Skocz do zawartości

Czy poradze sobie z KTM 250 exc-f


Rekomendowane odpowiedzi

Czesć.

Możę wyda wam sie to śmieszne itd i pewnie bedziecie sie nabijać no ale cóż spróbuje.

 

Aktualnie jeżdze Dt 125 w przybliżeniu ma coś ok 25 koni może więcej może mniej nie wiem. Tylko tłumik mam orginalny a reszta wszystko odblokowane. Wiec pytnie:

 

Czy poradze sobie na KTM EXC-F 250? Da sie przeskoczyć na to z DT? Jak nie to jakie moto pomiędzy mi proponujecie. Ale nie jakiegoś starego czy coś góra 3 latka. Bo osobiście wolałbym tego ktm i pojeździć 2 może nawet 3 sezony niż co sezon zmieniać moto.

 

Bądzcie tolerancyjnu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odbębniłeś przynajmniej jeden cały sezon na DT125 to jak najbardziej możesz wsiadać na tego KTM'a. Dasz sobie radę to nie jest znowu taki narwany diabeł. Duże większe obawy można by mieć gdybyś chciał sie przesiadać na 125 full cross czy nawet 250 2T.

Jedynym przeciwwskazaniem jest Twój wiek, motocykle w szczególności wymagają sporo wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wiek... wydaje mi sie że jak na mój wiek jestem odpowiedzialny a nawet bardzo.

Kazdemu sie tak wydaje :), jeszcze nikt zapytany nie odpwiedzial mi ze jest nieodpowiedzialny.

Watpie zeby ktos Ci pomogl w temacie bo nikt nie zna Twoich predyspozycji, doswiadczenia, umiejetnosci, zapalu do jazdy itd. Masz DT drugie sezon, ale nikt nie wie czy w ciagu sezonu wyjezdzales 5 razy czy 100 razy. Nikt nie wie czy latales w terenie czy wiekszosc po asfaltach itd. Mysle ze sam powinienes sie zastanowic i podjac decyzje. Motocykl nie jest jakims potworem wiec mysle ze powinienes dac rade.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem szczęśliwy nabywcą 250 :) ;] dziś mija 10 dzień kiedy z krajobrazu płytek w salonie poznał smak błota ;D ;] powiem ci tak jeździłem już na paru maszynach ale jak na razie ten motocykl jest najlepszy jest nie samo wicie poręczny ..... i dzięki temu to jak ten motocykl zachowuje się w zakrętach to po prostu poezja !!!! nie zastanawiaj się kupuj mechaniczną pomarańcze :biggrin: ;] a po za tym co dzień brykam z kumplem który jeździ 450 i na wyższych obrotach wcale mu nie odstaje mocą skubany jest silny i tak w ogóle jeżdżąc na nim nie wiem jak można twierdzić że 125 2t ma taką samą moc jak 250 4t ...... 4t jest o niebo lepsze !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć.

Możę wyda wam sie to śmieszne itd i pewnie bedziecie sie nabijać no ale cóż spróbuje.

 

Aktualnie jeżdze Dt 125 w przybliżeniu ma coś ok 25 koni może więcej może mniej nie wiem. Tylko tłumik mam orginalny a reszta wszystko odblokowane. Wiec pytnie:

 

Czy poradze sobie na KTM EXC-F 250? Da sie przeskoczyć na to z DT? Jak nie to jakie moto pomiędzy mi proponujecie. Ale nie jakiegoś starego czy coś góra 3 latka. Bo osobiście wolałbym tego ktm i pojeździć 2 może nawet 3 sezony niż co sezon zmieniać moto.

 

Bądzcie tolerancyjnu

 

Pozdrawiam

to jak z MAŁYSZEM , TAJNER powiedział kiedyś "WSZYSTKO JEST W GŁOWE" ps .maszyna nie jest taka straszna (nawet R1 da sie jechać 15 km\h) PAMIĘTAJ o tym :P:):P będzie dobrze pozdro paweł

Edytowane przez paolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech cie nie zwiedzie ze to "tylko" 250. Jestem pewien ze po przesiadce z dt na ktma bedziesz czul sie jak na rakiecie i nie jeden raz motor ten pokaze ci ze jeszcze duzo km do przejechania przed toba.

Osobiscie polecam. Jak widzisz takze Camaross nie zaluje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak z MAŁYSZEM , TAJNER powiedział kiedyś "WSZYSTKO JEST W GŁOWE" ps .maszyna nie jest taka straszna (nawet R1 da sie jechać 15 km\h) PAMIĘTAJ o tym :notworthy::):notworthy: będzie dobrze paweł

 

 

dokładnie ... ja też na razie mam zablokowywanego EXCF a jest dla mnie potworem .... wszystko siedzi w głowie a nie motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz taką możliwość to bierz i korzystaj !!

ja w wieku 15 lat z zablokowanej dt125 przesiadłem się na wr250f i niczego nie żałowałem... Mimo tego że przez pierwsze tygodnie czułem się na niej jak na rakiecie to na motocyklu jeździło mi się rewelacyjnie.

jak tylko staniesz się posiadaczem ktm'a wrzuć kilka zdjęć na forum!

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj czarciego z 4um.... On po LC2 (taki sam silnik jak w DT) przesiadl sie na SX520.... Jesli on jeszcze na tym jezdzi bezurazowo to ty spokojnie sie na 250 nie zabijesz ;P BTW. Tylko uwazaj na manetke na poczatku bo 4t ciagnie od dolu :icon_twisted: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadaj i sie nawet nie zastanawiaj, ja z DT 80 wskoczylem na yz125 i po miesiacu juz jest ok :biggrin:. Tj nie nosi mnie tak na prawo i lewo jak to bylo na poczatku.

 

Na poczatku polecam szkole MX M.Wojcika lub A.Czyzowskiego, bo bez techniki to nie jazda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle...

Kolega z klasy ma bardzo dzianego ojca, który kupił mu KTMa SX 450. Wcześniej nie jeździł niczym. Przychodził na początku trochę poobijany do szkoły, ale to się szybko skończyło. Nie ma już problemów z tym motorem. Ładnie sobie radzi. Więc na 250 po DT na 100% sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...