Skocz do zawartości

Cagiva 125 (190?)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wiem, że podobne tematy były wałkowane, ale myśle , że mowa była o raczej mniejszych kwotach.

 

Mam do wydania 7000 zł na 125-tke.

 

 

Jeden gość ma do sprzedania niby cagive mito z 03r z cylidrem 190 za 7500zł ( zejdzie do 7000zł)

 

Troche mnie to dziwi, bo mógłby ją pogonić za troche więcej - ten rok, taki cylider. Czy może być tutaj coś poderzanego? Jest niby pęknięte coś koło tylnych lamp, niby że wiózł ciężkiego kolege i coś pękło ( chyba kiepska bajka co ? )

 

Ewentualnie zastanwiam się nad rs-ką.

 

Które z tym dwuśladów byście bardziej mi polecili ? :D

 

Z tego co czytałem w archiwum, polecacie raczej cagive.. no ale niepokoi mnie ta cena, bo jest chyba za niska :lalag:

 

 

Czekam na wasze wypowiedzi :wink:

 

Pozdro

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie mam ..

Wiem, tylko że czarny kolor :D

 

Na dniach mam jechać i zobaczyć.

 

 

Facet mówił, że ta nowa część kosztuje 100euro, na allegro niby za 100 zł używaną też moge dostać.

 

 

 

Jest w ogóle cylinder 190 ? ;>

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet mówił, że ta nowa część kosztuje 100euro, na allegro niby za 100 zł używaną też moge dostać.

Hehe, słuchaj takich ludków... Ja posłuchałem, że zegary do mojej Kawy spokojnie dostane używane za dwie stówki. A używek praktycznie nie ma w obiegu, oryginały nowe kosmicznie drogie. Skoro może załatwić to coś za stówkę, to niech załatwi, a z ceny nie schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z kolegą na temat tej Cagivy i raczej odradzał.

 

argumenty - taki rocznik, ten cylinder jest za tani na taki motocykl.

 

Dokładnie to samo myślałem gdy sie o tym dowiedziałem.

Chyba moje słowa się podważyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwuśladów? Żaden. Nigdy nie kupuj dwuśladowego motocykla. :icon_mrgreen: Pozdrawiam

hahah i mnie zgasił :D

 

 

Miało być dwusów :buttrock:

 

Tak to jest jak ręce na klawiaturze latają same, myśle o czymś innym, a co innego pisze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie

 

Postanowiłem napisać tutaj jeszcze raz.. koleś upiera sie że jednak ma w tej cagivie cylinder 190. Niby ma go z włoch gdzie jest tego fabryka.

Jest polinii 190 ???

 

Pozdrawiam

 

Upierać się może :) Niedawno oglądałem katalog POLINI to były tam tylko 2 kity tuningowe do 125. Obydwa 160 tylko o różnych mocach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polini produkuje kity na około 160ccm, natomiast malossi czy athena jak najbardziej produkują zestawy na 180-190ccm, jest też kilka mniejszych firm włoskich wytwarzających takie rzeczy. Akurat w Polsce takie rzeczy sa jak yeti wiec każdy zna tylko jedną firme Polini i jeden typ , alenp.we włoszech jest tego od groma ponieważ tam popularne są takie motocykle i tam rownież jak nie całe moto to chociaż podzespoły do nich produkują.

Cena jak dla mnie nie jest jakaś wybitnie niska no ale cóż za drogo źle, za tanio też :icon_mrgreen:

Jeżeli nie masz pewności co do motocykla odżałuj kase na mechanika i niech sprawdzi, zawsze warto zwłaszcza jak się nie ma doświadczenia.

Jak będzie coś nie tak to w takim motocyklu poniesiesz duże koszty a jeszcze więcej zepsujesz sobie nerwów bo w Polsce nic tak sie nie sprzedaje jak sportowe litrówki więc tylko do nich są częsci. Dostanie takich elementów jak tłok, pierscenie do cylindrów atheny czy jakis włoskich to tylko przez ebay lub sklepy online w stylu scooter shop, bo u nas to conajwyzej jakiś sklep lub prywatnie może miec do jakiś najpopularniejszych i tyle.

pozdrawiam i życze udanego zakupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...