Skocz do zawartości

Od czego zaczac na karcie motorowerowej


Gercioh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym jezdzic przewaznie po drogach typu bloto, kamienie, po ale tez po asfalcie, po miescie... Niektorzy mowia ze senda ma tragiczne zawiesznie, jedna sprezyne z przodu itd.

Mozecie mi powiedziec czym sie rozni Derbi Senda H i L od Sendy R? Widzialem w innym temacie cos takiego i nie wiem czy ktos sie pomylil czy co?

Co to znaczy ze na kolach SM?

 

Powiedzcie mi czy Senda R z 2000r, o przebiegu 20 000km, 50ccm, zarejestrowana w 2001r za 4100 zl to dobra oferta???

Pozdro

Edytowane przez Gercioh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie widze z tymi HM'kami. Aha czyli o Sendzie R moge zapomiec;] Znalazlem chyba niezla oferte motoru Gilera GSM za 4000zl, rocznik 2002r, oplacony do 28.10.2007r. Przebieg 5754 km, oba hamulce tarczowe??

CO o tym sadzicie??;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko teraz co jest produkowane ma silnik minarelli am6 - tak jak ta gilerka, hamulce bardzo dobre wg mnie , zawieszeniowo niestety nie jeździłem więc sie nie wypowiadam :) , niewiem czego wy chcecie od sendy ? damiana senda ma 27 tys. przebiegu i zapierdziela nieziemsko (nie miala ani 1 remontu), hm raczej tylko na tor sie nadaje, wszyscy go polecaja chociaz nikt nigdy nim niejezdzil :D , szukaj tego co Ci odpowiada wizualnie, wszystko teraz jest robione na praktycznie tych samych podzespolach (zawiecha paioli,. hamulce ajp/grimeca, itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj temat a pozniej sie wypowiadaj. RMX jest nie do zajechania mialem taki sprzecik. Nie mial remontu a mialem nakulane nim pod 30tys fakt ze nie szedl juz jak wczesniej ale i tak niezle. Tyle gleb nazaliczalem i nic sie nie stalo. Polecam ci RMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...