Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


atr32
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorka, moze zle cie zrozumialem, ale z twojego postu wywnioskowalem ze nie chcecie latac po tym torze z kolesiami na sprzetach typu xj 600 czy cb 500, bo moze bysmy wam przeszkadzali. Jesli nie to miales na mysli to przepraszam.

 

Wpisalem tych co kojarze i nie odrzucam nikogo. niech kazdy sie dopisuje kto lata i tyle... 1000zl trzeba przeciez jakos rozlozyc jak bedzie 10 osob to po 100, jak bedzie 20 to ppo 50zeta/os. Niech sie wpisze ten kto jedzie na pewno, zeby bylo wiadomo co jak i ile. Nigdzie nikt nie napisal ze kto nie ma sporta nie ma wstepu... geeeez :icon_eek:

 

Nie wazne ile osob pojedzie to i tak na raz wszyscy latac nie beda. Na poczatku kazdy bedzie chcial sie wyszalec ale stawiam moja nowa pirellke, ze po 30min wykruszy sie juz pare osob i uda sie do paddocku :D Wbrew pozorom trzeba miec nie zla kondyche na tor. Koniec pieprzenia, wpisywac sie kto jedzie i tyle. Dla mnie to mozecie nawet na pocketbike'ach latac byle bylo wszystko z glowa, bezpiecznie i nie przeszkadzac sobie nawzajem .

 

halleluja :) ;) :)

 

PS: nie latalem nigdy po lublinie nie wiem jakie tam zwyczaje, ale w ZG na prostej przewaznie nikt nie paluje tylko lajtowo 100ka do nastepnego winkla, wiec jak ktos ma umiejetnosci to jak chce sie "scigac" to moze nie jednego polozyc na winklach gsem czy inna xjtka.

 

PS 2: Mam nadzieje ze nikogo nie pominalem (tych co sie zadeklarowali a nie tylko rozwazali moze kiedys..). kolejnosc w/g postow

 

atr32

karol1001

Mortag

Lime82

marcin2

Zbicniev

nowak

gosc 1

gosc 2

gosc 3

Foks

Turek

rommi

Tasiek

 

jak ktos ma ochote leciec do Lublina to sie dopisywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczilujcie, z miekimi siurkami chodzilo o to, ze jak zawsze na forum na tor chce jechac milion osob a potem jada pojedyncze przypadki.

Bez cisnien, poczekajmy do poniedzialku jak prof. Turek rozkmini czy jest w ogole opcja na latanie :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A więc nie jest tanio ;-(

Wynajęcie toru na 5h z instruktorem kosztuje 1000PLN (z instruktora nie można zrezygnować).

Do poniedziałku mam wstępną rezerwację na 25 sierpnia i 1 września (soboty)

 

Aby miało to sens, to musiało by nas być około 10 ~ 20 osób (100 ~ 50PLN/osoba)

Niby dużo sprzętów jak na taki obiekt ale wiadomo, że raczej nikt z nas nie będzie śmigał po winklach przez pięć godzin. Dwa razy po 1h to i tak sporo dla amatora.

 

Czekam na info kto się decyduje.

 

I jeszcze na przyszłość dla innych kontakt do pana który się zajmuje torem w Lublinie:

Waldemar Czerniak

(081) 533 42 06

 

 

Pozdrawiam

Andrzej

 

 

Jeszcze jedno. Wcześniejsze soboty i niedziele są już zajęte. Chyba, że ktoś z was już dokonał wstępnej rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poniedziałku mam wstępną rezerwację na 25 sierpnia i 1 września (soboty)

 

Jeszcze jedno. Wcześniejsze soboty i niedziele są już zajęte. Chyba, że ktoś z was już dokonał wstępnej rezerwacji.

 

kiedy z nim rozmawiałeś :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 12.00

 

mam tylko uwagę ogólną: jak już rezerwujecie tor to też pamiętajcie o odwołaniu takiej rezerwacji - bo później nawet jak ktoś chce pojechać to nie może ( tak jak to już miało miejsce jakiś czas temu :icon_question: ) bo koledzy, którzy zarezerwowali tor nie zebrali dość chętnych....

 

 

jeszcze jedna sprawa może ustalmy, że ja będę się z szeryfem kontaktował jako stały klient w sprawie tego najbliższego wyjazdu :D

 

pees. 4-5 jest w zawieszeniu do poniedziałku wtedy ma mi dać odpowiedź co i jak....

 

pees2. i żeby było jasne " miękkie siurki " to: Ci co by chcieli ale się boją i w ostatniej chwili przypominają sobie, że trzeba zrobić pranie albo obejrzeć 100456 odcinek ulubionej telenoweli :icon_eek:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko uwagę ogólną: jak już rezerwujecie tor to też pamiętajcie o odwołaniu takiej rezerwacji - bo

pees2. i żeby było jasne " miękkie siurki " to: Ci co by chcieli ale się boją i w ostatniej chwili przypominają sobie, że trzeba zrobić pranie albo obejrzeć 100456 odcinek ulubionej telenoweli :banghead:

Spoko luz :banghead:. Ja jesli sie z wami nie wybiore to chyba tylko ze wzgledu na kase, bo jakby nie patrzec ceny w tym lublinie to sa na poziomie poznania. Jesli nie zbierze sie wiecej jak 10 osob to jednak te 100 zl to dla mnie troche za duzo. Ale info o wyjezdzie dalem tez na zaprzyjaznionym forum xj to moze ktos jeszcze sie znajdzie, to zrobimy sobie wyscigi preclow :banghead:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz :banghead:. Ja jesli sie z wami nie wybiore to chyba tylko ze wzgledu na kase, bo jakby nie patrzec ceny w tym lublinie to sa na poziomie poznania. Jesli nie zbierze sie wiecej jak 10 osob to jednak te 100 zl to dla mnie troche za duzo. Ale info o wyjezdzie dalem tez na zaprzyjaznionym forum xj to moze ktos jeszcze sie znajdzie, to zrobimy sobie wyscigi preclow :banghead:

 

 

cena to 60 zł od motocykla - każdy kto tam choć raz był powie, że to najlepiej wydane 60 zł w sezonie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niektorzy wydadza potem jeszcze wielokrotnosci tej sumy na robienie plastikow, wtedy te 60zl bedzie sie wydawalo naprawde mala sumka! Nie wymiekajcie, a organizacje zostawmy Turkowi, ktory ma najwieksze doswiadczenie w organizowaniu polish moto gp :D

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzimy sie jutro, bo my z Karolem tez jedziemy, ale to nie wyklucza wypadu w nastepna niedziele :buttrock:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...