Skocz do zawartości

Chłopaki ratujcie (regulator napiecia)


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze podłanczalem alarm i kurka wodna kabelek mi uciekl i dotknol tam gdzie nie tzreba ( rozrusznik kreci, myslalem ze to cewka ale wymienilem i dalej niema iskry jedyne co zostalo to chyba regulator bo do cewki dochodzi napiecie ale przy zapalaniu rzędu 30V ale to chyba zamalo) patrzalem na ceny regulatorow to sa to ceny rzędu 180zl no sie chyba zastrzele a motorek to romet z125 ale ten regulator jest chyba taki sam jak ma Yamaha ybr125 ratujcie

 

Kurcze podłanczalem alarm i kurka wodna kabelek mi uciekl i dotknol tam gdzie nie tzreba ( rozrusznik kreci, myslalem ze to cewka ale wymienilem i dalej niema iskry jedyne co zostalo to chyba regulator bo do cewki dochodzi napiecie ale przy zapalaniu rzędu 30V ale to chyba zamalo) patrzalem na ceny regulatorow to sa to ceny rzędu 180zl no sie chyba zastrzele a motorek to romet z125 ale ten regulator jest chyba taki sam jak ma Yamaha ybr125 ratujcie

Jak sprawdzic czy regulator jest dobry (jakie napiecie powinno dochodzic do cewki zaplonowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze podłanczalem alarm i kurka wodna kabelek mi uciekl i dotknol tam gdzie nie tzreba ( rozrusznik kreci, myslalem ze to cewka ale wymienilem i dalej niema iskry jedyne co zostalo to chyba regulator bo do cewki dochodzi napiecie ale przy zapalaniu rzędu 30V ale to chyba zamalo) patrzalem na ceny regulatorow to sa to ceny rzędu 180zl no sie chyba zastrzele a motorek to romet z125 ale ten regulator jest chyba taki sam jak ma Yamaha ybr125 ratujcie

Jak sprawdzic czy regulator jest dobry (jakie napiecie powinno dochodzic do cewki zaplonowej)

 

Rozumiem, że motocykl "nie ma iskry"? Jeśli tak, to reg. nie ma z tym nic wspólnego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie glupie pytanie: czy to jest w miare nowy romet koloru srebrnego, ktory buszuje w okolicach dzielnicy chelm?

DOKLADNIE TAK

 

A bezpieczniki posprawdzałeś?

OK REGULATOR NIEMA NIC WSPULNEGO TO CO DALEJ.BESPIECZNIK PRZY AKU BYL SPALONY ALE WYMIENILEM I WSZYSTKO DZIALA ALE NIEMA ISKRY

 

takie glupie pytanie: czy to jest w miare nowy romet koloru srebrnego, ktory buszuje w okolicach dzielnicy chelm?

hehe ale widze ze nie zostalem niezaowazony pozdro dla moto gd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale widze ze nie zostalem niezaowazony pozdro dla moto gd

 

no nie zostales. pewnego dnia na spacerze z Zona zauwazylismy cie, a Zona: o! ale fajny motocykl jedzie, tez bym taki chciala:DDDD

 

chyba uzekl ja srebrny kolor :)

 

p.s. mieszkasz i trzymasz moto na chelmie? jezeli gdzies blisko to moze wygospodaruje chwilke czasu i zagladne co tam dolega. ale nic nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie zostales. pewnego dnia na spacerze z Zona zauwazylismy cie, a Zona: o! ale fajny motocykl jedzie, tez bym taki chciala:DDDD

 

chyba uzekl ja srebrny kolor ;)

 

p.s. mieszkasz i trzymasz moto na chelmie? jezeli gdzies blisko to moze wygospodaruje chwilke czasu i zagladne co tam dolega. ale nic nie obiecuje.

mieszkam i trzymam ;) jak by co gg 2594306

 

 

Jak już moduł, regulator nie ma nic wspólnego z dawaniem iskry.

 

Pawel

ok no to juz jest lepiej bo wiem ze to nie regulator ale tez niejest za fajnie bo widze ze te moduly sa jeszcze drozsze

 

A ja bym jeszcze nie męczył modułów, tylko najpierw posprawdzał czy nie upalił się jeszcze jakiś bezpiecznik, przewód, styk.

No masz racje wezme miernik i jeszcze wszystko posprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...