Skocz do zawartości

Tychy - Paprocany


Miłek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktoś jak wie, którego dnia w tym roku odbedzie się XIX Tyski Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla w Tychach? I czy Ktoś jest chętny na wyjazd na motocyklach na tą impreze? No i oczywiscie, czy ktos już na niej był? Prosze o wszelkie prawozdania :D

 

Przepraszam bardzo, nastapiła mała pomyłka (ach ta fazZzza) IX Festiwal im. Ryśka Riedla TYCHY - PAPROCANY... POZDRAWIAM! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak co roku w rocznicę śmierci Riedla / 30 lipiec 1994r. /, zależy jak wypada weekend.

więcej szczegółów znajdziesz tu:

 

http://www.festiwal.tyski.pl/start.php

 

Dzięki za info! Pozdrawiam! ;)

 

Witam.

 

Ja się chyba wybieram, na zdjeciach było widać że jest tam dużo motorów i ogólnie dużo ludzi.

Jeszcze tam nigdy nie bylem ale myślę że będzie warto.

 

Pozdrawiam

dawid

 

Ja też własnie nie byłem nigdy na tym festiwalu i słyszałem, że tam jest całkiem niezła impreza :flesje: Wiec wpadlismy razem z kumplem na taki pomysł , a minowicie, że mogli bysmy sie na nia wybrac, a dlaczego nie :biggrin: Jak narazie to sa przymiarki, które pewnie dojda do skutku :biggrin: Jakby cos, to można sie zgadac gdzies tam na miejscu i oczywiscie napic malego browarka :flesje: ;)

 

Ps. Czy ktos juz był na tej imprezie, jakie wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Czy ktos juz był na tej imprezie, jakie wrażenia?

 

Bylam w zeszlym roku, w tym tez sie wybieram. Przede wszystkim kapitalna atmosfera, sporo dobrej muzyki a i miejsce ladne - choc kapieli w jeziorze nie polecam :icon_mrgreen:

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie... co do festiwalu... bardzo fajna impreza... ogromna ilosc ludzi... motocyklistow tez duzo... wejscie platne... chyba 30zl za dwa dni... chyba ze sie cos zmienilo...

jestem z Tychow... wiec czasami sie bylo...

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłek, najprawdopodbnie będe leciał...tylko dziś jeszcze nie wiem czy na moto czy PKP...jak coś zgadalibyśmy się i polecieli wspólnie :icon_question:

 

 

Nie ma sprawy, ode mnie bedzie leciało jakies od 2 do 4 moto, a może i wiecej. Możemy sie zgadac, jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jeśli moge to też bym się do Was doczepił bo lece sam, a w grupie zawsze rażniej i jeszcze bym ludzi z forum poznał :evil:

 

Pozdro

dawid

 

Nie widze najmniejszego problemu, zapraszam w nasze szeregi :icon_razz: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem z Tychow. Polecam festiwal. Byłem na 7-dmiu edycjach i za każdym razem coraz lepiej. Motocykli z roku na rok coraz wiecej - spokojnie 150-200 maszyn. Ja w tym roku jade z Wrocławia do Tychów tak wiec do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo namiotów nie polcam, chyba ze namiot bedzie rozbity w odpowiednim miejscu, dwa lata temu kilka razy jakis niezbyt trzezwy uczystnik wywrócił mi sprzeta....byl tez taki asfaltowy teren specjalnie na motocykle nie wiem jak to wygladalo rok temu, ale w 2005 w kazdym razie byl :buttrock:

etz250 -> B6 -> SV650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...