i o mnie pamietacie :biggrin: :biggrin: :biggrin: proponuje zeby zarezerwowac te 2 domku a sklad mozna wylosowac :cool: tylko kto bedzie " środką-losowaczką"?

 

norbik a to ty jestes strazak?

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto robi rezerwacje??

Może zróbmy tak POS do :

Mycha

Nulka

Norbik

Tomek

Lime

 

Czy jest zgodna decyzja na rezerwacje 2 domków a skład ustalimy na miejscu??

Prosze każdego o odpowiedz na prv jutro rezerwuje domki, troszkę czas goni a skład domków się uszczupla lepiej żeby jakiś dach nad głową dla nas został, w traskę myślę możemy spokojnie ruszyć razem czas i miejsce do ustalenia do przygarnięcia zostaną nam 2 osóbki czekam na privy z potwierdzeniami jak bedę miała od wszystkim wysyłam rezerwacje do Pawła ( nie zawiedzcie zalezy nam na czasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie czy jeszcze sa i ile jest wolnych domków?? I jak to można rezerwować??

 

naliczyłem tak pi x drzwi : 22 domki zarezerwowane + 2 wolnych strzelców :biggrin: do posta z godz. 20:30 22.08.2007

 

może to już po temacie, ktoś wspominał o 15 domkach??

trzeba będzie ew. partyzantkę uprawiać :biggrin: hehe w szałasie jakimś.

Tomek K. coś wymyśli :cool: a i ja spałem w różnych warunkach heh

mam nadzieje, że będzie pogoda :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ZA rezerwacją...niech potwierdzi reszta z listy

jestem strażak :biggrin:

 

edit:) jutro podjadę do szkoły na Bemowie i pogadam z Tomkiem... coby się nie zdziwił :biggrin: za bardzo

reszta pewnie tez odpowie...

Apropo wyjazdu może się zdarzyć niestety, że dojadę w sobotę z rana... :biggrin: służba nie drużba

nie wiem jak Szanowna ekipa wyjeżdża ..może też w sobotę rano??heheh

ale będę starał się dopasować...coś pokombinuję :cool:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno ludziska , ponieważ jakoś tak ja sie za to zabrałam prośba deklaracja kiedy jedziemy , piątek czy sobota 2 domki zarezerwowane żeby wszyscy się zmieścili 100% jada Nulka,Mycha,Tomek,Norbik,Lime i ja , Tita( 50%), prośba o 100% potwierdzenie wszystkich na PW i dodatkowo ustalenie i to zostawiam już w naszym gronie od kiedy bierzemy domki??

 

Ja osobiście jestem za piątkiem, zgłaszać się reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ZA rezerwacją...niech potwierdzi reszta z listy

jestem strażak :biggrin:

z tego co widzialam juz zarezerwowane. Mam nadzieje ze dam rade przyjechac, jak juz mowilam Izulce wyjasni sie to na poczatku wrzesnia, no ale jakies lokum przynajmniej zaklepane juz mam :biggrin:

to jedno jest pewne, z dymem nie pojdziemy :biggrin:

 

ja mysle ze jak dam rade przyjechac to od piatku

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialam juz zarezerwowane. Mam nadzieje ze dam rade przyjechac, jak juz mowilam Izulce wyjasni sie to na poczatku wrzesnia, no ale jakies lokum przynajmniej zaklepane juz mam :biggrin:

to jedno jest pewne, z dymem nie pojdziemy :biggrin:

 

ja mysle ze jak dam przyjechac to od piatku

 

no nie wiem

 

 

............................................

wolność ma zapach benzyny

 

hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ZA rezerwacją...niech potwierdzi reszta z listy

jestem strażak :biggrin:

 

edit:) jutro podjadę do szkoły na Bemowie i pogadam z Tomkiem... coby się nie zdziwił :biggrin: za bardzo

reszta pewnie tez odpowie...

Apropo wyjazdu może się zdarzyć niestety, że dojadę w sobotę z rana... :biggrin: służba nie drużba

nie wiem jak Szanowna ekipa wyjeżdża ..może też w sobotę rano??heheh

ale będę starał się dopasować...coś pokombinuję :cool:

 

 

Taka jak pisałam mi wszystko jedno można jechać na spokojnie w sobote rano zrobmy jakies glosowanie czy cus i mniejszośc się albo dostosuje albo dojedzie i tyle. Jutro mam nadzieje zapadną co do tego ostateczne decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jak pisałam mi wszystko jedno można jechać na spokojnie w sobote rano zrobmy jakies glosowanie czy cus i mniejszośc się albo dostosuje albo dojedzie i tyle. Jutro mam nadzieje zapadną co do tego ostateczne decyzje.

 

słuszność :biggrin: papcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jak pisałam mi wszystko jedno można jechać na spokojnie w sobote rano zrobmy jakies glosowanie czy cus i mniejszośc się albo dostosuje albo dojedzie i tyle. Jutro mam nadzieje zapadną co do tego ostateczne decyzje.

Najczęściej piątek jest to najważniejszy dzień.Sobota jest to dogorywanie. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno ludziska , ponieważ jakoś tak ja sie za to zabrałam prośba deklaracja kiedy jedziemy , piątek czy sobota 2 domki zarezerwowane żeby wszyscy się zmieścili 100% jada Nulka,Mycha,Tomek,Norbik,Lime i ja , Tita( 50%), prośba o 100% potwierdzenie wszystkich na PW i dodatkowo ustalenie i to zostawiam już w naszym gronie od kiedy bierzemy domki??

 

Ja osobiście jestem za piątkiem, zgłaszać się reszta.

 

Skoro są dwa domki to może i ja się zmieszcze? Mogę wziąć karimatę i śpiwór. Będe raczej od piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem samozwańczym organizatorem Turtel przyjęty do składu domkowego i tak wyjazd raczej w piątek skład będzie wybierany losowo pomiedzy ekipką :

Mycha

Nulka

Tita

Izulka

Lime

Norbik

Tomek

Turtel

 

 

Mamy 8 osób , Tita potwierdzi obecność na początku września ustalam zasady użytkowania domku, nie palimy ! , nie chrapiemy! nie zgrzytamy zębami i takie tam, Tomek ma misje ( przygotowuje skeczyk ) a dziewczyny zdeklarowały że robią kanapeczki i śpiewają kołysanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nie mogę przekopać przez nadmiar informacji:

robię co mogę, żeby się stawić w Borkach w piątek 21. ale niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych nie mogę na dzień dzisiejszy na 100% być pewnym, że mi się uda :crossy: Stąd pytanie co do rezerwacji: czy można ewentualnie przyjechać z własnym namiotem i się rozstawić? Albo może znalazłby się w którymś domku skrawek podłogi, na którym dałoby się rozłożyć ewentualnie? Nie chcę teraz z góry nic rezerwować, żeby potem nie było wtopy jakby co :crossy: Ale stanę na głowie, żeby się udało, bo impreza na bank będzie przednia :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...