Skocz do zawartości

koszulki motocyklowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

możecie polecić mi jakiś sklep netowy gdzie można zakupić t-shirty jednoznacznie kojarzone z motocyklizmem? Głównie chodzi mi o jakieś ze znakiem hondy i jakiś ciekawy motocyklowy symbol.

Wiem, ze mogę w necie poszukać, ale pewnie wielu z Was kupowało już coś takiego i mogą polecić sprawdzone sklepy, gdzie mają dobrą jakość i nie zdzierają kasy

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie nie polecam takich koszulek. Radze rozejrzec sie za koszulkami firm typowo motocyklowych np. Alpinestars, Icon itd.

 

http://www.rideicon.com/ - wchodzimy do products i dalej Casual (fajne bluzy, koszulki itp.) w ogole polecam zobaczyc rzeczy tej firmy (kaski !) bo nie sa drogie (np. koszulka kosztuje 20$) a design maja genialny. Lepszy niz bazarowki z nadrukiem jakie mozna znalesc w kazdym sklepie lub zlocie. Taka bazarowka kosztuje 4 zl plus nadruk 4 zl i mamy koszulkie "wysokiej jakosci" za 8 zl, sprzedawana za 30 zl. Po dwoch praniach, rozciaga sie lub kurczy, blaknie i z rekawow robia sie żagielki no i watpliwej jakosci/urody nadruk.

 

Wiadomo ze firmowe koszulki beda drozsze ale to nie oznacza ze trzeba miec ich zaraz 10 sztuk, jak sie nie ma kasy to trzeba poczekac do swoich imienin/urodzin, pogadc z rodzicami/dziewczyna czy nie dorzuca sie zakupu. Ja osobiscie wole czasem pozbierac kase nawet i 2 miesiace i kupic sobie cos porzadnego.

 

Na allegro tez mozna dorwac fajne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj głupot, powiedz lepiej czy masz jakas koszulke z funta ?? Nie mowie oczywiscie o tych ktore mogli robic specjalnie na zloty bo wiadomo ze one są praktycznie jak z papieru i robione najtanszym kosztem.

 

A te co oni oferują na stronce są bardzo dobrej jakości ja mam od 3 lat taką http://funt.pl/sklep/product_info.php?cPat...products_id=219 chodze w niej czesto, czesto jest prana i jakos niezauwazyłem zeby przez ten czas cos sie z nią stało. Jak nie wierzysz moge zrobic specjalnie dla Ciebie fotke. Nie lubie po prostu jak ktoś kłapie jęzorem "bo mu sie tak wydaje".

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

www.malyhd.com.pl

 

Reeewelacyjne ciuchy, dobrej jakości, a co najważniejsze - unikalne :cool:

Wszystkie ciuchy są własnego projektu, a Mały dba o to, żeby jedengo modelu nie produkować w zbyt dużej ilości... Dzięki temu prawdopodobieństwo, że spotka sie dwóch gostków w takich samych gatkach jest znikome :)

 

Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.malyhd.com.pl

 

Reeewelacyjne ciuchy, dobrej jakości, a co najważniejsze - unikalne :icon_mrgreen:

Wszystkie ciuchy są własnego projektu, a Mały dba o to, żeby jedengo modelu nie produkować w zbyt dużej ilości... Dzięki temu prawdopodobieństwo, że spotka sie dwóch gostków w takich samych gatkach jest znikome :icon_razz:

 

Polecam ;)

odpalile sklep:

http://www.new.malyhd.com.pl/index.php?sho...e&go=cncl693igh

i mam w koszyku ciuchów za 1k.

raaany.. dawno nie widziałem tak świetnie wyglądających rzeczy.

chyba jak premia przyjdzie to złożę jakieś mniejsze zamówienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj głupot, powiedz lepiej czy masz jakas koszulke z funta ?? Nie mowie oczywiscie o tych ktore mogli robic specjalnie na zloty bo wiadomo ze one są praktycznie jak z papieru i robione najtanszym kosztem.

 

A te co oni oferują na stronce są bardzo dobrej jakości ja mam od 3 lat taką http://funt.pl/sklep/product_info.php?cPat...products_id=219 chodze w niej czesto, czesto jest prana i jakos niezauwazyłem zeby przez ten czas cos sie z nią stało. Jak nie wierzysz moge zrobic specjalnie dla Ciebie fotke. Nie lubie po prostu jak ktoś kłapie jęzorem "bo mu sie tak wydaje".

 

pozdro

 

 

Jak najbardziej popieram, sam chodze w koszulkach FUNT'a i jak dotad jestem bardzo zadowolony->POLECAM WSZYSTKIM !!! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odkopię temat :icon_twisted:

 

Zapraszam Was do sklepu; www.forbiker24.pl

 

W chwili obecnej największy sklep z wzorami dla motocyklistów i cały czas rozwijany.

O jakości nawet nie wspominam, mnie pasują w stu procentach, ale najlepiej sprawdzić samemu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Suchy_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat :icon_twisted:

 

Zapraszam Was do sklepu; www.forbiker24.pl

 

W chwili obecnej największy sklep z wzorami dla motocyklistów i cały czas rozwijany.

O jakości nawet nie wspominam, mnie pasują w stu procentach, ale najlepiej sprawdzić samemu.

 

Pozdrawiam

 

Dostałem koszulke ich firmy na prezent.

1. wysyłali ją coś ok. tygodnia może dłużej

2. rozmiarówka zawyżona, ale to można było sprawdzić samemu.

3. Koszulka po wyjęciu z opakowania miała rozdarty szef na rękawie

4. Po pierwszym praniu doszło kolejne rozdarcie pod pachą.

 

Moja dziewczyna, mocno się na nich zdenerwowała i chciała im odesłać ta koszulke, ale mi się nie chce bawić z koszulką za 30 zł.

Albo miałem takiego pecha, albo chłopaki walą tandete. Teraz po 2 miesiącach już troche glupio odsyłac. Ogólnie pozostał duży nie smak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem koszulke ich firmy na prezent.

1. wysyłali ją coś ok. tygodnia może dłużej

2. rozmiarówka zawyżona, ale to można było sprawdzić samemu.

3. Koszulka po wyjęciu z opakowania miała rozdarty szef na rękawie

4. Po pierwszym praniu doszło kolejne rozdarcie pod pachą.

 

Moja dziewczyna, mocno się na nich zdenerwowała i chciała im odesłać ta koszulke, ale mi się nie chce bawić z koszulką za 30 zł.

Albo miałem takiego pecha, albo chłopaki walą tandete. Teraz po 2 miesiącach już troche glupio odsyłac. Ogólnie pozostał duży nie smak.

 

hmmm...

W sumie trzeba było reklamować - podobno rozpatrują bez problemu... ale po 2 miesiącach to rzeczywiście trochę głupio.

albo rzeczywiście miałeś pecha, albo ja miałem duży fart.

 

Wczoraj przyszła mi trzecia koszulka od nich i wszystko ok (pierwszą kupiłem w sklepie, a resztę online - czas rzeczywiście trochę długi, ale to w regulaminie mają).

 

Dla mnie super, wiec dlatego temat rzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep forbiker juz zamowiłem 8 koszulek w tym sklepie i nie ma sie do czego doczepic. Wykonanie brdzo dobre nadruk sie nie spiera materiał dobrej jakosci nic sie nie dzieje w praniu, kontakt e-mail szybki i mily.

Co do rozmiaru przed zakupem wysyłaja tabele rozmiarow inna dla koszulek meskich i inna dla koszulek damskich i nia ma problemu z doborem rozmiaru.

Dla mnie wszystko ok.

polecam

Live To Ride, Ride To Live

Motocykle to nie wszystko ale bez Nich wszystko jest Niczym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...